SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da ne kupuju kad je sve to u njihovoj režiji. Šta mislite da odvjetnici koji zastupaju Jugobanku nisu znali da od presude ništa???
Horvat plete svoju mrežu ne bi li od sirotinje kupio dionice po bagateli. Ali ima Boga, vratit će mu raja (već mu vraća) kroz povlaćenje imovine iz njegovih fondova.[pray]

Pa ova naša srećica svaki dan po 10% gore, go for it, ja kad sam kupovao po 300 mislio da je to dobar ulaz, ali sad vidim da očito nije[lol]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

moje molitve se ispunile[pray]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

[thumbsup][thumbsup] Vrlo brzo će Slatinska na svoju staru cijenu 550 kuna i to opravdano.[thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] Prva ozbiljnija prodaja to jest veća količina Slatinske banke je na cijeni od 567,00 kuna po meni to je vjerovatno cijena u slučaju preuzimanja Slatinske.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Nitko ne komentira probuđeni interes za ovu ne tako davno, popularnu dionicu, a u ovom trenu i podosta podcijenjenu..kolko znam tužba je odbijena, a ona je bila glavni razlog drastičnog pada..hoćemo li uskoro opet preko 350?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Kažu na onom drugom forumu da je SNBA u blokadi[sealed]

je, i ja sam načuo nešto … šuška se …
(mislim, o blokadi)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Kažu isto da je FI1Q08 pristojan.

No respect

Jel može netko staviti ukupni K/P molim.
Hvala

glupost je neuništiva

[thumbsup][smiley][wink] Slatinska banka povećala dobit na 3,2 milijuna kuna
Business.hr/Hina
07.05.2008 14:52
Slatinska banka je prema financijskom izvještaju objavljenom na Zagrebačkoj burzi u prva tri mjeseca ove godine ostvarila dobit nakon poreza od 3,2 milijuna kuna, što je za 9,8 posto više od dobiti iz istog prošlogodišnjeg razdoblja.
Vezane vijesti

ZSE uživo: HT nadomak 284 kune

Neto prihodi Slatinske banke od kamata u prvom tromjesečju iznosili su 10,4 milijuna kuna i bili su za 20,3 posto veći od prihoda iz prvog lanjskog tromjesečja. Od provizija i naknada Banka je prihodovala 4,4 posto više, odnosno 2,07 milijuna kuna.

U komentaru uz financijski izvještaj kaže se da Slatinska banka u prvom tromjesečju nije imala problema s likvidnošću te da visoko likvidna aktiva ukupno iznosi 423,1 milijun kuna, što je 42 posto ukupne neto aktive koja iznosi 1,01 milijardu kuna.[thumbsup][smiley][wink]
Evo razloga da naša Slatinska vrati staru slavu.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Možda ovaj porast cijene ima vezu sa odlukom KBC da konačno proda udio u NLB-u. Kako nam je poznato KBC-u je HNB zabranio ulazak na Hrvatsko tržište sve dok ima udio u NLB-u. KBC je već ranije pokazao interes za SNBA a sada možda pomrsi račune FIMI.

New Report

Close