SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo tek sad skužio da i ovdje cerp izlazi…

Ma neka im je sa srecom
[/quote]

Da ali sada su naputci CERPu da se više ne prodaje po nebil pošto, postavljni su donji limiti za sve dionice u vlasništvu cerpa, počele su kontrole i konzekvence…. Ne kaod do sada udri a zna se tko kupuje…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Solaris prvi pustio izvještaj za prvi kvartal! Poslovni prihodi veći za 52,4%, prihodi od prodaje 161,3%. Nije toliko bitan kvartal , ali daje uvid u kretanja. Amortizacija i dalje visoka, uz porast zaduženja ali i materijalne imovine u pripremi za 100 milja kuna. Radi se, gradi se, očekivanja su velika uz i dalje povoljnu cijenu na ZSE 🙂


Solaris prvi pustio izvještaj za prvi kvartal! Poslovni prihodi veći za 52,4%, prihodi od prodaje 161,3%. Nije toliko bitan kvartal , ali daje uvid u kretanja. Amortizacija i dalje visoka, uz porast zaduženja ali i materijalne imovine u pripremi za 100 milja kuna. Radi se, gradi se, očekivanja su velika uz i dalje povoljnu cijenu na ZSE 🙂

Izvještaj je za prvi kvartal PROŠLE GODINE. jer su konsolidirano poceli davati tek od 2Q prošle godine pa su to sada nadoknadili što fali…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hm da. KressoM hvala na ispravci, ne valja citati izvjestaje prije jutarnje kave

Jel ja to krivo vidim ili revidirano konsolidirano ima 30ak mil. kn manje prihode od nekonsolidiranog???

Konsolidirano 2016

zašto je ovo još uvijek tako “jeftino”?
mala neto dobit?
ima li opasnosti od nekog squeet out-a u budućnosti?

Nema.
A ako i bude, onda nece biti, da te citiram: ».. još uvijek tako “jeftino”….«

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Jel ja to krivo vidim ili revidirano konsolidirano ima 30ak mil. kn manje prihode od nerevidiranog???

Konsolidirano 2016

Ispravak boldano. Still no comment?

Tako pise, a zasto i kako ne znam. Rado bih da nam netko pametniji pojasniji i meni je to malo sokantno…..

A ne pise u biljeskama ili misljenju revizora? Usporedujete li konsolidirano sa konsolidiranim?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Razlika revidiranog i nerevidiranog 2015. godine je bila 1,9% veći poslovni prihodi u revidiranom-konsolidiranom 2015.
2016. godine je to negativna razlika od -8% za poslovne prihode i -9,2% prihode od prodaje. Dakle razlika konsolidiranog revidiranog i konsolidiranog nerevidiranog. Zašto je tako velika razlika, to je pitanje? U bilješkama ne zaključujem što je razlog, povećali su udio u V.Belvedere u III. tromjesečju no to sigurno nije utjecalo na manji iznos prihoda u revidiranom ili?? Premalo znam pa pitam pametnije…..

Zašto takav pad prihoda i pad dobiti..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pozdrav, planira li netko na skupštinu? Da li je udruga malih dioničara aktivna? Hvala.

Baš gledam u Lideru prilog 1.000 najvećih kompanija, između raznih analitika ona za građevinski sektor kaže da je Ugo grupa među 20 najvećih građevinara u zemlji po prihodima. S jedne strane to je dokaz investicijskog ciklusa SLRS-a dok s druge strane povijest kaže kako dioničari SLRS-a ne participiraju u dobiti SLRS-a dok si s druge strane kroz Ugo vlasnik redovito isplaćuje dobit. Možda je i to jedno od pitanja za skupštinu, mene osobno iz tog razloga SLRS niti malo ne zanima (na ovim razinama, nekada sam ga imao)

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Baš gledam u Lideru prilog 1.000 najvećih kompanija, između raznih analitika ona za građevinski sektor kaže da je Ugo grupa među 20 najvećih građevinara u zemlji po prihodima. S jedne strane to je dokaz investicijskog ciklusa SLRS-a dok s druge strane povijest kaže kako dioničari SLRS-a ne participiraju u dobiti SLRS-a dok si s druge strane kroz Ugo vlasnik redovito isplaćuje dobit. Možda je i to jedno od pitanja za skupštinu, mene osobno iz tog razloga SLRS niti malo ne zanima (na ovim razinama, nekada sam ga imao)

Tako se legalno izvlači novac već godinama, zašto se itko sad čudi.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

New Report

Close