SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni logika kaze da je ovo jako nelikvidna dionica i da ovdje nitko ne zuri prodavati dionice a to se vidi po trgovanju od 10 dana unazad znaci prije obavjesti pa unatrag godine .

Sada odjednom dionica ima likvidnost skoro kao Valamar.

S njom se trguje svaki dan ..postala je izgleda jako popularna .

Uz to cijena joj uopce ne varira sto su sve jasni pokazatelji o cemu se ovdje radi .

Nenek65

Ne znam što točno misliš pod “jasni pokazatelji o cemu se ovdje radi” pa te molim da malo pojasniš. Hvala

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Likvidnost i trgovina pokazuju za sada jasno da mozemo dobit 450 kn po dionici i da mozemo samo sanjati o realnoj vrijednosti .

Ali eto ipak su bolji od Petrokemije i Agrokora .

O bože, ako ćemo Solaris uspoređivati s Petrokemijom i Agrokorom, onda bolje da zatvorimo burzu i hanfu odmah!

Nije ni čudo što su nam ulagači pobjegli s burze.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Bolji mislim prema ulagacima tj malim dionicarima a ne kao firma .

Ovi ce nadam se bar nesto dati malima a oni nisu nista .

Da, Agrokor je strašna tragedija. I to u režiji hrvatske Vlade, ona je krivac što mali nisu dobili ništa!

No, i dalje mi nisu jasni ovi koji prodaju po 450kn, kad bi sadašnji prosjek u slučaju delistinga bio iznad te cijene.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Šta je to danas? Još nijedna transakcija, a spread samo 30ak kn!

Nije red, navikli smo na likvidnost na razini najmanje HT-a i Adrisa.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Bacio pogled na Top10: nitko od velikih nije prodavao, a kupovali su skrbnički RBA na pozicijama br. 4. i 5.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

SOLARIS d.d. – Obavijest dioničarima o razlozima opoziva poziva za Glavnu skupštinu koja je bila zakazana za dan 05.03.2021.-Solaris d.d.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/SLRS/COI-SLRS-56dab7a56b99a3ff786388027f65857e.pdf

 

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zlatek, 02.02.2021. u 16:00

SOLARIS d.d. – Obavijest dioničarima o razlozima opoziva poziva za Glavnu skupštinu koja je bila zakazana za dan 05.03.2021.-Solaris d.d.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/SLRS/COI-SLRS-56dab7a56b99a3ff786388027f65857e.pdf

 

Buhahaha.

Vjerojatno klauzula u ugovoru o kreditu koji bi odmah dospio u slučaju trošenja love na otkup dionica.

New Report

Close