RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hahahahahaa

Ne stave li RIZO, čudit će se što ih je moj pas ugRIZO.

Al da me ne bi cudilo da ne dobiju posao…ne bi me cudilo…

Ja živim u neboderu od 15 katova, na svakom katu 8 stanova, svima je stavljeno brojilo Rizo. U tri susjedna nebodera isto tako. Jedino je jedan Slovenac inzistirao na Iskrino brojilo 🙂 ali sačekali smo ga jedno večer oko ponoći moji susjedi i ja i po mrklom mraku smo ga uspjeli uvjeriti da su brojila RIZo puno kvalitetnija i da se malo sporije okreću kilovat sati

Svaka čast kolega. Treba to gledati kao pravo domoljublje i spremnost za pomoć vlastitoj firmi. DA je barem više takvih poput vas heheheheh

Ako Rizo dobije posao,ja cu staviti po dva brojila u svaki obijekat! 🙂 i ako ima jos netko tko bi prodao dionice povoljno,neka to ucini,nalozi su aktivni..hahaha

Koja agonija ovako mozda do lipnja cekat dal su posao dobili..al mislim da ni firmi se ne zuri jer barem se rijesavaju starih zaliha ocito..sto je dobro

Agonija se nastavlja i s privatizacijom, nije u prvom planu za prodaju već ove veće firme.. Nadamo se da će u idućem krugu RIZO napokon na bubanj… Bile su procjene ove 54 tvrtke, zna li netko ima li službenih informacija oko toga ili su rezultati tajni??

Nije još ni odabran konzultant, a kamoli da je napravljena procjena.

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/428733/Evo-kako-ce-Maric-iscijediti-profitabilne-drzavne-tvrtke.html

Potencijalni su uplatitelji u proračun i Narodne novine, Fina, Odašiljači i veze, Podzemno skladište plina, Hrvatska pošta i HRT.

Mislim da je sada najvaznije da dobiju posao. A da li ce i koliko dobiti uplatiti u proracun je trenutno nevazno. Ionako, prije ili kasnije idu na bubanj. Pa nece valjda kupcu ostavit dobit?

@diokidina, nije baš ovo za RIZ prebitno. Za isplatu dobiti morali bi prvo smanjiti temeljni kapital, a onda nisam siguran da li bi mogli koristiti prošlogodišnju dobit za dividendu, a i da mogu to je kuna-kuna i pol…
Ali progurali su dividendu na HPB (malo manje od očekivanja iz članka)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close