RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakav nastavak, pa to je objava za stari posao iz 2007. godine


Kakav nastavak, pa to je objava za stari posao iz 2007. godine

Samo strpljivo …

Nigdje mi se ne žuri… Hvala



Ja mislim da bi im bilo najbolje da potpisu ugovor za brojila i da drzava proda firmu
slazem se sa vama kolega Vikend..smatram da bi bilo koja opcija bila bolja od trenutne! (osim stecaja naravno) zasto? iz osobnog iskustva mogu reci da ljudi zaposleni u drzavnim firmama,na fixnim placam,gledaju kako ce raditi sto manje i rade MOZDA na 20% svog kapaciteta..( tako bi se i ja osobno postavio u tim uvjetima rada)..ali tako se NE IDE NAPRIJED! i to je po meni glavni razlog "slabasnog" poslovanja i prihoda Riza..zato se i strajka kad god se pocne "suskati" o privatizaciji..a svi znamo da Riz-odasiljaci zaista imaju sta za ponuditi,da imaju kvalitetne proizvode i da mogu konkurirati na trzistu sa njima..nevjerovatno veliki i NE ISKORISTENI! potencijal.
[/quote]

kontradiktorni ste, kolega. nemotivirani na 20% kapaciteta,zastarjeli rukovodeći kadrovi, država većinski, a pričamo o potencijalu??!!. nikako ne ide u istu rečenicu!




Ja mislim da bi im bilo najbolje da potpisu ugovor za brojila i da drzava proda firmu
slazem se sa vama kolega Vikend..smatram da bi bilo koja opcija bila bolja od trenutne! (osim stecaja naravno) zasto? iz osobnog iskustva mogu reci da ljudi zaposleni u drzavnim firmama,na fixnim placam,gledaju kako ce raditi sto manje i rade MOZDA na 20% svog kapaciteta..( tako bi se i ja osobno postavio u tim uvjetima rada)..ali tako se NE IDE NAPRIJED! i to je po meni glavni razlog "slabasnog" poslovanja i prihoda Riza..zato se i strajka kad god se pocne "suskati" o privatizaciji..a svi znamo da Riz-odasiljaci zaista imaju sta za ponuditi,da imaju kvalitetne proizvode i da mogu konkurirati na trzistu sa njima..nevjerovatno veliki i NE ISKORISTENI! potencijal.
[/quote]

kontradiktorni ste, kolega. nemotivirani na 20% kapaciteta,zastarjeli rukovodeći kadrovi, država većinski, a pričamo o potencijalu??!!. nikako ne ide u istu rečenicu!
[/quote] kada sam rekao potencijal,mislio sam iskljucivo na kvalitetu samih proizvoda koje proizvode.apsolutno nista vise od toga.ja u tome vidim veliki potencijal,jer danas uz jaku konkurenciju na trzistu,mozes opstat jedino ako nudis nesto zaista kvalitetno..Rizo to nudi,ali dok se mentalni sklopovi u firmi i “oko nje” ne promijene,nece biti znacajnijih pomaka.to je moje osobno misljenje,koje moze i ne mora biti tocno.. l.p.

Možda je nekome bitno, možda nekome nije, ali bio je prošli tjedan HEP u mojoj zgradi mjenjati brojila, od njih brdo, promjenili su samo dva, a na njima, vjerovali ili ne, piše Iskra. Novi su, digitalni, dalje se ne kužim…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

znaci li to mozda da je Rizo “ispao iz igre” na natjecaju za hepova brojila?

Ne, to su brojila koja imaju na zalihi, jer nikakva objava nije išla. Budite smireni

@Ivan1902
Kod mene su takoder stavili.Na njima pise RIZO.☺

Mozda koriste i jedna i druga brojila..

Nema logike da postavljaju nove od Iskra a da natjecaj jos nije sluzbeno proso..bilo bi to valjda i protuzakonito jer nista nije potpisano. Bit ce imaju stare zalihe prije nego da je Iskra dobila posao

Kod mene će staviti novo brojilo. Ja primam samo RIZO :).

New Report

Close