RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako zbog ničeg drugog onda zato sto netko ima želju pod 3-4 nicka pisat na temi “koja ga ne zanima” . Knjižiti gubitke i otvarati nickove po forumu, neprocjenjivo.

Zadnjih par dana kao da je mini rasprodaja krenula.. Bojim se iti pomislit što će biti kad se prikaže sad izvješće za 2016 godinu..

“Nakon isporuke odašiljača za Ethiopiju od kraja rujna (dakle od početka 4Q) nastavlja se proizvodnja i isporuka električnih brojila za kućanstva.”

Brojila bi trebala biti profitabilna, tako da se nadam pozitivnom 4Q. Pozitivno je i to da se nakon poništenja akumuliranih gubitaka od sada mogu javljati samostalno na natječaje HEP-a a kojih vjerujem da bude dosta, a ne više preko posrednika Cotre ili sličnih. Pozitivan je i mogući posao za MORH (povećanje proračuna od 400 mil kn za obranu). Od ostalih neproizvodnih: izrazito podcijenjena imovina, moguća privatizacija….

Negativne su većinom spomenute u prijašnjim objavama pa ih neću ponavljati.

Nije nagovor na ništa!

Sve je to Ibro lijepo napisano i lijepo zvuci ali novog posla nigdi na vidiku, nikakvih ni natjecaja.. Bilo koja vijest bi jako puno značila za dionicu..

Koliko iznosi prihod od posla sa MORH-om u zadnjih 10 godina. ?
Ili je to samo neka bajka ???

Mislim da nista nije bilo kroz zadnjih 10-ak godina.. Tek nedavno su upisali novu djelatnost tako da se mogu javljat na natječaje MORH-a.. E sad kad će bit neki poslić za njih i hoce li uopće oni to dobit pitanje je.. Ja se nadam da bi mogli koji miljunčić eura sebi tu pribavit

Postavljaju se pitanja.
Ako je RIZ spalio 62 milje kuna temeljnog kapitala za 8 godina,
za koliko će spaliti ostatak od 74 milje kuna?
Koje su procjene za godišnji izvještaj!? Dobitak 440.000kn ili teški gubitak -10 milja kuna!???

Jel to danas netko sam sebi prodaje ili cita na ovom forumu….?!

We Will Not Assimilate

Prozirna sinkronizacija pred objavu rezultata 4Q koji će 100% biti pozitivni i to u tolikom iznosu da će i GFI2016. u cijelosti biti pozitivan.


Prozirna sinkronizacija pred objavu rezultata 4Q koji će 100% biti pozitivni i to u tolikom iznosu da će i GFI2016. u cijelosti biti pozitivan.

Iz tvojih usta u Božje uši, volio bih jer imam RIZO.. Na osnovu čega se očekuju takvi rezultati?? Hvala

Ja vjerujem da će rezultati zadnjeg kvartala biti pozitivni ali sam sigurna da će prvi kvartal ove godine biti još znacajnije bolji.Mogla bih sad i elaborirati na kojim saznanjima i činjenicama temeljim ovo što sam napisala ali neke stvari ipak želim zadržati samo za sebe.

Bilo bi to jako lijepo. Znači četiri glasa za će biti u plusu! Barem 440 000kuna bi bilo lijepo. Jel itko predviđa da će biti minus!?? Potop od 10 milja kuna!? Spalili su 62 milje kuna, nadam se da su se promijenili!

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Pravni%20i%20institucionalni%20okvir/Plan%20upravljanja%20imovinom%20u%20nadle%C5%BEnosti%20CERP-a%20za%202017.g.pdf

Ne znam jel tko do sad stavio ovo, al spominje se između ostaloga i RIZ u planu…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Pravni%20i%20institucionalni%20okvir/Plan%20upravljanja%20imovinom%20u%20nadle%C5%BEnosti%20CERP-a%20za%202017.g.pdf

Ne znam jel tko do sad stavio ovo, al spominje se između ostaloga i RIZ u planu…

Čisti copy-paste dokumenta koji kontinuirano izlazi svake godine u zadnjem kvartalu, počevši od 2014.

Plan postoji, dakle, već najmanje pune 3 g., ali postupanje po njemu ravno je nuli.

Sad je uspostavljeno i Ministarstvo državne imovine, pa će valjda nešto učiniti po tom pitanju. A džabe ti sve kad ti 5 radnika i sindikalist koji jedva i srednju školu ima mogu stopirati gospodarske procese u zemlji.

Zato sam i izašao, i jedva čekam da izađem i iz SNBA. Ali tamo bez gubitka, nadam se.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close