RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RIZ će se upisati i za proizvodnju te remont i promet naoružanja i opreme, čime bi im se olakšalo dobivanje posla na skorom javnom natječaju Ministarstva obrane za remont naoružanja.

Pa šta mislite, da će ih upis novih djelatnosti spasiti od velikih minusa??
Što će im ta djelatnost ako ga preuzme neki privatnik i ne zanima ga javljanje na natječaje o remontu naoružanja i tome slično?
Previše je tu pitanja, sačekajmo odgovore.. P.S. Imam RIZO

@brux
Sto ako ovo, sto ako ono?!
Vrijeme ce pokazati.Tvrtka je perspektivna,te veoma intetesantna za preuzimanje.

Ajde moderatoru….otvaraj il brisi postove.24sata i niš.U slucaju da ste na zasluženom vikendu il dopustu skini blokadu pa…..


Ajde moderatoru….otvaraj il brisi postove.24sata i niš.U slucaju da ste na zasluženom vikendu il dopustu skini blokadu pa…..

Dodaj ih za frendove i vidjet ces sta pisu…

Jel raketa može palit motore ili još ne?

parchy o kakvoj raketi je tu riječ?
Fantazije ili znaš nešto više, slutnje?

MORH

mislim da se g.Parchy posluzio metaforom iliti prenesenim znacenjem..raketa-paljenje motora-rast cijene.. samo strpljivo..ceka se javna objava rezultata natjecaja,mozda pozitivan trend u 3Q..eventualna privatizacija(nadamo se) ali to vec svi znaju..mozemo spekulirati u nedogled,navlacit na kupnju ili prodaju,lovit u mutnom…a kad krene akcija,svima zelim puno srece i sto nizi prosjek ulaza.

Ma gledajte..imam dionice Riza i to podosta ali sve to šta nabrajate se već par mjeseci zna i nervira me šta svaki tjedan se netko nađe i kao evo samo šta nije.
Bit će kad bude ali htio bi da se govori argumentirano dakle ako se ima kakav info ili smisleni zaključak..ovako je smiješno jer ta raketa već bi spalila tone i tone goriva a da nije ni uzletila..baš zbog takvih i kad bude nešto ljudi iscrpljeni neće imati čime podignuti cijenu.

slazem se sa Vama g.Noiz..i ja bi volio neke konkretne informacije dobiti,kao i svi ostali,siguran sam.. ovako lebdjeti u vakumu bas i nije neka fora..ali ocito da takvih informacija za sada jos nema jer bi se to odrazilo na samoj dionici..nema druge nego se strpiti koliko je potrebno i nadati se najboljem..takodjer imam jaku poziciju u Riz-odasiljacima..nije nagovor na nista..l.p

Nešto nam bid raste! 1500 komada, pa toga odavno nije bilo! A ispod 86kn nitko nije prodavao već danima a i tjednima! Tko želi kupit morat će malo povisiti letvicu!

Nije nagovor na ništa! Imam rizo!

Drugi tjedan je sastančić… 🙂

sta znaci jake pozicije? cisto da usporedim sa svojom

BID gotovo na 2 000 komada!

New Report

Close