Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plavi, mogao si i mene razotkriti [emo_namigusa]

oprosti,evo sve,borba tek počinje,a ovo je dokaz da se može dobro zaraditi uz
malo rizika
http://www.mojedionice.com/portfelj/IzvNajPortfelji.aspx?god=2015

Ma salim se… To je samo igra! [emo_smijesak]

ADRS R 71%
ADRS P 20%
PODR 9%

Moj portfelj danas -5%!!!!

Kako drugi stoje?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Moj-3%
Nije strasno ali ruzan osjecaj je bio gledati bid danas 🙂

Moj je minus 3.16%, ipak je bilo na kraju udaranja po prodaji pa se gubitak malo smanjio…

Što mislite, koliko bi ovo moglo trajati?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Što mislite, koliko bi ovo moglo trajati?

Vani je već pozitivna korekcija… sve je padalo dok nisu otvorili američki dionički indexi… kad je to otvorilo, S&P iz -7% do sada – 1.5%… rast 5%.

Sad ponovno sve ovisi o Kini, ali sudeći po Amerima… nisu fascinirani Kinom. Ti i dalje samo kupuju dionice…

Danas sam radio opću bježaniju. Strah me je. U četvrtak prodao sve pozicije u inozemstvu. Prije par dana prodao malo ILRA i KOTR. Danas prodao dio Adrisa na otvaranju, cijeli JDOS, cijeli KODT i većinu ACI-ja. Opao cca 6% u protekla 2 tjedna.

Moj je danas završio s -3,14%. Sad sam 40% u cashu, 60% u dionicama.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

sutra smo oko 2 posto u minisu pa prekosutra oko 1.5 posto minusa pa onda mali odbijanac pa opet dole

Moje mišljenje je da neće biti nikakve katastrofe, jer budimo iskreni, ovaj pad nema veze sa našom ekonomijom, firmama na ZSE, već isključivo sa strahom, uvezenim sa stranih burzi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Moje mišljenje je da neće biti nikakve katastrofe, jer budimo iskreni, ovaj pad nema veze sa našom ekonomijom, firmama na ZSE, već isključivo sa strahom, uvezenim sa stranih burzi…

Ovo je samo djelomično točno i NHF pomalo površna observacija. Osoba koja ulaže globalno uzimat će dio ulaganja u HR kao i svako drugo, gledati fundamente i valuirati s diskontom s obzirom kakovu podršku za ulaganje ima u vladi i zakonodavstvu, te i lokalnoj kupovnoj moći. Kao što je netko spomenuo – dobar dio dionica koje su kvalitetne se dosta dobro drže, a neke su i na ATH ili blizu.

Zamisli da u Kini imaš dionicu s identičnim fundamentima koja je jučer pala 30% i istu takvu ovdje koja je pala 5%. Misliš da bi možda pokratio ovu drugu bar malo da kupiš prvu? Ja bi. Druga je stvar što su u Kini prometi bar 1000 puta veći pa kad tu prodaš svoju “siću” izgleda kao da fondovi kipaju.

Nekako zaboravljamo da smo do 2008. imali jedne od najvećih rastova na svijetu gdje je P/E od 30 bio jeftin i baš nismo pitali dok smo kupovali kao pijanci foward P/E na građevincima od jeftinih 15.


Danas sam radio opću bježaniju. Strah me je. U četvrtak prodao sve pozicije u inozemstvu. Prije par dana prodao malo ILRA i KOTR. Danas prodao dio Adrisa na otvaranju, cijeli JDOS, cijeli KODT i većinu ACI-ja. Opao cca 6% u protekla 2 tjedna.

pa koliki ti je taj cijeli KODT Hrco moj?
4 dionice?

Ozren, đe' kombo?

jučer u minusu 2,17, danas lagani oporavak na + 0,14

New Report

Close