PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo da vam dam svoje misljenje, nemojte biti nezadovoljni sa cca 40 % dividende godisnje,hej pa koja banka bi vam mogla platiti 40% godisnje kamate na stednju!?!?
Tako to treba gledati kao dugorocnu stednju.
Ova “nocna mora” pretvoriti ce se jednoga dana u najljepsu bajku nikad ispricanu.
Budite sigurni u to , sta duze budete u ovoj prici imati ce te veci povrat,izgledat ce vam smijesno jednog dana ova vasa trazena cifra dolje navedena.


Iskreno vam kažem…pevec me jedino može izvući iz ove noćne more…zvane burza..hebiga…nije ovo za svakog…Ali dok ne probaš…ne znaš…ja zadovoljan da za 2020 & 2021…za svaku po 50kn brutto dividendu…nakon toga…prodati za 50000kn po dionici…i BYE BYE…iz svega ovog

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

A molim lijepo koji je razlog da ne izađu na burzu?
Izašli bi na burzu da povećaju vrijednost vlastite imovine, vidim također još mnogo načina za povećati vrijednost tvrtke. Recimo osnovati fond i krenuti ulagati vani. Five to ten baggers vidim prilike, tj 500-1000% profita. Da zvuči ludo ali je skroz logično. Znam naivan sam. Zamisli Peveca kao suvlasnika međunarodnih korporacija pa kupi i njihove dividende To tamo za par godina kad bude listanje.


Zašto i kako bi izašli na zse? Osim da tebe usreće.
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Gledam vec 2 dana ovaj vas post i razmišljam u sebi pobogu zar samo ja to vidim od svih ljudi na ovoj temi?


jurica je bio danasnji gost kod petra vlahova. kako je sretan, ne moze skinuti osmjeh s lica.
uhvatio sam tek pred kraj. svakome radniku od nove godine dize godisnju placu za 10kkn i radit ce na tome da se ne radi nedjeljom, ali moraju se stvari posloziti.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Kakve veze to ima sa ičim relevevantnim sta vec nismo znali?
Ako gospodina zovu na tv(ja osobno ne gledam tv) sto bi trebao biti mrzovoljan,režati možda?
Čovjek zna sta ima i napravio je posao života ! Zašto ne bio trebao biti sretan, pa i ja sam sretan kao mali dioničar i non stop se smijem i hvalim se pevecom iako nitko ama bas nitko uopce ni priblizno ne razumije sta imam u rukama, cuju da dobijem dividendu i to je to. Dam im članak neki mainstream ali slabo reakcija od vecine mislim da me pomalo mrze sta ih non stop pilam o dionicama. . No dobro treba vremena jos proci da shvate sta radim ,mladi su kao i ja.. Samo pomalo. Ovo je maraton a ne šprint ! Čestitam predsjedniku uprave na savrseno odigranoj igri do sada ! Također sve čestitke i onim najmanjim dioničarima! E tu je trebalo hrabrosti. Hrabri Pevec.

Nas cca 120 koliko se sjecam( nisam odavno gledao knjigu dionicara) siguran sam da 80 % dan danas nije sigurno u ovu investiciju (mozda neko paretovo pravilo?). Ali je unutra .


jurica je bio danasnji gost kod petra vlahova. kako je sretan, ne moze skinuti osmjeh s lica.
uhvatio sam tek pred kraj. svakome radniku od nove godine dize godisnju placu za 10kkn i radit ce na tome da se ne radi nedjeljom, ali moraju se stvari posloziti.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

ja nisam znao da ce podici svakome zaposleniku placu za 10k/god

ne bi trebao bit mrzovoljan i rezati, ali meni to nije bio lijep prizor. posao zivota? poceli smo zaboravljati sto je napravio malim dionicarima medu kojima je bio dobar dio branitelja i zrtava rata?

da, nama koji smo ostali u dionici je na kraju ispalo super, al ne bi smjeli zaboraviti sto su sve napravili sto upravo pokazuje broj od 120 malih dionicara

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

ispricavam se na tonu ,pa pustili su clanak da povecaju place


ja nisam znao da ce podici svakome zaposleniku placu za 10k/god

ne bi trebao bit mrzovoljan i rezati, ali meni to nije bio lijep prizor. posao zivota? poceli smo zaboravljati sto je napravio malim dionicarima medu kojima je bio dobar dio branitelja i zrtava rata?

da, nama koji smo ostali u dionici je na kraju ispalo super, al ne bi smjeli zaboraviti sto su sve napravili sto upravo pokazuje broj od 120 malih dionicara

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

ispricavam se na tonu ,pa pustili su clanak da povecaju place


ja nisam znao da ce podici svakome zaposleniku placu za 10k/god

ne bi trebao bit mrzovoljan i rezati, ali meni to nije bio lijep prizor. posao zivota? poceli smo zaboravljati sto je napravio malim dionicarima medu kojima je bio dobar dio branitelja i zrtava rata?

da, nama koji smo ostali u dionici je na kraju ispalo super, al ne bi smjeli zaboraviti sto su sve napravili sto upravo pokazuje broj od 120 malih dionicara

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

znači ima samo 120 malih dioničara…pa koliko onda ima ukupno…mali+veliki=???

nije više 52000 nego 54000:)

Kako su se ono spajale dionice, vec sam zaboravio. Sigurno ima onih koji znaju, da ne trazim!

100:1

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/pevec-zaposlenicima-najuspjesnijih-centara-isplacuje-stimulacije-u-visini-cijele-place/9767278/

Svi naši kolege iz pet najuspješnijih prodajnih centara predanim su trudom i radom uistinu zaslužili dodatni stimulans u vidu jedne cijele plaće. Obzirom da je Pevec ove godine ostvario zavidne poslovne rezultate, ovom gestom želimo pokazati našim djelatnicima koliko cijenimo njihov doprinos te sve što čine za tvrtku – izjavio je predsjednik Uprave Peveca Jurica Lovrinčević.


https://novac.jutarnji.hr/aktualno/pevec-zaposlenicima-najuspjesnijih-centara-isplacuje-stimulacije-u-visini-cijele-place/9767278/

Svi naši kolege iz pet najuspješnijih prodajnih centara predanim su trudom i radom uistinu zaslužili dodatni stimulans u vidu jedne cijele plaće. Obzirom da je Pevec ove godine ostvario zavidne poslovne rezultate, ovom gestom želimo pokazati našim djelatnicima koliko cijenimo njihov doprinos te sve što čine za tvrtku – izjavio je predsjednik Uprave Peveca Jurica Lovrinčević.

Još jedna lijepa priča…
Jučer sam bio u PVC Jankomir, ozračje nikad bolje… djelatnici iznimno ljubazni, evidentno da su nagrađeni i zadovoljni a to je potvrda puta ka uspjehu…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Lijepo, medjutim sad iz ove informacije barem znamo kako pevecovi centri kotiraju po poslovanju sta je iz samog izvjesca tesko iscitat ali iz ovoga je sad razvidno :). Zanimljivo je da se radi o svim centrima koji su kontinentalni nema ni jednog uz more sad ili je to stvarno tako po poslovanju ili je utjecaj na odlucivanje imao podrijeklo vlasnika, jer ipak mi je malo cudno gledajuci kupovnu moc kupaca po regijama ?

Pet najuspješnijih prodajnih centara; Sisku, Varaždinu, Kutini, Osijeku i Karlovcu Tvrtka Pevec će također nagraditi i sljedećih pet prodajnih centara; Slavonski Brod, Koprivnicu, Viroviticu, Bjelovar i Sesvete, sa isplatom stimulacija u visini pola plaće kao dodatnu motivaciju za konstantno unapređenje poslovanja i prodajnih rezultata.”

Ignore : renči


Lijepo, medjutim sad iz ove informacije barem znamo kako pevecovi centri kotiraju po poslovanju sta je iz samog izvjesca tesko iscitat ali iz ovoga je sad razvidno :). Zanimljivo je da se radi o svim centrima koji su kontinentalni nema ni jednog uz more sad ili je to stvarno tako po poslovanju ili je utjecaj na odlucivanje imao podrijeklo vlasnika, jer ipak mi je malo cudno gledajuci kupovnu moc kupaca po regijama ?

"Pet najuspješnijih prodajnih centara; Sisku, Varaždinu, Kutini, Osijeku i Karlovcu Tvrtka Pevec će također nagraditi i sljedećih pet prodajnih centara; Slavonski Brod, Koprivnicu, Viroviticu, Bjelovar i Sesvete, sa isplatom stimulacija u visini pola plaće kao dodatnu motivaciju za konstantno unapređenje poslovanja i prodajnih rezultata."

Lovrinčević je iz Zagvozda..
A to je 20 kilometara od Makarske..
Zar stvarno mislite da bi ovako ozbiljne teme se riješavale na osnovu regionalne preferencije?

Ovdje se radi o internom takmičenju prodajnih centara koje je osmišljeno na način da svi centri imaju podjednake šanse za pobjedu..
Kriteriji nisu klasični..niti dobit niti prihod..
Cilj je razviti pozitivnu selekciju unutar centra i stvoriti homogenu atmosferu koja stvara čim bolji rezultat

New Report

Close