PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel se trguje s ovom delikatesom na crnoj berzi štogod? Kakve su info?

hita

Lijep rast prihoda i dobiti. Prihod 2,3… Dobit 160.


Lijep rast prihoda i dobiti. Prihod 2,3… Dobit 160.

Za koji period?
Može link na informaciju?

Krenula interna utrka Pevec centara, najboljima 13. plaća

Otkud Pevecu novih 7 komada? Tko je prodo neka prizna, pola mu se prašta.


Otkud Pevecu novih 7 komada? Tko je prodo neka prizna, pola mu se prašta.

Još bolje pitanje, po kojoj cijeni su ih prodali 🙂

Čini mi se da je uprava bila obavijestila male dionicare na forumu da Fima vrijed. otkupljiva po 40K po komadu tako da je to vjerojatna cijena po kojoj su mali prodali, ne vjerujem da su kupovali na hita otc.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

a na hita otc netko bida 52k za dionicu..

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

A koliko je komada na bidu na Hiti OTC?

https://etrade.hita.hr/content/hita_otc_market.pdf
1 na bidu 52k, 1 na asku 63k

Prije nekih 2 tjedna kad sam gledao bila su dodatno na asku po 60k 2 komada, sad ih vise nema, dal su kupljena ili povucena who knows

Na njuskalu su bila 2 oglasa za dionice po preko 60k isto, sad je ostalo samo 1 oglas


Čini mi se da je uprava bila obavijestila male dionicare na forumu da Fima vrijed. otkupljiva po 40K po komadu tako da je to vjerojatna cijena po kojoj su mali prodali, ne vjerujem da su kupovali na hita otc.

U pravu si..
Cijena je 40 000 kuna..

Pevec i dalje pasivno otkupljuje vlastite dionice od dioničara koji nazovu u firmu i žele prodati dionice

Evo da podijelim s forumasima situaciju oko interesa za kupnju dionica peveca.

Interesa ima, ali

U zadnjih cca 3 mjeseca netko kupuje dionice s njuske i ne nudi vise od cca 55tkn po dionici, znam zato sto mi je prijatelj prodao po 54t u rujnu, a imao je dosta poziva tako da vjerujem da se tu nesto sprema. Koliko vidim stoji samo onaj oglas za vise komada za 62tkn po komadu, ostali koji su trazili vise su otisli…

Tj koji su trazili manje (a ne vise), ispravak kraja rečenice iznad

jurica je bio danasnji gost kod petra vlahova. kako je sretan, ne moze skinuti osmjeh s lica.
uhvatio sam tek pred kraj. svakome radniku od nove godine dize godisnju placu za 10kkn i radit ce na tome da se ne radi nedjeljom, ali moraju se stvari posloziti.

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

New Report

Close