PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/drugi-covjek-peveca-podigli-smo-minimalne-place-na-5000-kuna/9246260/

Ovo zvuci predobro.

Ako zadrze ostatak godine povecanje prihoda 10% to bi znacilo da ce prihodi biti oko 2.145 milijardi kuna.

Uz NPM od 10.5% i prihode od 2.145 milijardi, dobit bi bila oko 225 mil kuna.

Recimo da isplate 75% kroz dividendu, uz iskljucenje trezorskih dionica onda bi dividenda po dionici bila 13500 kn.

Fantazija. Kad ovo izadje na burzu, cijena ce eksplodirati..


Fantazija. Kad ovo izadje na burzu, cijena ce eksplodirati..

jedini problem je dax ovo nikada neće izaći na burzu

toliko je bar dosad jasno svakom kme bog nije uzeo razum

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@investimir

Sto se mene tice, uz ovakvu dividendu i ne moraju na burzu.

Ja zadovoljan sa povratom od 40, 50 posto godisnje.

Djavlu malo

Ja takodjer mislim da cilj nije izlazak na burzu, nego je moguće da većinski zele prodati svoje dionice.

Da zele na burzu, već bi se pripremao prospekt, a njega ipak netko treba napisati i za njega i uvrštenje treba barem od 6 mjeseci do godine dana.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pevec-otkupio-objekt-bivseg-super-konzuma-u-slavonskom-brodu/2109583.aspx

onda

Jel se može nekako provjeriti jel itko kupuje ove dionice…čisto informativno…budu ti oglasi na njuškalu….sad jel oni to prodaju po toj cijeni ili ipak na kraju spuste…čak sam ja bio jednog zvao prošle godine. pitao ga kulturno…A on me napao…evo sad ću ja njega ići opljačkati…a to što na oglasima ljudi prodavaju nekretnine u desetcima milijuna eura…ti se ne boje

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada


Jel se može nekako provjeriti jel itko kupuje ove dionice…čisto informativno…budu ti oglasi na njuškalu….sad jel oni to prodaju po toj cijeni ili ipak na kraju spuste…čak sam ja bio jednog zvao prošle godine. pitao ga kulturno…A on me napao…evo sad ću ja njega ići opljačkati…a to što na oglasima ljudi prodavaju nekretnine u desetcima milijuna eura…ti se ne boje

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada

da smo nav burzi to bi islo ladno po 1000 kn – računato po starom

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Najbolja growth priča u Hrvatskoj i rastuća dividenda meni osobno ne pada na pamet da prodajem jer taj rast jos nije gotov,naprotiv.
Ne znam kad bih i prodao što bih kupio da mi daje ovakvu dividendu i rast cijene dionice (iako nije na trzistu ne sumnjam da ce vremenom povecavat ponudu za otkup kao dosad )
7500 kn dividende ove godine na onu njihovu ponudu od 38750 je cca 20%prinosa a ako racunamo prosjecni ulaz cca 18000-20000 po novoj dionici (180-200 po staroj) to je skoro 40 % prinosa od samo dividendi bez kapitalnog dobitka
Iduce godine ako kapne 3 dividenda investicija bi trebala biti i sluzbeno isplacena samo od dividendi
Ocekujem listanje kroz godinu dvije ustvari nije ni bitno ali nekako mislim a vec sam i napisao da mislim da onih 500 kom dionica po glavi u top 10 nije za ukras nego vec namjenjeno za prodaju, sad samo sam u dilemi hoce li ici na stock split da ucine dionicu privlacnijom za male investitore kad je vrate nazad ali posto su nedavno obavili reverse stock split nekako sumnjam da bi se to moglo dogoditi tako brzo

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Jel se može nekako provjeriti jel itko kupuje ove dionice…čisto informativno…budu ti oglasi na njuškalu….sad jel oni to prodaju po toj cijeni ili ipak na kraju spuste…čak sam ja bio jednog zvao prošle godine. pitao ga kulturno…A on me napao…evo sad ću ja njega ići opljačkati…a to što na oglasima ljudi prodavaju nekretnine u desetcima milijuna eura…ti se ne boje

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada

Kupuje Pevec dd preko Fime..po 40 000 kuna…par komada u zadnjih 30 dana..

A sto Fima ima s time?

Zašto bi kupovao preko brokerske kuće, ako dionica nigdje nije uvrštena?



Jel se može nekako provjeriti jel itko kupuje ove dionice…čisto informativno…budu ti oglasi na njuškalu….sad jel oni to prodaju po toj cijeni ili ipak na kraju spuste…čak sam ja bio jednog zvao prošle godine. pitao ga kulturno…A on me napao…evo sad ću ja njega ići opljačkati…a to što na oglasima ljudi prodavaju nekretnine u desetcima milijuna eura…ti se ne boje

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada

Kupuje Pevec dd preko Fime..po 40 000 kuna…par komada u zadnjih 30 dana..
[/quote]

Znači, daju premiju na “fer”cijenu.

Meni ste ne tako davno rekli da je moja procjena vrijednosti od 1100-1200kn bajka. Također ste rekli da bi vi svoje dionice prodali po 700kn ako me dobro sijećam. Jel ta ponuda vrijedi i dalje?

Bubalo je nekidan rekao da je marža u prvih 6 mj. dvocifrena, a prihodi idu preko dvije mlrd kn.
To znači da bi dobit trebala biti minimalno 200 mil.
Dividenda bi mogla biti oko 2/3 dobiti odnosno 10-11k kn.

Ako brojke budu ovakve onda korigiram moju procjenu vrijednosti dionice na 1500kn po starome ili 150k kn po novome.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Najbolja growth priča u Hrvatskoj i rastuća dividenda meni osobno ne pada na pamet da prodajem jer taj rast jos nije gotov,naprotiv.
Ne znam kad bih i prodao što bih kupio da mi daje ovakvu dividendu i rast cijene dionice (iako nije na trzistu ne sumnjam da ce vremenom povecavat ponudu za otkup kao dosad )
7500 kn dividende ove godine na onu njihovu ponudu od 38750 je cca 20%prinosa a ako racunamo prosjecni ulaz cca 18000-20000 po novoj dionici (180-200 po staroj) to je skoro 40 % prinosa od samo dividendi bez kapitalnog dobitka
Iduce godine ako kapne 3 dividenda investicija bi trebala biti i sluzbeno isplacena samo od dividendi
Ocekujem listanje kroz godinu dvije ustvari nije ni bitno ali nekako mislim a vec sam i napisao da mislim da onih 500 kom dionica po glavi u top 10 nije za ukras nego vec namjenjeno za prodaju, sad samo sam u dilemi hoce li ici na stock split da ucine dionicu privlacnijom za male investitore kad je vrate nazad ali posto su nedavno obavili reverse stock split nekako sumnjam da bi se to moglo dogoditi tako brzo

evo ja sam bio prodavao….imao ponudu za 45000kn..oglas mi istekao… možda ga opet aktiviram….nije mi još za sada od glavu…ali od 2021 vjerojatno ide to na ozbiljnu prodaju…mada za 60K kn.. vjerojatno bi prodao i sada


[/quote]

Sve je stvar tajminga.
Ako se procijeni da je rast blizu kraju, a okolnosti povoljne onda izlist ide vrlo uskoro.
U izostanku bilo cega od toga jos ce se morati pricekati.
Imam dosta ovoga, zadovoljan sam jako, mozda bih i jos kupio, ali s druge strane ima i rizika, cisto vanjske prirode.

New Report

Close