PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jasno, dulje karticarsko kreditiranje, veći diskont.

Čini mi se da ste u pravu, ima sve to smisla. Malo sam istraživao, oko 30% posto uzimaju ti kamatari na 36 mjeseci. Znači 15% im ostane što je super za tako brzi protok robe koji se broji u danima ili tjednima. Nama dioničarima takva praksa samo ide u prilog, ali da je to baš sve posve legalno, čini mi se da nije.

Moja pretpostavka je da je gospodin naveden kao autor vjerojatno dobio nalog od uprave da napravi usporedbu cijena u excelu za spomenute artikle.
Ne znam zasto nekome smeta ta informacija? Mislim da je korisna informacija
Kako pobogu se moze tom informacijom utjecat na cijenu dionice kad se njome ni ne trguje?
Nek mi kolega Zoric ne zamjeri ne branim upravu ali mislim da je malo burno reagirao


https://capital.com.hr/dionica/PVCM-R-A

zanimljivo….

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Možda se ne trguje na burzi ali se definitivno trguje i to najčešće u jednom smjeru.
Ako se sjećaš pisma za reverzno dijeljenje, jasno je bilo napisano da se udjeli još uvijek otkupljuju od strane Dicentre.

Pevec isplaćuje stimulacije i najavljuje podizanje prosječne plaće na 7.500 kuna

Je li ovo slučajno izlazi pred skupštinu ili nas čeka neko iznenađenje pa se eto i radnicima daje dio kolača?

Ovo za 13. plaću može imati samo kontraefekt, nije kupovna moć ista u hr da bi se primjenio takav model.

Mogu im isplatiti svima bez frke ako su rezultati dobri. To je ujedno moja preporuka, a ako netko radi loše nek se sa njim pozabave.

Bruce Lee prenesi im ovo.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pevec isplaćuje stimulacije i najavljuje podizanje prosječne plaće na 7.500 kuna

Je li ovo slučajno izlazi pred skupštinu ili nas čeka neko iznenađenje pa se eto i radnicima daje dio kolača?

Ovo za 13. plaću može imati samo kontraefekt, nije kupovna moć ista u hr da bi se primjenio takav model.

Mogu im isplatiti svima bez frke ako su rezultati dobri. To je ujedno moja preporuka, a ako netko radi loše nek se sa njim pozabave.

Bruce Lee prenesi im ovo.


Ante
Predlažem da dođete 10.06 na skupštinu i kažete sve što želite..
Ipak je to naša firma i imamo pravo glasa..

Pevec isplaćuje stimulacije i najavljuje podizanje prosječne plaće na 7.500 kuna

Je li ovo slučajno izlazi pred skupštinu ili nas čeka neko iznenađenje pa se eto i radnicima daje dio kolača?

Ovo za 13. plaću može imati samo kontraefekt, nije kupovna moć ista u hr da bi se primjenio takav model.

Mogu im isplatiti svima bez frke ako su rezultati dobri. To je ujedno moja preporuka, a ako netko radi loše nek se sa njim pozabave.

Bruce Lee prenesi im ovo.

Pa u clanku se i kaze da

“Tvrtka je također najavila isplatu 13. plaće krajem 2019. godine za 20% najboljih djelatnika u maloprodaji za prodajne centre koji bilježe značajnije rezultate na polju ostvarenih prihoda po zaposleniku, rezultata inventure, obrtaju robe te osobnoj angažiranosti.”

Ne vidim tu nista lose dapace

Ignore : renči

Jel netko (bio) na skupštini? Koji su zaključci?

koliko – 80 -90 -100 čuna

po starom

po novom x 100

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

#nahrpu#pohrpu#.


#nahrpu#pohrpu#.

Da vi samo znate kako sam ja sada sretan!
(šteta što imam samo 2 dionice).

Ma ljepota, ljepota.

Cestitam svima koji su ostali u Pevecu

Na trezorskom računu Peveca su 621 dionica (4,70 posto), a na popisu deset najvećih dioničara slijede Jurica Lovrinčević, Mario Radić i Franjo Kralj, pri čemu svaki od njih ima po 500 dionica ili po 3,79 posto dionica Peveca, pokazuju podaci SKDD-a.

3,5 milje divke majstorima

bit ce za burek

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jos isplata za 7 dana


Ovako je bilo i prosle godine.
Ja mislim da ce dividenda ipak biti, kolika ne znam, ali ce netko predloziti a svi se ostali sloziti…
Medjutim, ako dividenda i ne bude ti novci ce se uloziti na daljno siranje, mozda se vec razmislja i van granica HR.

Dobro predvidanje kolega.

Lijepa vijest za male dionicare 😀

New Report

Close