PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A koji je bio njegov račun?

Ovo skrbništvo od Intercapitala?

serislav detaljno prati knjigu dioničara. ne znam točno imao je puno među prvim dioničarima. neka kolega potvrdi ili opovrgne informaciju. ja sam i znog ajnhela vjerovao. sad više vjerujem vlastitim očima.

Ne pratim detaljno. Zadnja mi je iz desetog mjeseca.
Ako je Austrijanac prodao vjerovatno je zato da ostane na policama. Ne znam sto bi drugo bilo.
Neka opservacija mi je bila da je ljudi s preko recimo 500 dionica bilo 100 do 150. Ne sjecam se tocno. Uz tadasnjih 1700 dionicara.
Sad ih je negdje 1400-1500, sudeci prema objavi Uprave u pozivu na skupstinu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Moje razloge ostanka sam vec naveo prije, da se ne ponavljam. A svode se na odnos potencijalnog dobitka naspram gubitka, uvazavajuci stvarne okolnosti.
Odluka je moja i nikome ne preporucujem da slusa ikoga osim samog sebe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kad ce bit dostupan fin. izvjestaj?

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre


kad ce bit dostupan fin. izvjestaj?

Rok za objavu na Fini je kraj lipnja.
Postoje neke kazne za kasnjenje.
U nekom trenutku ce izaci, barem za redovnu godisnju skupstinu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ima neko info kako ide (ako ide) trgovina na HITA-i s Pevecom?

Ima li kakvih vijesti sa skupstine?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Ima li kakvih vijesti sa skupstine?

Izglasana dokapitalizacija sa 97% glasova na skupštini

https://pevec.hr/kompanija/investitori-vijesti/obavijest-o-bezuspjesnosti-izdanja-novih-dionica-i-obustavi-postupka-povecanja-temeljnog-kapitala/

Opa, zanimljivo

Zasto obustava, ne navodi se razlog
Mozda je ovo i bilo planirano, da urade pritisak da sto vise ljudi proda, ili netko pomrsio racune :)?

Sad smo mi mali na konju, sad ne sumnjam da ce se ovo uskoro vratiti na burzu.

E sad da vidimo rezultate za 2017. Nema razloga čekati 6. mjesec kad su odigrali igru i skupili što se dalo.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ajmo prospekt i na burzu na zadovoljstvo svih. Uf, koja bi to explozija bila. Ili barem dobra dividenda.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close