PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako …polako…..dovršava se dugo očekivani PEVEC – market u našem Gradu…..
Mnogi građani su u pozitivnom isčekivanju….. najviše se veselimo novom asortimanu , konkuretnim
cijenama i dobrom ugođaju u prodajnom prostoru….roba mora biti zanimljiva../ cijene nisu presudne
za kupce ,. ako je asortiman originalan i probran.,./

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

I danas je istekao rok javne ponude / ucjene od velikodusnih 169 kn.
Ajmo, tko je prodao?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Mislis poklonio?

Nikada ne vjeruj ženi koja laže!

Ja nisam.Neka bude što bude.Valjda ću izvuči svojih 100 kn/dionica

Dicentra +68.912 dionica .
Top 6. Croatia skrbnicki osla na vjecna lovista.
Upala nova /stara top ten dionicarka

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Znaci da su prikupili nekih 20.000 kom u ponudi. Ocekivano.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Znaci da su prikupili nekih 20.000 kom u ponudi. Ocekivano.

Stvarno je i meni ocekivano, ali malo nejasno… poduzece koje u godišnjim prihodima nema koliko sad imaju u Pevecu!???

Ako je istina to što pišete, onda to treba po pravilima američkog IRS-a:
Veći odljevi novca od priljeva, dokaži otkud!
Ali za to trebaju jake institucije. Nažalst, to kod nas nije slučaj.



Znaci da su prikupili nekih 20.000 kom u ponudi. Ocekivano.

Stvarno je i meni ocekivano, ali malo nejasno… poduzece koje u godišnjim prihodima nema koliko sad imaju u Pevecu!???
[/quote]

pisao sam o tome već ranije, sami nisu imali čime jamčiti za kredite jer im poslovanje ‘roni’ godinama
ali su očito našli drugog igrača
a tko je taj? također imate na prethodim stranicama, malo prolistajte temu unatrag…

uglavnom, pretvaraju se u holding



Znaci da su prikupili nekih 20.000 kom u ponudi. Ocekivano.

Stvarno je i meni ocekivano, ali malo nejasno… poduzece koje u godišnjim prihodima nema koliko sad imaju u Pevecu!???
[/quote]

beba, s kojeg je ovo portala, uz plaćanje pretpostavlja. izgleda fantastično, najbolje od svih jkoe sam dosad vidio.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Znaci da su prikupili nekih 20.000 kom u ponudi. Ocekivano.

Stvarno je i meni ocekivano, ali malo nejasno… poduzece koje u godišnjim prihodima nema koliko sad imaju u Pevecu!???
[/quote]

treba gledati bilancu – ako u aktivi u dug fin imovini imaju pevec, a imaju, ond au pasivi moraju imati taj siti iznos ILI U KAPITALU I REZERVI ILI U DUGU. ako imaju revid izvjesca , tu ce pisati kojeg vida je taj dug – banke, pozajmice povezanih, pozajmic nepovezanih itd.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...




Znaci da su prikupili nekih 20.000 kom u ponudi. Ocekivano.

Stvarno je i meni ocekivano, ali malo nejasno… poduzece koje u godišnjim prihodima nema koliko sad imaju u Pevecu!???
[/quote]

beba, s kojeg je ovo portala, uz plaćanje pretpostavlja. izgleda fantastično, najbolje od svih jkoe sam dosad vidio.
[/quote]

https://nova.poslovna.hr/login.aspx

blagodarim, sjajna stvar

možete li izvjesiti bilancu – tu naime leži odgovor odkle pevec pare – ili iz kapitala ili iz zaduženja, nema treće

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


blagodarim, sjajna stvar

možete li izvjesiti bilancu – tu naime leži odgovor odkle pevec pare – ili iz kapitala ili iz zaduženja, nema treće


Kad budem pri compu. Inace pokazatelji su za Dicentru, odakle im pare za udjele u Pevecu.

mislio sam dicentru – u njihovoh bilanci je , je li, pevec

to nema sto drugo biti no zaduzenje. no, tko im je tutnuo pare, to mozda pise u revidiranom izvjescu, ali najvjerojatnije ni tamo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close