PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kuda dalje ?
Jel netko poslao prijavu HANFI radi skrivanja cjenovno bitnih informacija
od strane pravnog subjekta Zagrebačke burze mjesecima i delistiranje dionica
nekoliko dana prije krajnjeg roka ?
Ili su se svi pomirili sa takvim stanjem i postupanjem.


Kuda dalje ?
Jel netko poslao prijavu HANFI radi skrivanja cjenovno bitnih informacija
od strane pravnog subjekta Zagrebačke burze mjesecima i delistiranje dionica
nekoliko dana prije krajnjeg roka ?
Ili su se svi pomirili sa takvim stanjem i postupanjem.

Kolega Barikb,
zaboravljate gdje živimo!
Podsjetit ću, nekompetencija, lopovluk, mito i korupcija……

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Kuda dalje ?
Jel netko poslao prijavu HANFI radi skrivanja cjenovno bitnih informacija
od strane pravnog subjekta Zagrebačke burze mjesecima i delistiranje dionica
nekoliko dana prije krajnjeg roka ?
Ili su se svi pomirili sa takvim stanjem i postupanjem.

Lajkam post i nemam što reći.
Pisati Gažićki je gubljenje vremena.
Ovdje se čeka nešto drugo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

aha, a sad ovdje ocekujete intervenciju institucija. te iste institucije ne poduzimaju apsolutno nista po pitanju puno gorih stvari, a kamoli ove kamilice 😀

Ne da se piše Gažićki nego da institucije provjere jesu li počinjena kaznena djela u instituciji Zagrebačka burza radi toga što nisu javnosti objavili mjesecima cjenovno ključnu informaciju koju su znali. Ovo je jedinstven slučaj delistiranja u svijetu i u Hrvatskoj. Izrazito pogodovanje smicalicom najvećem dioničaru i težak brutalan udarac za male dioničare. Nemoguće da je to zakonito, uzimajući u obzir sve najsitnije rupe u zakonu.

ponavljam, i puno veća sra*56 se događaju trenutno, a i prije su se, a budu i u budućnosti, ali za to vam nitko neće odgovarati. svi ste vi špekulanti i morate znati da je ulaganje u dionice rizičan posao.


aha, a sad ovdje ocekujete intervenciju institucija. te iste institucije ne poduzimaju apsolutno nista po pitanju puno gorih stvari, a kamoli ove kamilice 😀

Intervenciju institucija?
Ma gospon dragi… Ne.
Pa znamo gdje smo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Čekaju se prvi neslužbeni rezultati.
Šta će sada izbacit , opet dvije stavke?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

otvorili su web shop. cijene su kao u centrima uvećane oko 5-6%
Ili prijaviti događanja ovdje uz suradnju Zg burze ili razviti bijelu zastavu.
što je tu je.

Danas dosla ponuda u pravo vrijeme , taman mi nestalo papira za nalozit vatru … 😉

da, baš su me razveselilo, nije ivica bio jedini ivica u rh, još ih ima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zafitiljio sam u smece po prijemu.
Logika govori da ce se ici na uvrstenje krajem 2019 radi maksimizacije vrijednosti.
Kako je Jurica veliki radnik i vjerovatno smatra da je samo nebo granica iskreno sumnjam da ce se zadovoljiti s time da razvije Pevec i stane.
Kad odes na burzu onda dionice mogu biti zalog / poluga za jos ambicioznije projekte.
Osim toga, mnogi ce se htjeti naplatiti, a to je moguce samo na burzi, na adekvatan nacin.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ja sam isto bacio u smece kad su nudili 199 kn i pogriješio

delistirali su papir uz svu pomoć burze.
želim naravno da im uzmete lovu. firma ima veliku dobit ali igra je neravnopravna. to je tako. dionica bi morala biti cijenom barem x4 ali…


tko normalan bi im prodao po 169 – pa tko je htio izaći , imao je onih par dana , pa i po viššoj cijeni od 169

ponuda je uvredljiva, ako gospon iz njemačke ne zna računati, onda me stvarno čudi kako je podigao svoje einhell carstvo ak ne zna računati.


Mislim da taj gospodin racuna izvrsno u svoju korist.
Zato je i bogat,zar ne?

New Report

Close