PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam isto bacio u smece kad su nudili 199 kn i pogriješio

Ne tada.
Pogrijesio si poslije.
It’s a long ball game.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

možda mali nadvise vecinskoga. ja ne vidim nacin, ali vidim puno načina da vecinski obespravi male dioničare. vrlo žalosno ali istinito. očekivao sam jako dobru zaradu ovdje

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:4597354035689::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:XADCCR,10,5686

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

johnny, kasno pališ 🙂

Vaš link …[/url]

Dokapitalizacija!! Vjerojatno po nominali tj. cca 100kn! Isključenje prava prvenstva, minimalni ulog 800.000kn, izdaje se max 1.300.000 komada…. što reći?!

Ma neće valjda oštetiti male dioničare? Ma ne bi oni to nikad nikad nikad napravili.

gadno

Ok dečki, ali nije sve izgubljeno ova ponuda trenutna vrijedi do 19.03.2018. Dakle svi imaju dovoljno vremena. Kolegama koji su strgali formulare sigurno će htjeti poslati nove. Još jednom se pokazalo da se izuzeto teško sa rogatim bosti i da je bolje vrapčić u ruci nego filani pečeni golub na grani. Nije korektno, ali nakon delistiranja bilo je jasno svakome tko je želio vjerovati vlastitim očima i/ili ima razvijen ulagački njuh gdje stvar ide. Visoko cjenim old gunera mi smo prodali po relativno dobroj evakuacijskoj cijeni.

Ma to je pritisak da ih sto vise proda, iako će moguće i napraviti dokapitalizaciju. Očito bas nije bilo interesa. Nekima je to bilo jasno odavno o kakvoj se ekipi radi. Od rušenja i smjene Šketa i dogovornih transakcija fondova i postojećih većinskih vlasnika. Delistanje je bilo samo točka na “i”.

Rizik profit.
Ja svoje ne prodajem.

Ako nista, bar rizikujem sa tvrtkom koja nece bankrotirati prekosutra.

Taman kada čovjek pomisli da ne može gore! I uvijek se razočaram.

Darac ulaganje je takva disciplina gdje emocije mogu biti jako štetne. Totalno vas razumijem bio sam spreman drzati dionicu godinanama jako dugo iz određenih razloga. Kada sam vidio da je odluku o delistiranju potpisala direktorica burze uz neobjavljivanje ključnih cjenovnih informacija što smatram kriminalom, odabrao sam put koji mi se činio najboljim u tom trenutku. Ohladi neće prodati. On je vitez, heroj i strašni borac lavlje karizme. Želim mu da uspije, nadvisi nas ostale i uživa rajske plodove skupa sa većinskim jednog dana.

Bit ću iskren , ne želim im prodati zato što bi im morao prodati s gubitkom a to ne želim.( nisam htio prodati ISTT s gubitkom pa mi se isplatilo držanje , dok na KNZM skroz drugačija slika).
Pitanja su sljedeća:

1. Kakve su šanse da steknu 95 % vlasništva i istisnu nas?
2. Sada ćemo morati dobit dijeliti sa duplo više dionica. (EPS neće biti 9,20 već 4,60, sada koliki će EPS biti za 2017 godinu??? samo nebo zna, ne bi se iznenadio da bude negativan)
3. Dali neko može izračunati koliki bi bio BVPS nakon dok dokapitalizacije?
4. Pozitivno je što bi se trebalo smanjit dug.
5. Dali je moguće da im je to scenarij kao na VLHO kad steknu određen postotak vlasništva da ostave ostale na miru i postanu trasparentniji i pošteniji?
Ja stvarno nemam sreće , meni uvijek sve kontra. Prosjek mi je 210kn.

@Barikb
A gledaj, u ovo sam usao sa rizikom koji mogu podnit. Nisam ulozio sve sto imam nego dio koji mogu podniti.
U slucaju da mi se rizik isplati, ne trebam tebi objasnjavat sta ce mi to donjeti, to znas i sam.
U slucaju da ode sve u 3pm opet ce vrijediti vise nego da sam rizikovao sa Durom Dakovicem i slicnim firmama.

Kakve bedastoće ovdje čitam, strašno. Pa kako dokap može biti loša vijet – I CIJENA UOPĆE NIJE 100 KN, CIJENA ĆE BIT UTVRĐENA TEK KAD STIGNU PONUDE I SVAKI POSTOJĆI DIONIČAR MOŽE PUNIDTI 800 000 KN I IZNAD KOLIKO GOD HOĆE 800 000 X CIJEN ADIONICE – AKO VJERUJE U NJU MOZ EPONUDITI I 280 KN I SMJESTITI LIJEPU KAJLU DICENTR

Tko ima para, taj će napraviti dokap – osim dcicentre, još tu im apotentnih igrača – za 200 kn bi se mogl nakupiti lijepih dionica.

Sve u svemu, dečkovi, rasplet polako se počinje kotrljati. Čim oni dokap rade, to meni miriše n aburzu, tko god da kupi dionice, tj tko god otme dicentri dionice, taj neće iamti ništa protiv da svoje dionic evidi i unovči na buri.

Ona njihova ponuda je na lošem papiru, skoristio sam t epapire na jednom mjestu gdje car ide pješke i mogu reći – džaba vam novci moj sinovci, tu treba biti veći ifta.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close