PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tuga je postao ovaj pvcm

Da, ispada kao da će firma sutra staviti ključ u bravu i otići u stečaj.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ja na ovo trenutno mirovanje gledam kao dobru priliku za dokup. Vrijednost će isplivati na površinu, samo treba vremena. Prihodi se povećavaju iz mjeseca u mjesec kao i dobit-rastom gospodarstva te otvaranjem novih prodavaonica, 0 kn dugoročnih obveza itd itd. Ovdje treba biti strpljiv i nastavit gledat predstavu.

je postao ovaj pvcm

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Misterija mi zašto izlazit na ovim razinama i ovoliko blizu kakve takve definicije gdje smo i kuda idemo…

Nevjerojatno, kako je PEVEC žilav. Ni mrdnuo nije od Agrokora……. Šta ti je stabilnost , ha?….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



tuga je postao ovaj pvcm

Da, ispada kao da će firma sutra staviti ključ u bravu i otići u stečaj.
[/quote]

ne pitam te to, na to znam odgovor

pitam hoće li firma na burzu ili neće. jer ako neće, onda mi vrijedi i manje nego sada. ako hoce, onda vrijedi 350 kn. za početak.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ovaj sa 600 kom na 220 kn mi baš ne ulijeva nadu a onda opet….Da imam visoku poziciju i želim još toga mukte gdje bi bio nego tu.



tuga je postao ovaj pvcm

Da, ispada kao da će firma sutra staviti ključ u bravu i otići u stečaj.
[/quote]

ne radi se o tome da će u stečaj, nego da je rasla od 100 kn do 300 kn zbog borbe za prevlast. ta borba je završila i više nema posebnog razloga zarast (osim ako ne ostvari izvanredne rezultate poslovanja)… tako da je sad upitno i hoće li se cijena uspjeti održati iznad 200 kn

Ignore: KressoM, delux

O čemu ti? To je jedan od razloga ali Dionica je rasla i zbog rezultata koje ostvaruje pevec valjda,ja sam kupova prvenstveno zbog potencijala na duže staze i nisan jedini sigurno




tuga je postao ovaj pvcm

Da, ispada kao da će firma sutra staviti ključ u bravu i otići u stečaj.
[/quote]

ne radi se o tome da će u stečaj, nego da je rasla od 100 kn do 300 kn zbog borbe za prevlast. ta borba je završila i više nema posebnog razloga zarast (osim ako ne ostvari izvanredne rezultate poslovanja)… tako da je sad upitno i hoće li se cijena uspjeti održati iznad 200 kn
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Nevjerojatno, kako je PEVEC žilav. Ni mrdnuo nije od Agrokora……. Šta ti je stabilnost , ha?….

Pad sa 290 na 215 nije mrdanje?
Po meni ovaj nalog sa 600 komada nije uopce na prodaju nego plasi drhtave rucice, kao i zadnji puta kad je do 197 dogurao. Dokle ce sada ici vidjet cemo ovih dana.

Mene je iznenadio onaj rast od 50% nakon objave loših ‘prvih privremenih nerevidiranih rezultata’ za 2016. godinu tako da me ne iznenađuje niti ovaj pad. Do daljnjeg čekamo revizorsko izvješće i hoće li se Lovrinčević na skupštini obratiti dioničarima s planovima za budućnost. Sudeći po aktualnim natječajima izgleda da Pevec ponovo ide u gradnju vlastitih centara.
Koordinator građenja (m/ž)[/url]
Voditelj građenja i održavanja nekretnina (m/ž)[/url]

snowlep

što mislite – hoce li pevec ikada izaci na burzu ili će lovra praviti se neuk još godinu dana dok sve ne padne u zaborav

glede izvjesca, svasta se moze sakriti, ali prihodi i redovni operativni pa potom ukupni rezultat – tko ima oči, može lijepo vidjeti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


snowlep

što mislite – hoce li pevec ikada izaci na burzu ili će lovra praviti se neuk još godinu dana dok sve ne padne u zaborav


Mislim da neće ove godine, možda sam u krivu.

Sada kada je borba za prevlast gotova biti će i puno manje pritisaka, naručenih članaka i svega ostalog tako da nema razloga niti za izlistavanje niti za pokazivanje prave slike u izvještajima.

Gotovo sam siguran da će u tišini posložiti tvrtku, investirati gdje je potrebno a paralelno uz to polako na bidu stjecati dionice po raznim računima. Uz manjak vijesti i lagano klizanje cijene ispod 200 kn polako će padati i interes malih dioničara.

@ snowlep
Svaka čast na trudu i zalaganju, šteta da nema više ljudi koji su spremni angažirati se, ići na skupštine, izložiti se imenom i prezimenom te generalno braniti svoje i interese ostalih malih dioničara bez obzira na veličinu udjela. Baš zato što nema nikakvog aktivizma mali dioničari su i završili danas na razini zaštičenosti na kojoj jesmo, sami smo zaslužili.
Nije postignuta realna vrijednost dionice s obzirom na potencijal Društva što je vjerujem bio primaran cilj (i neka je), ali nadam se da ste naučili puno iz svega ovoga i da niste na kraju ostali razočarani.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Cijena se moze vratiti u jednom danu ove sitne kolicine sto prolaze neznace apsolutno nista.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Sad oni sto su prodali kupuju opet “trjederi” kako ce netko plakat posebno poslje skupstine koja nam dolazi uskoro.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

New Report

Close