PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

skrbnički croatia banka i dalje trpa +3.331, prešao je kralja

CROATIA BANKA D.D. +455 komada, samo dokup

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Nakon ove vijesti očekujem povećanje prodaje i tržišnog udjela tvrtke Pevec DD
u segmentu malih i velikih kućanskih aparata, elektronike i slično.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/veliki-domaci-lanac-tehnicke-robe-zavrsio-u-predstecaju-zatvorili-gotovo-sve-ducane-kupci-u-drami-laptop-mi-se-pokvario-sad-s-njim-ne-mogu-nista/5771423/


sad gledam taj racun i on ima u svim dionicama top 10, nekako sumljam da bi dicentra kupovala atpl. osim ako ne povuce sve skrbnicke racune croatia banke sto mi nema smisla…
1. ATPL-R-A 0. 7. CROATIA BANKA D.D. 37.009 381,40 10.03.17 14,12 2,65%

Koliko sam pratio, Igor Bilbija je na ovaj skrbnički kupio ATPL od CROS-a. Ne mora značit baš ništa za PVCM, nisu samo njegove dionice na skrbničkim računima Croatia banke.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Dicentra je ponudila 199 kn za dionice u vlasništvu Grada Osijeka, točno po koliko je išla blok transakcija na skrbnički od Croatia banke neki tjedan. Trčak (član uprave Samoborke) je ponudio 272 kn a najviše je dala Zadruga branitelja Studium, 299 kn. Nije mi jasno zašto, s obzirom da su mogli jeftinije kupiti preko burze, ali ako zaključe ugovor Grad je dobro prošao.

Fascinantno mi je kako vrijednost Peveca prepoznaje zadruga branitelja iz Umaga a ne neki fond manageri iz Zagreba.
[/quote]
Koji fond manageri?


skrbnički croatia banka i dalje trpa +3.331, prešao je kralja

Dobro si izračunao, ja sam krivo, dokup top 10 ide dalje.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]




Dicentra je ponudila 199 kn za dionice u vlasništvu Grada Osijeka, točno po koliko je išla blok transakcija na skrbnički od Croatia banke neki tjedan. Trčak (član uprave Samoborke) je ponudio 272 kn a najviše je dala Zadruga branitelja Studium, 299 kn. Nije mi jasno zašto, s obzirom da su mogli jeftinije kupiti preko burze, ali ako zaključe ugovor Grad je dobro prošao.

Fascinantno mi je kako vrijednost Peveca prepoznaje zadruga branitelja iz Umaga a ne neki fond manageri iz Zagreba.
[/quote]
Koji fond manageri?
[/quote]

Mislim općenito na neke profesionalce, ili jače ulagače.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

http://www.pevec.hr/novosti/radno-vrijeme-prodajnog-centra-zadar/

Baumax Zadar uskoro ….. postaje Pevec Zadar, to je posao.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

to širenje peveca ovako na prvu lijepo izgleda, ali sjetimo se kako se to širenje peveca završilo prvi put…također sjetimo se širenja drugih lanaca i što se s njima dogodilo, evo npr. zadnje info za technomarket, agrokor….

Ignore: KressoM, delux

Di morem provjeriti jel imaju ili nemaju dugorocnih obaveza?

Predlažem da avax servira podatak na pladnju

Ima li ko mozda najnoviji podatak koliko jos ima cerp komada? Upravo me s nekim pomela na bidu 104

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

U ponedjeljak sam nazvao sud da pitam je li ročište otvoreno za javnost, sa porte su me prespojili na sutkinju koja mi nije odgovorila i na pitanje kome i kako da postavim to pitanje poklopila slušalicu. Zatim sam prošetao do suda i uputili su me na pisarnicu. Od tamo su me uputili na sutkinju a ja sam umjesto toga poslao mail službeniku za informiranje. Odgovor nisam došao pa sam prije pola sata došao do sudnicr i pitao mogu li slušati pa je sutkinja rekla nažalost ne jer je premala i pitala jesam li se obratio službeniku za informiranje, i rekla da se njemu osobno obratim. Vraćam se na porti i nitko me ne upućuje na službenika za informiranje nego mi telefonski kaže da ne odgovara na takva pitanja. Na pitanje gdje mogu uputiti predstavke opet odgovor kao da sam marsovac, kakva predstavka, o cemu govorim…

Veća količina na bidu 2473 : 2329 nego na asku.
Otkad ja pratim, ovo je prvi puta


Di morem provjeriti jel imaju ili nemaju dugorocnih obaveza?

Pročitaj bilancu ,

http://www.pevec.hr/wp-content/uploads/2016/06/Godišnji-financijski-izvještaji-i-izvješće-neovisnog-revizora-za-2015.-godinu.pdf

Već mi se digao tlak.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

New Report

Close