PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zoom zoom efekt ode 450 kom po289[smiley7][smiley7][smiley7]


zoom zoom efekt ode 450 kom po289[smiley7][smiley7][smiley7]

Pa cijeli dan se trži po 289, ne?
Jel to neki veliki prodajni nalog? Ne vidim, nemam Ćuprijicu

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Zanimljiva je Petrica čim se spusti ispod 295, neko počisti,
tj. skuplja, to me veseli.:)

Transakcija

And God says let there be light and be light, and it was good...


Zanimljiva je Petrica čim se spusti ispod 295, neko počisti,
tj. skuplja, to me veseli.:)

Transakcija

Samo izgleda koliko ovaj nalog stoji da nikoga baš ne interesira ni prodaja na 294 🙂

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

gospodo kupujte dok ima nećete pogriješiti.

najnovije informacije od prije koji dan su više nego dobre , a tiču se trenutne proizvodnje u tvornici. Proizvodnja jednostavno ne može zadovoljiti nove kupce koji se pojavljuju. Izneneđujuće velike količine prodaju se u zapadnu evropu, a ono što je fanatastično radi se o novim kupcima koji kupuju dosada nezamislive količine gnojiva. Potražnja je tolika da kupci nude cash samo da dobiju tražene količine.

uživajte.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


gospodo kupujte dok ima nećete pogriješiti. najnovije informacije od prije koji dan su više nego dobre , a tiču se trenutne proizvodnje u tvornici. Proizvodnja jednostavno ne može zadovoljiti nove kupce koji se pojavljuju. Izneneđujuće velike količine prodaju se u zapadnu evropu, a ono što je fanatastično radi se o novim kupcima koji kupuju dosada nezamislive količine gnojiva. Potražnja je tolika da kupci nude cash samo da dobiju tražene količine. uživajte.

odakle ti informacije mika!!!!!!
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


gospodo kupujte dok ima nećete pogriješiti.

najnovije informacije od prije koji dan su više nego dobre , a tiču se trenutne proizvodnje u tvornici. Proizvodnja jednostavno ne može zadovoljiti nove kupce koji se pojavljuju. Izneneđujuće velike količine prodaju se u zapadnu evropu, a ono što je fanatastično radi se o novim kupcima koji kupuju dosada nezamislive količine gnojiva. Potražnja je tolika da kupci nude cash samo da dobiju tražene količine.

uživajte.


Znači to si ti bio od 289-293.
Imaš li kakav izvor za linkati?
Ja sam nešto dodao po 300, nije mi bad [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Puno tu utjecaja imaju i mediji koji u potpunosti ignoriraju Petricu. Obrnuti slučaj je Jure Radić i njegov IGH (kojeg poštujem jako), gdje svaki prdac odmah ide na front page

Hell is Empty and all the Devils are Here


Puno tu utjecaja imaju i mediji koji u potpunosti ignoriraju Petricu. Obrnuti slučaj je Jure Radić i njegov IGH (kojeg poštujem jako), gdje svaki prdac odmah ide na front page

Neka neka kolega, meni je odgovaralo da nije u fokusu da se u miru nakrcam. Sad moze krenuti [smiley2]

I za kraj radnog dana baja iz Hypo-a s 1000 komada po 290. Živjeli

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uopće ni ne pokušava zaraditi

Hell is Empty and all the Devils are Here


gospodo kupujte dok ima nećete pogriješiti.

najnovije informacije od prije koji dan su više nego dobre , a tiču se trenutne proizvodnje u tvornici. Proizvodnja jednostavno ne može zadovoljiti nove kupce koji se pojavljuju. Izneneđujuće velike količine prodaju se u zapadnu evropu, a ono što je fanatastično radi se o novim kupcima koji kupuju dosada nezamislive količine gnojiva. Potražnja je tolika da kupci nude cash samo da dobiju tražene količine.

uživajte.


Iako sam jak imaoc ove dionice,Mika,zahtjevam opširnije obrazloženje ovog posta!!!
Ne želim da novi imaoci pomisle na jeftine fraze i navlačenje,ok?[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close