PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobili smo još jedan papir za “hrabre trejdere”.
Umjesto Diokija.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Samo danas 26%

Koliko je nova negativna blokada?
Hvala!

@Jel izaša više taj PBZ mile ti majke?!!

surova realnost, neki su mislili da krcmar nikad nece doci naplatiti racun?

opet blokada….55,00?

Blokada je svakih 5%? Prosvjetlite me!


Blokada je svakih 5%? Prosvjetlite me!

10%

Di je sad ministar gospodsratva, pa tko bi e pametna javio na ovakav natječaj,
pa prodajte im 51 %, a ne 25%, da ne bi privatni investitori ulagali, ali da država drži kontrolni paket, pa da su i oprani novci ne bi ih uložili, pa nisu ovi iz Borealisa vesla sisali.

Za pra mjeseci će biti prosvjedi i stečaj, i Kutina može isto proglasiti stečaj zajedno sa sindikalistima i Upravom.

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

danas je pad od skoro -30%, zato tehnički gledano doći će do jačeg odbijanca, ili već danas u drugoj polovici dana ili najkasnije sutra…

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Tako sam ja uletio ponovno u HDEL na 54, zbog “tehničkog odbijanca”,međutim plafon je bio preblizu pa sam se odbio od njega još malo niže to jest dublje

@fedor19
ovdje je odbijanac upravo započeo [emo_namigusa]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close