PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ppd – puni ko brod, a oči bi ti izvadili za 10 kn. fuj

 

mogu raditi to što rade, ali moje dionice su moje dionice. ako država glasa za, ide prodaja pa ćemo znati po koliko turcu ilaze.  sigurno ne misle iskrcati milijarde bez ozbiljne vizije

 

ako država glasa protiv, još bolje – svi mogu prodati turcima, a mogu i ostati jer turci kupuju ne bas slucajno sad kad je ptkm pod pritiskom plina. al neć uvijek biti tako

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 10.01.2022. u 11:17

ppd – puni ko brod, a oči bi ti izvadili za 10 kn. fuj

 

mogu raditi to što rade, ali moje dionice su moje dionice.

super ti ide tjeranje inata…a cijena sve niže

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

moje mišljenje je da je sve ovo odrađeno kako bi se dionica maknula  s burze pa da kupac ne mora ići na javnu ponudu malim dioničarima, a paralelno s time cijena će se rušiti prema nominali od 10 kn i to je konačni cilj jer država i njeni sateliti skupa s terra-om drže blizu 95% i onda će napraviti istiskivanje po nominali i adio ptkm i mali dioničari…..

cilj jer država i njeni sateliti skupa s terra-om drže blizu 95% i onda će napraviti istiskivanje po nominali i adio ptkm i mali dioničari…..

 

je, kakav logičar – država će sama sebe istisnuti po 10 kn, a dionivcu platila 50 kn a toliko može dobiti i sada

 

sjedi 5

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/trziste-plina-pred-kolapsom-bez-drzavne-pomoci-opskrbljivacima-prijete-gubici-od-milijardu-kuna-15143484

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/PTKM/GS-PTKM-2f094566af305391d8f27d8103774b84.pdf

Eto , sve jasno.

Kome se kupuje jos je isplativo jedino sto mora potegnut do Kutine i glasat protiv.

Steta 🙁

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

znači to je to…za kupovati sada dionice ne vidim više nikakvog smisla jer prijedlog gotovo sigurno prolazi čim su ga podržali uprava i nadzorni odbor…. čemu bi se sadašnji kupci dionica mogli nadati? da će dobiti prosjek trgovanja na burzi??…a što ako ovi koji imaju po par tisuća komada odluče izaći prije skupštine pa cijena potone na primjerice 15-20 kn pa prosjek ostane tu negdje, a netko danas kupuje po 30 kn?!? …preveliki rizik za vrlo malu ili nikakvu zaradu…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan

 

….ocito ne čitate obavijesti kako treba, ili ih mozda namjerno krivo tumačite.

Objavom poziva na skupstinu, tromjesecni prosjek je zacementiran 3 mjeseca unatrag do jučerasnjeg dana – točno 35,43kn…..

 

….i to je to…..

kvart99, 11.01.2022. u 13:22

@zorangutan

 

….ocito ne čitate obavijesti kako treba, ili ih mozda namjerno krivo tumačite.

Objavom poziva na skupstinu, tromjesecni prosjek je zacementiran 3 mjeseca unatrag do jučerasnjeg dana – točno 35,43kn…..

 

….i to je to…..

aha…moguće da je tako kako pišeš, nisam detaljno ulazio u materiju jer sam izašao odavde kad su počela ona muljanja s turcima….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nominalno dionica vrijedi 10 kuna, a tromjesečni prosjek, s tim da je riječ o doista malom obimu trgovine, je oko 35 kuna. Kolika je, pak, cijena dionice “u igri” prema Ini i PPD-u, te državi, informacije zasad ne izlaze u javnost, no navodno je osjetno manja.

Turski Yildirim dao obvezujuću ponudu za Petrokemiju, istječe 31. siječnja

Ignore: KressoM, delux

Pa kupci po ovoj cijeni će biti preko 15% u plusu i to u kratko vrijeme.

Od 30,5 do 35,5 je lijepih 5 kn sigurne zarade.

@forumas

A što ako povlačenje ne prođe, a turci odustanu od kupnje? Kud će onda cijena dionice?

Ignore: KressoM, delux

A što ako povlačenje ne prođe, a turci odustanu od kupnje? Kud će onda cijena dionice?

 

onda će pratiti poslovanje. ja mislim da će ptkm i uz ocu cijenu plina biti u blagom plusu – npk gnojiva su išla i 4 puta gore, a plin ipak nije toliko , bar ne na dugoročnimugovorima

 

po meni ako vecide elist, najbolje bi bil da država ostane unutra. turci bivodili tvrtku, ali bi preko države mali dioničari imali dobru zaštitu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sve je već dogovoreno samo prodati takvu firmu traži ovakav članak.

avax10, 12.01.2022. u 15:40

@forumas

A što ako povlačenje ne prođe, a turci odustanu od kupnje? Kud će onda cijena dionice?

U bezdan?

New Report

Close