PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim sindikat da se pobrine da se radnicima osiguraju sva prava po kolektivnim ugovorima. Tu ne bi smjelo biti odstupanja pred kapitalom. Tu treba tvrdo prema ovim dečkima iz vlade. Vjerujem da bi mogla pomoći i predsjednica.

treba plaće prepoloiti i uvesti reda da se smanji gubitak ili u suprotnom u stečaj ako je nerentabilna a ne da mi porezni obaveznici več decenijama vraćamo njihove dugove. lako se ovi iz vlade razbacuju novcem kad ne daju svoje

Mislim da će sad tu napokon biti sve razriješeno.
Država preuzima 450 mil kn duga dokapitalizacijom po 10 kn i onda ju preuzimaju Ina i Ppd.

Ali ovi gubici koji su iskazani u 1.kvartalu mi izgledaju jako napuhano, baš kao da se želi da privatizacija prođe što jeftinije, jer prošle godine su imali čak 10-ak mil.kn dobiti u 1.kvartalu.

Ali sad bi napokon i u ovoj firmi trebalo krenuti dalje normalno, a neću se čuditi ako odmah po preuzimanju krenu redati dobitke u poslovanju iz kvartala u kvartal.
Ovo je napokon odlična stvar za toliki broj radnika Ptkm, a i za gospodarstvo Hrvatske, jer ipak trebamo imati tu proizvodnju!

Netko nije napravio domacu zadacu pa jos kupuje ovu “spalionicu”..Nazalost i ovaj put ce se netko pitat i ljutit od kud sad to i zasto mi to nitko nije rekao…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pozdrav kolega Lucijan, evo da se pohvalim he he ja sam taj koji još kupuje, nije problem što ja kupujem već je problem što su mi nalozi bili 200 kom po cijeni 10,10 i drugi 100 kom po 10,90, a kupio po cijeni od 9,00 kn. Da li Vam to nije čudno, da li ste imali prije takvih iskustava…pozzz

Ovdje mi nije jasno zašto sad ove stvari oko povećanja/smanjenja kapitala.
Pa nakon zadnjeg spajanja 3 dionice u jednu su očistili kapital na 10 kn po dionici.
Otkud sad opet smanjenje radi pokrića gubitaka, a kao što sam već rekao ne znam kako imaju u 1.kvartalu toliki gubitak a prošle godine su bili u plusu?

http://vijesti.hrt.hr/446350/petrokemija-slavi-50-godina-postojanja

šta se ovdje ima slaviti drugovi – jel to jos jednu visoku pec za spaljivanje novca pustate u rad.

Ovo više nije groteskno, ovo j egadljivo – slave 50 god i čeinjenicu da je država po xtii put bacila 450 milja kuna u bunar

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ne pratim… ali koliko je svih ovih godina ovdje spaljeno novca? Tj. Prebaceno na necije privatne firme i racune?

Privatizacija će biti dobra za radnike i hr.poljoprivredu, loše je jedino za dioničare.
Nakon prošlogodišnjeg spajanja dionica 3 u 1, sad će opet ići još jednom, tako da je to za dioničare loše tj. izgubili su jako puno.

Loše je za sve građane, pale se pare svih nas.


Pozdrav kolega Lucijan, evo da se pohvalim he he ja sam taj koji još kupuje, nije problem što ja kupujem već je problem što su mi nalozi bili 200 kom po cijeni 10,10 i drugi 100 kom po 10,90, a kupio po cijeni od 9,00 kn. Da li Vam to nije čudno, da li ste imali prije takvih iskustava…pozzz

Tako vam je to kad je bilo vise dionica na prodaju po nizoj cijeni nego li ste vi htjeli kupit…Cestitam evo vec ste zaradili kunu po dionici..Stata jedino sto cete nakon 09.07 imati 5 x manje dionica.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Može neki link za ovu informaciju o spajanju dionica 5 na 1?

La vita e bella!

Kolega Lucijan tako je to kad se nezna čitava situacija, ljudi griješe jer nisu informirani, ako izgubim, nisam mnogo izgubio, za utjehu mnogi su mnogo više izgubili…

Kolega Posejdon a da procitate poziva na GS objavljen jos 29.05…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=84385

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Hvala.

Ne pratim baš PTKM redovno jer mi nije pretjerano bitna, ali za ovo nisam znao.

La vita e bella!

New Report

Close