PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još samo 406 kom., do 188 slavuja……

Jako lijepo bi bilo to kad bi, ne svi, ali većina maknula naloge i postavila se više. Pozitivne vijesti su uvijek dobro utjecale na ovu dionicu i samo nagovještaj da se nešto pozitivno sprema mislim i mislim da će cijena bez uklanjanja naloga do 270 doći vrlo brzo do te razine.
Ja sam čekao pad na razinu 150-160 ali na žalost ništa od toga.
Čini se da je krenulo u suprotnom smijeru.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Čuja sam da Perokemija kupuje Pančevačku azotaru, a onda će Agrokor-Delta sve to zajedno preuzeti. Ima li išta istine u tom?


Čuja sam da Perokemija kupuje Pančevačku azotaru, a onda će Agrokor-Delta sve to zajedno preuzeti. Ima li išta istine u tom?

Eh, kad bi to bilo … Priča se o todi već godinama (ja slušam o tome 3-4 godinice) ali nema realizacije… A koliko znam za sada Azotara je u paketu sa Petrohemijom u kojoj je opet NIS gazda, a na njemu ruske rukice, pa….[smiley8]

i to je to...

ima li kakvih vijesti s skupstine?

– ima li kakvih vijesti s skupštine, da li je netko s foruma prisustvovao skupštini.
– cijena + 6.8% gore promet skoro 1.5mil
– što se to događa raste cijena , a i promet.
– da li je preživio koji član navijačke skupine čađara boysi da mi prokomentira objektivno o čemu se tu radi.
Pozdrav !

Nadam se da ćemo sutra imati snage probiti gornju liniju boolinera na 190 kn. Nakon toga sve je moguće. S obzirom na vrlo povoljno stanje svih indikatora smatram da postoji velika vjerojatnost za to.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Vidjet ćemo, nakupilo se ponešto na prodaji, ali ako ovako netko nastavi kupovati to se “proguta” za čas [smiley2]

Ima li tko kakve vijesti s Skupštine?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Dionica i danas ima dobar promet ,vjerojatno vijesti nisu lose[smiley1]


Nadam se da ćemo sutra imati snage probiti gornju liniju boolinera na 190 kn.

Ipak poteškoće s probijanjem gornje linije, vidjet ćemo do kraja dana.

Meni je inikativno je što nema vijesti a cijena raste.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kakve vijesti se ocekuju, ne kuzim? Neka me netko prosvjetli. Smanjit ce temeljni kapital, zatim povecat izdavanjem dionica koje ce upisat drzava zauzvrat za dug. Time ce se broj dionica povecat a temeljni kapital ostat otprilike isti. Trziste je vec reagiralo na to, smanjenjem trzisne cijene sa cca. 235 kn na cca. 175kn (otprilike u omjeru stari broj dionica/novi broj dionica).
Ne bi htio prognozirat buducnost, ali stvarno ne vidim sto bi skupstina mogla donjet, a sto se vec ne zna…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Vrlo loša situacija, samo 33 komada na kupnji do 178.


Vrlo loša situacija, samo 33 komada na kupnji do 178.

Kolega Croblack pojasni to malo, znači da su svi ostali nalozi viši od 178 ili…..?

marcello

New Report

Close