PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne bih rekao da je ovo ukljuceno u cijenu. Cini mi se da su forumasi ocekivali oko nule. Sudeci po napisima.

Ovo je super. Jos kad dode jeftiniji plin. [thumbsup]


Ovo NITKO nije očekivao [shocked]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

eto nam druge INE to ste htjeli to ste dobili…a tek u jesen bit će svašta ovdje…pozdrav svim dioničarima petrokemije..

Očekivalo se +/- par milijuna kuna kao nešto jako dobro s obzirom na trenutnu cijenu plina i kao temelj za buduće razdoblje u kojemu će biti korigirani ugovori s dobavljačima plina, ali s ovom cijenom plina nitko nije očekivao ovoliku dobit! Hm, šta nam tek slijedi kad se korigira dobavna cijena plina [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

i kako sad komentirati ovo lupanje po kupnji? [undecid]


i kako sad komentirati ovo lupanje po kupnji? [undecid]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe [cry]

POKRET OTPORA

hahahaha,
kakav jad i bijeda, svi se kunu u PTKM, pričaju o super rezultatima i žestokom rastu, a onda se guraju jedan ispred drugoga na prodaji [lol] [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


i kako sad komentirati ovo lupanje po kupnji? [undecid]

Vrlo jednostavno, netko je htio kupiti?, a netko prodati

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



i kako sad komentirati ovo lupanje po kupnji? [undecid]

Vrlo jednostavno, netko je htio kupiti?, a netko prodati
[/quote]

baš ti hvala šta si mi razjasnio. šta bi ja bez tebe [bye]

Zašto ptkm ne raste? Nije vrag da ste se poplašili…

[lol] [lol] Gdje su ona piskarala sad sa drukom na 180… ovo je konačno dokaz preokreta, a u 10 mj. vjerojatnost je i novog plinskog ugovora…

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Izvješće je odlično, ali strah od USA zakovao je PTKM na 200 kn….ima još neočekivano dobrih izvješća na ZSE, ali kratkoročno su svi taoci USA i njihovog (ne)odobrenog zaduživanja [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Hebote, kakav FI!!! Ovako nesto ni u ludilu nisam ocekivao. Najezio sam se kad sam vidio brojke.
Ocekivao sam pozitivnu nulu ili do nekih 10 milja dobiti, al’ ovo …

BRAVO PETROKEMIJA!

Na stranu sto snazniji rast blokira situacija s SAD-om, ovo je postao dragulj na nasoj burzi.

New Report

Close