PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pitanje ostaje: prodati sve ili još kupiti, ove razine bi mogle biti presudne za daljnu cijenu PTKM. Nadalje, ukoliko se pad nastavi idemo prema 140, 100 i naposljetku 60 kn (tu je pala 2009 godine, a i 2005 odakle je krenula na gore).

Bravo analiza, sad znam da moram čekati na dokup a i do kada. Da tebe nema…..
[emo_smijesak][emo_vrtimise]

marcello


Bravo analiza, sad znam da moram čekati na dokup a i do kada. Da tebe nema…..
[emo_smijesak][emo_vrtimise]

Hvala, hvala.[emo_smijeh]

kupnja slaba, oko 170kom do 145kn, a 410kom na prodaji do 160kn, ide li to
prema 120kn ili će se vratiti iznad 190kn?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3fA1PnenXCKAKj7YxEnOyg==.pdf

zašto mi moderator ne odobrava post,kupci obilaze ptkm cijeli tjedan ko ne vjeruje neka provjeri.


zašto mi moderator ne odobrava post,kupci obilaze ptkm cijeli tjedan ko ne vjeruje neka provjeri.

Možda su to oni isti u zatamnjenoj crnoj limuzini što su nedavno obilazili i Dioki prije stečaja!



zašto mi moderator ne odobrava post,kupci obilaze ptkm cijeli tjedan ko ne vjeruje neka provjeri.

Možda su to oni isti u zatamnjenoj crnoj limuzini što su nedavno obilazili i Dioki prije stečaja!
[/quote]

… valjda nisu !? Kako vidimo iz Sanaderovog suđenja da se Ježić nalazi na liječenju u Švicarskoj, jedino da je nekome dao punomoć. Kako mu je Linić veliki prijatelj, (možda i veći od Sakija) – barem za sada), možda je njemu dao punooć i da je on uključen u ovu “zahtijevnu” operaciju ? Vjerovatno je Linić – ministar Financija jako ljut na liječnike što štrajkaju jer mu nema tko prijatelja liječiti pa mora u Švicarsku na liječenje, a on mora odraditi Robertove poslove…. e doktori, doktori baš ste neki 🙂

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

http://www.seebiz.eu/borealis-preuzeo-203-bugarskog-neochima/ar-78917/

U nastavku toga….

Austrijski Borealis se širi, evo zašto je to zanimljivo u kontekstu privatizacije Petrokemije

marcello

PTKM – pozitivno danas

I pozitivna blokada…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Otkuda odjednom toliki interes?????? Austrijanci?????


I pozitivna blokada…

smijurija od burze

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Austrijanci,Marsovci, Bloger, Saudijci, Kuvajćani, Norvežani…

Još malo pa neće biti države koja nije “htjela kupiti” PTKM u ovom ili onom trenutku.

Kako ono stoji poslovanje(da se vratimo u realnost)?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close