PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bid šupalj, na koliko će se danas zaustaviti vrijednost…

to odgovara mirovincima i svima ostalim..

@bolder

ako vec investiras u kompanije na zse-u, mislim da bi se trebao upoznati s cinjenicom da mirovnicima nije do njihove love, jer je to nasa lova, oni tu lovu koriste da bi zatvorili svoje rupe, odnosno pogreske u kreditiranju, primjer Nexe.

To je jedan od boljih mehanizama kako nemozes kao banka lose kreditirat tvrtke u RH, jer tu su mirovnici koji s nasom lovom krpaju njihove lose plasmane…

pad prihoda, gubitak od 153 u osam miseci,koliko će to do kraja dosegnuti? pa to je skoro koliko cijela dokapitalizacija ! to su uspjeli spržiti a ništa se nije promijenilo,kakva će tek biti 2014 pitanje je

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

evo na HRT dnevniku kažu kako će se Croatia Airlines privatizirati prodajom 49% dionica, stim da prihod ne ide za financiranje državnog proračuna nego se ulaže u kompaniju…
može biti sličan scenarij, da će se isto dogoditi i sa PTKM

@ivanoreskovic: ali ako nije njima (mirovincima) u interesima, mislim da postoji interes države da se firma očuva i nastavi sa rad, širenjem i slično…uz novog vlasnika…mislim da se mirovinci ne bi bunili da država npr. proda 25% vlasništva u ptkm i da te novce vrati u kompaniju, kao kod Croatia Airlinessa…kako je rečeno…
http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119&cHash=1

Ja od kad sam danas vidio da je PBZ CO mirovinski fond ušao u Petrokemiju izlazim iz tog fonda i prelazim u neki drugi. Valjda tamo rade idioti koji ne misle o tuđem novcu. Znam da su već imali ove dionice, ali kupnja još onoga što ne vrijedi samo zato da se proba spasiti već izgubljeno je po meni katastrofa. Opet odu novci u vjetar kao u ingri, dalekovodu itd. xy bolje zna u koje su dionice fondovi upucali nepotrebne novce. kao i ovdje. samo on to neće navesti


evo na HRT dnevniku kažu kako će se Croatia Airlines privatizirati prodajom 49% dionica, stim da prihod ne ide za financiranje državnog proračuna nego se ulaže u kompaniju…

To se zove dokapitalizacija.

konacno padanija..na zasluzene razine..a to nije sve
kad ce vise short na zse [emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Dokapitalizacija upisana….

http://www.petrokemija.hr/Mediji/Vijesti/tabid/115/ArticleId/454/oamid/518/Default.aspx

marcello



evo na HRT dnevniku kažu kako će se Croatia Airlines privatizirati prodajom 49% dionica, stim da prihod ne ide za financiranje državnog proračuna nego se ulaže u kompaniju…

To se zove dokapitalizacija.
[/quote]

ako nema izdavanja novih dionica onda nije dokapitalizacija…


Ja od kad sam danas vidio da je PBZ CO mirovinski fond ušao u Petrokemiju izlazim iz tog fonda i prelazim u neki drugi. Valjda tamo rade idioti koji ne misle o tuđem novcu. Znam da su već imali ove dionice, ali kupnja još onoga što ne vrijedi samo zato da se proba spasiti već izgubljeno je po meni katastrofa. Opet odu novci u vjetar kao u ingri, dalekovodu itd. xy bolje zna u koje su dionice fondovi upucali nepotrebne novce. kao i ovdje. samo on to neće navesti

Ništa se ne postiže prelaskom iz jednog Fonda u drugi.
Svi su oni isti. Brinu samo o svojim naknadama, privatnim interesima i kako pomoći svojim matičnim bankama.

Ja sam stoga izišao iz Petrokemije još davno, na sam spomen da ulaze Fobdovi.
Gdje Fondovi uđu tu trava ne raste.

Nemam dionice Petrokemije. Nije nagovor na kupnju i/ili prodaju dionica Petrojemihe. Potražite savjet Profesionalaca.

DOKAPITALIZACIJA po 170-psihološka granica
Bv nakon kvartalnog izvješća oko 130 kn-to bi trebala biti slijedeća silazna stanica,malo realnija
A poslije dokapitalizacija,denominacija i klizanje prema 100..to bi bilo
najrealnije.

U PTKM samo krv,znoj i suze,naravno da možda poteče i med i mlijeko,ako tako
odluče mirovinci.Oni mogu sve!!!!!


U PTKM samo krv,znoj i suze,naravno da možda poteče i med i mlijeko,ako tako
odluče mirovinci.Oni mogu sve!!!!!

upravo tako…kako su mirovinci digli cijenu INA-e na preko 4400 kuna kada je bilo izgledno neprijateljsko preuzimanje INE, tako i oni sada mogu povisiti letvicu pred prodaju firme…sve je moguće


DOKAPITALIZACIJA po 170-psihološka granica
Bv nakon kvartalnog izvješća oko 130 kn-to bi trebala biti slijedeća silazna stanica,malo realnija
A poslije dokapitalizacija,denominacija i klizanje prema 100..to bi bilo
najrealnije.

U PTKM samo krv,znoj i suze,naravno da možda poteče i med i mlijeko,ako tako
odluče mirovinci.Oni mogu sve!!!!!


nastave li ovako poslovat moguća je i predstečajna s obzirom da se gug povečava ,uopće mi ne zvući dobro najava otpuštanja 7 % radnika petrokemije , to mi stvara neki ” deja vu ” tipa dalekovod šta je isto napravio, dakle lovom od dokapitalizacije se spržilo na masne otpremnine obratite pozornost na dug kapital sad i kakav će se ponašati nakon fi 3q

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Poljska Grupa Azoty zainteresirana za kupnju Petrokemije

Grupa Azoty jest zainteresowana kupnem od chorwackiego Skarbu Państwa fabryki nawozów Petrokemija, wynika z nieoficjalnych informacji “Rzeczpospolitej”.

http://biznes.onet.pl/grupa-azoty-chce-przejac-chorwacka-fabryke-nawozow,18727,5584069,news-detal

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Poljska Grupa Azoty zainteresirana za kupnju Petrokemije

Grupa Azoty jest zainteresowana kupnem od chorwackiego Skarbu Państwa fabryki nawozów Petrokemija, wynika z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej".

http://biznes.onet.pl/grupa-azoty-chce-przejac-chorwacka-fabryke-nawozow,18727,5584069,news-detal

Huh, a skoro sam se pozdravio s ovim dijelom sto imam u PTKM. Kad ono… [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close