PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poljski Azoty kupuje Petrokemiju?

“Ujedno navode da je hrvatska Vlada već počela tražiti strateškog partnera za tvrtku.”

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Poljska Grupa Azoty zainteresirana za kupnju Petrokemije

Grupa Azoty jest zainteresowana kupnem od chorwackiego Skarbu Państwa fabryki nawozów Petrokemija, wynika z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej".

http://biznes.onet.pl/grupa-azoty-chce-przejac-chorwacka-fabryke-nawozow,18727,5584069,news-detal

Huh, a skoro sam se pozdravio s ovim dijelom sto imam u PTKM. Kad ono… [emo_smijesak]
[/quote]
Kad ono… navlakuša-još jednom po tko zna koji puta!


Poljska Grupa Azoty zainteresirana za kupnju Petrokemije

Grupa Azoty jest zainteresowana kupnem od chorwackiego Skarbu Państwa fabryki nawozów Petrokemija, wynika z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej".

http://biznes.onet.pl/grupa-azoty-chce-przejac-chorwacka-fabryke-nawozow,18727,5584069,news-detal


a di je pečat od firme te poljske da oni žele kupiti petrokemiju ne budi naivan !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]




Poljska Grupa Azoty zainteresirana za kupnju Petrokemije

Grupa Azoty jest zainteresowana kupnem od chorwackiego Skarbu Państwa fabryki nawozów Petrokemija, wynika z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej".

http://biznes.onet.pl/grupa-azoty-chce-przejac-chorwacka-fabryke-nawozow,18727,5584069,news-detal

Huh, a skoro sam se pozdravio s ovim dijelom sto imam u PTKM. Kad ono… [emo_smijesak]
[/quote]
Kad ono… navlakuša-još jednom po tko zna koji puta!
[/quote]

mislim da je ovo zadnja “navlakuša”…
danas je bilo u dnevniku nove tv i u HRT-ovom dnevniku da Vlada ide u London na hrvatsko-britanski forum nudi 15 projekata, između ostalog nuditi će i našu Petricu na prodaju…malo marketinga uvijek dobro došlo…Poljska, Britanija, Rusija, Austrija, Norveška…pa tko da više

@fffff: ti si izgleda kao i ovaj odostraga što ne vjeruje:)

ali to su ozbiljne stvari:)


pad prihoda, gubitak od 153 u osam miseci,koliko će to do kraja dosegnuti? pa to je skoro koliko cijela dokapitalizacija ! to su uspjeli spržiti a ništa se nije promijenilo,kakva će tek biti 2014 pitanje je

linić bi na ovo vjerovatno mudro primjetio da su za sve krivi seljaci koji neće da kupuju gnojivo

Iz ministarstva gospodarstva službeno.HRT-ttx 207

Za privatizaciju Petrokemije zainteresirano nekoliko tvrtki

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Izabrali su savjetnika

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

tko je lud kupovati firmu koja sprži pare

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


tko je lud kupovati firmu koja sprži pare

možda onaj koji se bavi pretvaranjem toplinske energije u nešto drugo. uvijek je pitanje cijena…. 🙂 ): !!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Idemo dalje po starom, dug na dug, hoće li tako moći unedogled…

Navedeni komercijalni zapisi predstavljaju izravnu, bezuvjetnu i zadužnicom osiguranu obvezu PETROKEMIJE d.d. Zadužnicom se osigurava glavna novčana tražbina iz komercijalnog zapisa. PETROKEMIJA d.d. je izdala zadužnicu na ukupan iznos novčane tražbine 23. tranše komercijalnih zapisa te je istu 29. listopada 2013. godine deponirala kod SREDIŠNJEG KLIRINŠKOG DEPOZITARNOG DRUŠTVA, dioničko društvo.

Neto prihod od izdavanja komercijalnih zapisa koristit će se za refinanciranje dijela 21. tranše komercijalnih zapisa PETROKEMIJE d.d. (Oznaka: PTKM-M-344A) koja dospijeva 31. listopada 2013. godine.

Ostvareni gubitak Petrokemije d.d. 189,4 milijuna kuna (10,2% od
ukupnih prihoda), Grupa Petrokemija 190,6 milijuna kuna,

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Zadnji mjesec su malo jače stisli gas, -37 milja. Impresivno.

BV ispod 130 kn,u devet mjeseci spržilo cjelokupnu dokapitalizaciju
Denominacija na 100,strateški partner dokapitalizacija na 100,ako uđe brzo,a što uđe kasnije može biti samo lošije.
A ako ne bude strateškog partnera,biti će PSN pod jedan,a zašto ne i stečaj.
Katastrofa na vidiku!!!!!
O cijeni dionice ne bih,tu su fondovi koji mogu sve!!!!!!!!!



tko je lud kupovati firmu koja sprži pare

možda onaj koji se bavi pretvaranjem toplinske energije u nešto drugo. uvijek je pitanje cijena…. 🙂 ): !!!!
[/quote]

samo za sindikalnog vođu Klausa !!!
…što kaže Edo majka “prži se srce moje od ljubavi tvoje, drugi nam sreću kroje, tužni smo obojeeeeeeee!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close