PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

P O B J E D A

Stožer za obranu Petrokemije obustavlja aktivnosti: ‘Nema opasnosti od privatizacije’

Hvala ti Željko!!!

nek se cijena punpa, na burzi koliko hoće, nek se manipulira, ako HANFA dozvoljava meni to ne smeta, ali neka se radnici i tvornica ostave u Hrvatskim rukama!
[/quote]

http://www.investincroatia.org/projects/2102-kombi- -za-proizvodnju-elektricne-i-toplinske-energije-te-to-kutina-110-mw-kogeneracija

… evo ovdje lijepo piše privatni kapital. Da nisu odustali što netko ne voli – mrzi kapital ?[emo_plazi]
[/quote]

Meni se osobno čini da se ovo uklapa u ovaj Zakon o strateškim investicijama. Potpisan ugovor sa Gazpromom, 100 mil. eura u kombi kogeneracijskog postrojenja za proizvodnju električne, samo još fale pare. da se neće to sve financirati iz sindikalnih članarina !!![emo_plazi]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !




znači Petrokemija je opet narasla na lažima o privatizaciji i to sa 190 na 250 kn???
tko će za to odgovarati???
jedva čekam FI da svi vide kako ovaj biser posluje [emo_palacg]

P O B J E D A

Stožer za obranu Petrokemije obustavlja aktivnosti: ‘Nema opasnosti od privatizacije’

Hvala ti Željko!!!

nek se cijena punpa, na burzi koliko hoće, nek se manipulira, ako HANFA dozvoljava meni to ne smeta, ali neka se radnici i tvornica ostave u Hrvatskim rukama!
[/quote]

http://www.investincroatia.org/projects/2102-kombi-kogeneracijsko-postrojenje-za-proizvodnju-elektricne-i-toplinske-energije-te-to-kutina-110-mw-kogeneracija

… evo ovdje lijepo piše privatni kapital. Da nisu odustali što netko ne voli – mrzi kapital ?[emo_plazi]
[/quote]

Još treba pitati ministra Vrdoljaka da li je čuo u kuloarima da se priča o ulaganju o kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne i toplinske energije od 100 mil eura !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Gazprom ne želi Petrokemiju, ali ga zanima Plomin C

Auuu, ovo je nezgodno, sružena je još jedna velika laž – da će Gazprom kupiti PTKM!
Sad još čekamo FI da vidimo svu raskoš ove uspješne firme [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Neka naprave SPO i kroz njega prodaju dionice radnicima i gradjanima. Onda neka oni odluce kome ce i da li ce prodati PTKM.

Drzava ce dobiti novce od SPO-a, a radnici ce odlucivati o svojoj sudbini.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Auuu, ovo je nezgodno, sružena je još jedna velika laž – da će Gazprom kupiti PTKM!

Budi bez brige kupit će to Rusi.

Pa oni imaju isti princip kupnje firmi kao što ih S.Linić prodaje. Još će Petrokemija godinu dana biti u našim rukama (mora još nabit gubitaka) a onda će S.Linić smanjit temeljni kapital na cca 10 kuna po dionici. Poslije toga će Rusi napravit dokapitalizaciju te postat većinski vlasnici. Već su osnovali firmu u Hrvatskoj za prodaju plina. Što misliš po kojoj će cijeni prodavat plin Petrokemiji i koja će firma ubirat dobit?

Uz to što misliš kojoj banki će se obratiti u slučaju potrebe bilo kojeg kreditiranja? Jel to možda nova Ruska banka u Hrvatskoj Sberbanka (bivša Volksbanka). I po kojoj kamati će kreditirat Petrokemiju.

Nisu Rusi blesavi Petrokemija je idealna, velika krava muzara i to će završit u njihovim rukama?

I na kraju svi će biti “Be hapyy!”. Radnici će raditi. Država neće imati gubitaša na svojoj grbači.

Jel sam nešto preskočio. Mislim da nisam. Hm.
Sve je riješeno.

Mali dioničari. и это?

Gazprom ne želi Petrokemiju, ali ga zanima Plomin C

Indikativna je sljedeća rečenica ”stožera” za …..

””Kao i svim dosadašnjim Upravama – vrlo jasno smo im rekli kako možemo razgovarati o svemu osim o tome da u Petrokemiji ima ‘viška’ radnika ili o tome da nema novaca za plaće – o tim temama ne želimo razgovarati ni s njima ni s bilo kim drugim”, poručuju iz Stožera.”

?

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


Indikativna je sljedeća rečenica ''stožera'' za …..

''"Kao i svim dosadašnjim Upravama – vrlo jasno smo im rekli kako možemo razgovarati o svemu osim o tome da u Petrokemiji ima 'viška' radnika ili o tome da nema novaca za plaće – o tim temama ne želimo razgovarati ni s njima ni s bilo kim drugim", poručuju iz Stožera.''

?

a jel taj stozer vlasnik ptkm mislim s obzirom da daje izjave koje jedino suvereni vlasnik moze izreci, opcenito ponasanje ko da im je to djedovina????????[emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_vrtimise]



Indikativna je sljedeća rečenica ''stožera'' za …..

''"Kao i svim dosadašnjim Upravama – vrlo jasno smo im rekli kako možemo razgovarati o svemu osim o tome da u Petrokemiji ima 'viška' radnika ili o tome da nema novaca za plaće – o tim temama ne želimo razgovarati ni s njima ni s bilo kim drugim", poručuju iz Stožera.''

?

a jel taj stozer vlasnik ptkm mislim s obzirom da daje izjave koje jedino suvereni vlasnik moze izreci, opcenito ponasanje ko da im je to djedovina????????[emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_vrtimise]
[/quote]

… pa oni su se borili za to, ne za pravednu Hrvatsku, već ko partizani za privilegije i penzije.Da im nije počasni član Veljko Kadijević, on zna kako se brani otadžbina, neka se paze kolko znam taj drug je u Rusiji !!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

“a jel taj stozer vlasnik ptkm mislim s obzirom da daje izjave koje jedino suvereni vlasnik moze izreci, opcenito ponasanje ko da im je to djedovina????????”

Stožer za obranu sindikalista koji žive na grbači radnika koji toga nisu svjesni, voze bjesne Audije, beru masne plaće … Stožer za obranu stranačkog osoblja koje je virualno zaposleno po državnim firmama (Petrokemija, HEP itd.) gdje dobivaju plaće za stranački rad a ne za rad u navedenim firmama … Stožer za obranu radnika koji su ugurani po političkoj liniji bez konkretnih potreba za ljudima na tim radnim mjestima (tzv. kuhači kave)… Stožer za obranu od ”zlog kapitala” koji bi racionalizirao neracionalno poslovanje i gubitke u tvornici itd., mogao bi tako do sutra nabrajati, ali pametnom dosta.

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

… od protrgovani cca 2500 dionica, netko je ostao jeftino bar za pola, a pola su bili mamci i mine.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Na drugom programu Hrvatskog radija PTKM! majstor trenutno priča gluposti !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

moze transkript ukratko?

...


moze transkript ukratko?

HR 2

Bože sačuvaj za sada o Jaguštu i Klausu ni riječi. Krimen je u tome što je cijena dionice malo otišla malo gore.Ne u Ježiću i skupim sirovinama, neu Jaguštu i skupom plinu, nego što je cijena na burzi skupa. Bože sačuvaj. Sjeverna koreja… rakete na USA[emo_zacudjen]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Sory nisam skuzio tko je “majstor”…xy?

...

New Report

Close