PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


realno, očekujem oko nule, 5 plusa ili 5 minusa nije važno.
iznad 10 minusa je katastrofa, sve ću potući i više me PTKM ne zanima, a sve iznad 10mil plusa je FANTASTIČAN uspjeh!
vidjet ćemo u petak.

meni je danas upalo malo.očekujem minus na izvješću i onda krećem u ozbiljnije skupljanje.
neka mi dioničari ne zamjere ali nadam se opet kupovati i po 180kn.
mislim da ću dugoročno profitirati zbog rješevanja situacije sa plinom i eventualne privatizacije.možda urede mladu za prodaju, što će reći da bi u budućnosti moglo biti poslovanja sa dobrom dobiti, pa bi i cijena kako NB kaže mogla otići nekoliko puta UP.
dakle pucam na radikalno poboljšanje poslovanja i moguću privatizaciju.
to značajno poboljšanje poslovanja nije upitno, pitanje je samo koliko će proći vremena i di će biti dionica.

prodao sam zadnji HT pa ću malo špekulirati ovdje. [smiley]
[/quote]
[proud]Lijep pokušaj druka,nema što.Pa što ste kupovali danas kad prognozirate da će otići 10-tak posto dolje?Ja bih onda čekao svoj target.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


realno, očekujem oko nule, 5 plusa ili 5 minusa nije važno.
iznad 10 minusa je katastrofa, sve ću potući i više me PTKM ne zanima, a sve iznad 10mil plusa je FANTASTIČAN uspjeh!
vidjet ćemo u petak.

meni je danas upalo malo.očekujem minus na izvješću i onda krećem u ozbiljnije skupljanje.
neka mi dioničari ne zamjere ali nadam se opet kupovati i po 180kn.
mislim da ću dugoročno profitirati zbog rješevanja situacije sa plinom i eventualne privatizacije.možda urede mladu za prodaju, što će reći da bi u budućnosti moglo biti poslovanja sa dobrom dobiti, pa bi i cijena kako NB kaže mogla otići nekoliko puta UP.
dakle pucam na radikalno poboljšanje poslovanja i moguću privatizaciju.
to značajno poboljšanje poslovanja nije upitno, pitanje je samo koliko će proći vremena i di će biti dionica.

prodao sam zadnji HT pa ću malo špekulirati ovdje. [smiley]
[/quote]

Šta ga gnojiš, bolje nego NPK i UREA zajedno!!! [lol]

vidim da se ovdje ne moze nista pametno i iskreno napisat, ostali su samo drukovi i drukađije.
u svakog 6 oči u strahu [lol] zato ni ne pišem ni ne čitam…

doduše nisam skužio jel druk na gore, ili na dolje?

nego, sutra će vam ovo past opet, kako sam i najavio, bez obzira što sam kupio i što ću još kupovati.
pisali mi tu, ne pisali, ovo će po svom.
aj vidimo se poslije izvješća na 180, tamo ću se ozbiljnije ukrcat, a morti bude i jeftinije
[thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


vidim da se ovdje ne moze nista pametno i iskreno napisat, ostali su samo drukovi i drukađije.
u svakog 6 oči u strahu [lol] zato ni ne pišem ni ne čitam…

doduše nisam skužio jel druk na gore, ili na dolje?

nego, sutra će vam ovo past opet, kako sam i najavio, bez obzira što sam kupio i što ću još kupovati.
pisali mi tu, ne pisali, ovo će po svom.
aj vidimo se poslije izvješća na 180, tamo ću se ozbiljnije ukrcat, a morti bude i jeftinije
[thumbsup]

Dva dana prije FI si počeo pisati na ovoj temi. Drukaš za pad da bi jeftinije dokupio. Stvarno si proziran!!! [lol]

Da li je izvještaj procurio , današnji pad do 189 kn ne zvuči na dobro ?

Je procurio je… daj mi prodaj na 189… da te "spasim" [lol]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Ma, netko bi kupio što jeftinije prije FI.

@ Kapulica , nedam ja ništa , tko govori o spašavanju !

Pa nije kraj PTKM sa ovim izvještajem !!!

[thumbsup]


vidim da se ovdje ne moze nista pametno i iskreno napisat, ostali su samo drukovi i drukađije.
u svakog 6 oči u strahu [lol] zato ni ne pišem ni ne čitam…

doduše nisam skužio jel druk na gore, ili na dolje?

nego, sutra će vam ovo past opet, kako sam i najavio, bez obzira što sam kupio i što ću još kupovati.
pisali mi tu, ne pisali, ovo će po svom.
aj vidimo se poslije izvješća na 180, tamo ću se ozbiljnije ukrcat, a morti bude i jeftinije
[thumbsup]


Moj prosjek 169,94. A ti se ukrcavaj na 180.

Tesko je reci da li je danasnji pad uzrokovan procuravanjem izvjestaja ili opcim strahom od Amerike. Prije bih rekao da je ovo drugo.

Bas mi je drago sto su okitili ovog na kupnji koji je htio malo pogurat gore.
Ak ne zelis kupit onda ni nemoj stavljat bid

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

U yebate [thumbsup]
Vaš link

http://zse.hr/userdocsimages/financ/PTKM-fin2011-1H-NotREV-K-HR.pdf

Eto sada dobiti od 81 milijun Kn za prvih 6 mjeseci, kada ptkm promijeni dobavljača za plin, cijena će biti?!!!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/PTKM-fin2011-1H-NotREV-K-HR.pdf
"U razdoblju I-VI 2011. godine Petrokemija d.d. ostvarila je ukupne prihode 1.436,7 milijuna
kuna, ukupne rashode od 1.355,6 milijuna kuna
te je iskazala dobit u poslovanju od 81,1 milijuna
kuna ili 5,6% od ukupnih prihoda. Na polugodišnjoj razini ukupni prihodi povećani su u odnosu
na isto razdoblje 2010.g. 55,9%, a ukupni rashodi za 40,0%."
[thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/PTKM-fin2011-1H-NotREV-K-HR.pdf
Hebate….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close