PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mika:
” ne znam šta će vam plin kad nemate tvornicu đubra.”

A šta če im tvornica đubra………………………[shocked]


mika: ” ” Nitko nema protiv da se digne cijena plina ako ga tijekom cijele godine ima ali nek se dopusti da cijena gnojiva i dalje raste. Još bi dodao da onaj odlazak Sanadera dobiva na težini jer uspio je dogovoriti umrežavanje između Hrvatske i Mađarske…………

Hrvatska je ključna zemlja za energetske puteve. Svi će nas uskoro trebati. I Rusi i Amerikanci. Pogotovo nas treba Panonska nizina i poljoprivreda te regije. Tu termin regionalni lider uskoro pokazuje svoju snagu. Ne prodajite dionice ptkm osim u teškoj sili.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


cartmann, ja ti iznosim činjenice a ti opet demagogiju.
Naravno ni book value kod hidroelektrana ne znači ništa bitno , ni P/E kod npr nekih brodara (uljanik plovidbe) je svojevremeno iznosio blablablablalalablalbalbalbbababalalalbala………………….

Ne, ja iznosim činjenice, a ti demagogiju.

Pitanje nije moglo biti krace i jasnije – “kakav rezultat očekujete za FI 1q 2008?”.

Na to pitanje su neki odgovorili, dok drugi prodaju demagogiju i izbjegavaju odgovor. Razlog tome je svima jasan, ne smiju reci da ocekuju gubitak, a ne žele reci da ocekuju dobit jer znaju da ce im se to spocitavati ako bude gubitak. Ali, naizgled solomonsko rijesenje, sutjeti i ako bude gubitak nastaviti sutjeti, a ako bude dobit urlati “Cartmann je pogrijesio” možda upali kod intelektualno zakinutih, ali kod večine članova ovog foruma neće.

[thumbsup]

Nisam siguran kolega cartmann – ja napišem što mislim i nitko se ne zakvači samnom u raspravu a pisao sam i govorio da mora ići dolje iz poznatih razloga…. bla bla i to potkrijepio nekim činjenicama.
ali mislim da ste Vi stvorili neku odbojnost na naćim kako pišete (kod mene ne – ja volim i Vaše pročitati) pa zato tako neki navale na Vas. Po meni isto nepotrebno ali šta ćete, valjda ih iritira.

dali neko zna datum od kada radnici pocinju upisivati dionice


Nisam siguran kolega cartmann – ja napišem što mislim i nitko se ne zakvači samnom u raspravu a pisao sam i govorio da mora ići dolje iz poznatih razloga…. bla bla i to potkrijepio nekim činjenicama.
ali mislim da ste Vi stvorili neku odbojnost na naćim kako pišete (kod mene ne – ja volim i Vaše pročitati) pa zato tako neki navale na Vas. Po meni isto nepotrebno ali šta ćete, valjda ih iritira.

Najvjerojatnije zato što smatraju da ste moj drugi nick. [thumbsup]

To ni meni nije bilo jasno, ali to je pocelo dok sam aktivno pisao blog kojeg su mnogi hvalili, pa su izgleda smatrali da imam mnogo vise utjecaja na druge forumaše od onih koji se rijetko javljaju i nisu eksponirani.

Istina ziva, Cartmann me navukao da likvidiram PTKM po 235 i udjem u jednu drugu dionicu po 8200 a danas je ta dionica na 8.900 dok je PTKM gdje je:)
No offence guys, ovaj put slusam cart-manna, a PTKM cu opet kupiti u neko sretnije vrijeme[cool]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

zvone101:

Nisam siguran kolega cartmann – ja napišem što mislim i nitko se ne zakvači samnom u raspravu a pisao sam i govorio da mora ići dolje iz poznatih razloga…. bla bla i to potkrijepio nekim činjenicama.
ali mislim da ste Vi stvorili neku odbojnost na naćim kako pišete (kod mene ne – ja volim i Vaše pročitati) pa zato tako neki navale na Vas. Po meni isto nepotrebno ali šta ćete, valjda ih iritira.

Najvjerojatnije zato što smatraju da ste moj drugi nick. [thumbsup]

To ni meni nije bilo jasno, ali to je pocelo dok sam aktivno pisao blog kojeg su mnogi hvalili, pa su izgleda smatrali da imam mnogo vise utjecaja na druge forumaše od onih koji se rijetko javljaju i nisu eksponirani.

mislim da nije to jer način pisanja nam nije sličan a i ja sam možda i duplo stariji od Vas.


Istina ziva, Cartmann me navukao da likvidiram PTKM po 235 i udjem u jednu drugu dionicu po 8200 a danas je ta dionica na 8.900 dok je PTKM gdje je:)
No offence guys, ovaj put slusam cart-manna, a PTKM cu opet kupiti u neko sretnije vrijeme[cool]

IGH? Nikad ne dajem savjete oko kupovine ili prodaje, ali sam posljednjih dana akumulirao pare za ulaz u tu dionicu, odlucio čekati da budem siguran u ishod i možda malo zakasnio, ali nema veze.

[thumbsup]


Istina ziva, Cartmann me navukao da likvidiram PTKM po 235 i udjem u jednu drugu dionicu po 8200 a danas je ta dionica na 8.900 dok je PTKM gdje je:)
No offence guys, ovaj put slusam cart-manna, a PTKM cu opet kupiti u neko sretnije vrijeme[cool]

Ovako su se donedavno komplimentirali medo stedo i bubaspara..[lol] [lol] [lol]


Istina ziva, Cartmann me navukao da likvidiram PTKM po 235 i udjem u jednu drugu dionicu po 8200 a danas je ta dionica na 8.900 dok je PTKM gdje je:) No offence guys, ovaj put slusam cart-manna, a PTKM cu opet kupiti u neko sretnije vrijeme[cool]

Pravi osjećaj će ti biti kad dionica koju sam odabereš odradi rast. Jesi li prodao to po 8.900?

Dude, sam sam odabrao IGH po 4.000 hvala na pitanju i drzim pola portfelja u toj dionici a prodavati je necu nikada 🙂

Ne znam cartmanna, zvao sam ga na kavu ali covjek je odvec zauzet ili odvec ponosan kako bi rekli u alan fordu.
samo sam kao primjer htio reci, usao sam u ptkm, malo se mislio dal da prodam ili ne, vidio sam bolju priliku u ovom slomu burze jer ptkm i nije strasno pala (ulaz mi je po 270), a dobrim dijelom sam se odlucio da ipak tankiram PTKM umijesto ATGR, obje su malo pale, upravo zbog pisanja Cartmanna, prema tome samo da znate koju vam stetu kolega nanosi 🙂

Mislim se vratiti u PTKM , samo ne jos neko vrijeme nhf.[undecid]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close