PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SIMONE nisi li ti jučer prodavao neke dionice od petrice , vjerojatno žališ za učinjenim


jel moguce da ode na 380 danas..bilo bi jako lijepo:)

tesko
postavljena barijera na 350 sa 1955 komada
ali tko zna mozda povuku nalog

Opet će netko popušiti teško zarađene novce. Upozoravam kupce da bi danas mogli završiti na 300 kn. Po ko zna koji put viđeno. nemam dionicu i ne namjeravam je kupiti. Ptkm se kupuje ljeti a prodaje zimi. Staro pravilo.

imamo novi ATH
ne bi bilo lose ni skinut ovaj od 100kom na 1000kn[tongue]



Ajde malo se informiraj pa onda komentiraj
14. siječnja – Gostujući u Dnevniku plus HRT-a predsjednik hrvatske Vlade Ivo Sanader najavio je prve poteze Vlade: privatizaciju Petrokemije, preoblikovanje Hrvatskog fonda za privatizaciju i stvaranje investicijskih fondova u koje će Vlada unositi dionice iz jakih poduzeća, a kao najvažnije istaknuo je da će na prvu sjednicu Sabora Vlada uputiti niz mjera za reformu državne uprave.

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=39233

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kolko sada blokada traje???


Opet će netko popušiti teško zarađene novce. Upozoravam kupce da bi danas mogli završiti na 300 kn. Po ko zna koji put viđeno. nemam dionicu i ne namjeravam je kupiti. Ptkm se kupuje ljeti a prodaje zimi. Staro pravilo.

Aha znači kupuje se kao ovo ljeto po 320 na maximumu, a prodaje se recimo na 180 kao zimu 2006 kad padne na minimum od 170 kn jelda? pljesak pljesak.

p.s. mislim da je tenkista informiran, danas je nestao panda pa se on pojavio da druka na dole… uvijek netko mora… mada meni paše ja imam nalog na kupnju ispod.a da može past – može… samo neznam ko će prodavat… osim ak hypo totalno ne poludi, ali mislim da ni oni nisu tako glupi.

Simone:

Smrdi na već viđeni bounce back..

Drago mi je što si to rekao. Jer čim se to veli na forumu dogodi se suprotno. Vidjet ćemo dali će netko pokupiti ovih 1955 komada na 350. BTW koliko je blokada? Sat vremena ili više?

sat vremena

were is Cartman?jeli promjenio gume na pili?bit ce sad za nove bridgestonke…:-)


Opet će netko popušiti teško zarađene novce. Upozoravam kupce da bi danas mogli završiti na 300 kn. Po ko zna koji put viđeno. nemam dionicu i ne namjeravam je kupiti. Ptkm se kupuje ljeti a prodaje zimi. Staro pravilo.

samo se ti nadaj da ce biti jos prilike za dokup
prosla baba sa kolacima[thumbsup][thumbsup]


Opet će netko popušiti teško zarađene novce. Upozoravam kupce da bi danas mogli završiti na 300 kn. Po ko zna koji put viđeno. nemam dionicu i ne namjeravam je kupiti. Ptkm se kupuje ljeti a prodaje zimi. Staro pravilo.

fascinantno nema sto, pljesak…[pray]

Pozdrav uvazenom kolegi Pandi.. Pardon mi ne mozemo bit kolege on je Doktor.. HAHAHA

Top bid CIJENA KOLIČINA
340,00 1,373
338,00 47
335,01 90
335,00 100
330,00 70
328,00 150
325,00 105
321,50 150
321,00 96
320,00 201
Top ask CIJENA KOLIČINA
343,46 20
350,00 1,955
380,00 18
400,00 41
450,00 100
500,00 611
1.000,00 100
[lol]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close