PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skupština zakazana za 26.08.2019 u 13 sati . Ja ne znam dali ću uspjeti stići zbog godišnjeg. Dali bi imao tko kakva pitanja za postavit?

Ako sam ja dobro izračunao dobit po dionici ispadne 3485 kn. A kada bi se odbile trezorske dionice onda dobit po dionici ispadne 4913kn?


Skupština zakazana za 26.08.2019 u 13 sati . Ja ne znam dali ću uspjeti stići zbog godišnjeg. Dali bi imao tko kakva pitanja za postavit?

Moze neki link objave..
A šta pitati.. mislim da Ce nakon ove skupštine biti sve jasno i bez pitanja..

I mene zanima link?..jer ne mogu naći..

Vrlo vjerojatno u NN ili na sudskog registru….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

O čemu vi? “Pa uzeli su nam dionice. 🙄


I mene zanima link?..jer ne mogu naći..

Na sudskom registru, pod ostale objave, sada u petak je objavljeno.



I mene zanima link?..jer ne mogu naći..

Na sudskom registru, pod ostale objave, sada u petak je objavljeno.
[/quote]
Nisam uspio naci, mozete li tekst staviti?
Nema niti na njihovom web stranicama. Hvala




I mene zanima link?..jer ne mogu naći..

Na sudskom registru, pod ostale objave, sada u petak je objavljeno.
[/quote]
Nisam uspio naci, mozete li tekst staviti?
Nema niti na njihovom web stranicama. Hvala

[/quote]

Neznam oce ovako proc

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:0::NO:28:P28_SBT_MBS:080459501

Tu idete na fin. Izvjesca

Hvala, no ne znam gdje je vidite, no pod Fin.izvjescima meni nije vidljiva, ne vidim zasto bi tu i stajala.
Gledajuci Najnovije objave zadnja obavijest je (meni vidljiva):
“Provedba upisa na dan 22.07.2019
Objavljeno dana 23.07.2019
Trgovački sud u Zagrebu objavljuje upis ispravak rješenja o upisu po službenoj dužnosti…”

Moze li netko kopirati tekst poziva na skupstinu?
Hvala.

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:52:1586928249538::NO:52:P52_PSO_ID:7430969

Ako to ne upali onda otiđite na stranicu “sudreg.pravosudje.hr “, zatim odaberete ” objave subjekta upisa”, zatim popunite datum ” od 19,7,2019 ” do 19,7,2019″ i kliknete “pretraži”, zatim odaberete “sljedeću stranicu” i 6 red odozgora bi vam trebao bit proficio.
Je malo komplicirano dok ne skužite .

Proficio d.d.
Zagreb, Draškovićeva 12

Temeljem članka 277. Zakona o trgovačkim društvima (Narodne novine 111/93, 34/99, 121/99, 52/00, 118/03 i 107/07, 146/08, 137/09, 152/11, 111/12, 68/13 i 110/15, 40/19), Uprava trgovačkog društva PROFICIO dioničko društvo za usluge sa sjedištem u Zagrebu, Draškovićeva 12, OIB: 39508009387, upisano u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod matičnim brojem subjekta upisa (MBS) 080459501 (dalje u tekstu: „PROFICIO d.d.“ ili „Društvo“) je dana 01. srpnja 2019. godine, donijela sljedeću

O D L U K U
o sazivanju glavne skupštine društva PROFICIO d.d., Zagreb

koja će se održati dana 26. kolovoza 2019. godine u 13:00 (trinaest) sati u dvorani „Ban Zrinski“ Hotela Dubrovnik u Zagrebu, Gajeva ulica 1.

Za Glavnu skupštinu objavljuje se sljedeći dnevni red i prijedlozi odluka

D N E V N I R E D :

1. Upotreba dobiti
2. Davanje razrješnice članovima Uprave
3. Davanje razrješnice članovima Nadzornog odbora
4. Imenovanje revizora Društva
5. Dopuna predmeta poslovanja Društva
6. Izmjene i dopune Statuta Društva

P r i j e d l o z i o d l u k a

Ad 1.
Uprava i Nadzorni odbor Društva predlažu Glavnoj skupštini da donese sljedeću:

Odluku
o upotrebi dobiti

Dobit Društva za 2018. godinu iznosi 12.251.532,73 kn (slovima: dvanaest milijuna dvjesto pedeset jedna tisuća petsto trideset dvije kune i sedamdeset tri lipe) od kojih će se 10.548.728,05 kn (slovima: deset milijuna petsto četrdeset osam tisuća sedamsto dvadeset osam kuna i pet lipa) rasporediti za sjecanje vlastitih dionica, a 1.708.804,68 kn (slovima: milijun sedamsto osam tisuća osamsto četiri kune i šezdeset osam lipa) će se rasporediti u zadržanu dobit.

Ad 2.
Uprava i Nadzorni odbor Društva predlažu Glavnoj skupštini da donese sljedeću:

Odluku
o davanju razrješnice članovima Uprave

Utvrđuje se da je u 2018. godini Uprava Društva vodila poslove Društva u skladu sa zakonom i Statutom, pa se temeljem navedenog članovima Uprave daje razrješnica.

Ad 3.
Uprava i Nadzorni odbor Društva predlažu da Glavna skupština donese sljedeću:

Odluku
o davanju razrješnice članovima Nadzornog odbora

Utvrđuje se da je u 2018. godini Nadzorni odbor Društva obavljao svoje poslove u skladu sa zakonom i Statutom, pa se temeljem navedenog članovima Nadzornog odbora daje razrješnica.

Ad 4.
Nadzorni odbor Društva predlaže da Glavna skupština donese sljedeću:

Ad 4.
Nadzorni odbor Društva predlaže da Glavna skupština donese sljedeću:

Odluku
o imenovanju revizora Društva

PricewaterhouseCoopers d.o.o., sa sjedištem u Zagrebu, Ulica kneza Ljudevita Posavskog 31, imenuje se revizorom Društva za 2019. godinu.

Ad 5.
Uprava i Nadzorni odbor Društva predlažu da Glavna skupština donese sljedeću:

Odluku
o dopuni predmeta poslovanja Društva

Dopunjava se predmet poslovanja Društva na način da se nadodaju sljedeće djelatnosti:

* mjenjački poslovi

Ad 6. Uprava i Nadzorni odbor Društva predlažu da Glavna skupština donese sljedeću:

Odluku
o izmjenama Statuta Društva

I. Mijenja se članak 4. Statuta Društva koji izmijenjen glasi:

„Članak 4.
Predmet poslovanja Društva sastoji se u obavljanju slijedećih djelatnosti:

74.14 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
 Upravljačke djelatnosti holding-društava Kupnja i prodaja robe
 Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
 Zastupanje stranih tvrtki
 Promidžba (reklama i propaganda)
 Računovodstvene i knjigovodstvene djelatnosti
 Poslovanje nekretninama
 Proizvodnja električne energije
 Prijenos električne energije
 Distribucija električne energije
 Opskrba električnom energijom
 pružanje usluga smještaja
 pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
 pripremanje i usluživanje pića i napitaka
 pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
 djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
 djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
 djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
 agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
 prijevoz za vlastite potrebe
 javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
 međunarodni linijski pomorski promet
 povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
 posredovanje u prometu nekretnina
 turističke usluge u nautičkom turizmu
 turističke usluge u zdravstvenom turizmu
 turističke usluge u kongresnom turizmu
 turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
 turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
 usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
 usluge turističkog ronjenja
 usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
 projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
 energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
 mjenjački poslovi.“

II. Ostale odredbe Statuta ostaju neizmijenjene.

III. Ovlašćuje se nadzorni odbor da slijedom provedenih izmjena Statuta utvrdi pročišćeni tekst Statuta Društva.
Uvjeti za sudjelovanje i korištenje pravom glasa:

Dioničari na Glavnoj skupštini sudjeluju osobno ili putem opunomoćenika.

Dioničari mogu sudjelovati na Glavnoj skupštini i koristiti pravo glasa ako Društvu unaprijed prijave svoje sudjelovanje na Glavnoj skupštini osobno, pismeno poštom ili faxom na broj 01 4886 111 te putem elektroničke pošte info@proficio.hr, najkasnije šest dana prije održavanja Glavne skupštine odnosno do dana 20. kolovoza 2019. godine, u skladu s odredbama članka 11. Statuta Društva odnosno važećih odredbi Zakona o trgovačkim društvima.

Dioničare mogu zastupati opunomoćenici na temelju valjane pisane punomoći koju izda dioničar odnosno u ime dioničara, osoba ovlaštena za njegovo zastupanje. Pisana punomoć mora sadržavati tko zastupa, koga zastupa i posebno ovlaštenje za glasovanje u ime zastupanog dioničara.

Za sudjelovanje na Glavnoj skupštini relevantno će biti stanje u središnjem depozitoriju Središnjeg klirinškog depozitarnog društva na kraju zadnjeg dana roka za podnošenje prijave za sudjelovanje.

Sukladno odredbama čl. 277. st. 3. Zakona o trgovačkim društvima, od sazivanja Glavne skupštine u poslovnim prostorijama u sjedištu Društva dioničarima će biti stavljeni na uvid propisani dokumenti radnim danom u vremenu od 10:00 do 16:00 sati.

PROFICIO d.d.


https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:52:1586928249538::NO:52:P52_PSO_ID:7430969

Zahvaljujem, ima li itko namjeru ici na Skupstinu?

New Report

Close