PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto, nakon koliko godina navodnog poslovanja u turizmu, su se sjetili da trebaju imati i mjenjačke poslove?
o tome vam ja pričam…

Da, ja. Ako tko ima kakvih pitanja za upravu i nadzorni odbor?

O čemu vi pišete? Pa uzeli nam sve dionice. 😞


Da, ja. Ako tko ima kakvih pitanja za upravu i nadzorni odbor?

Mene zanima da li Ce i kad Ce ic u otkup preostalih dionica to jest u istiskivanje i ako mozda nece hoce li dionica biti vracena na neku od platforma za trgovanje.. koja bi sad trebala biti nominalna vrijednost dionice?
Zanima me i što je sa sudom i jesu li pokrenuli kakvu žalbu kod neke europske institucije?

Sada kada su otjerati dobar dio malih dioničara, hoće li se saznati kako stoje ulaganja u vjetroelektrane u Madžarskoj te razni startupovi u USA. Tamo se trpalo lopatom a parama ni traga ni glasa.

Ja imam u planu ici ove godine..ukoliko ima jos zainteresiranih mozemo se i naci negdje prije skupstine..

Ja ne idem jer nemam dionice ali bih volio pročitati što je bilo na skupštini ako će netko od forumaša prisustvovati. Naravno želim svako dobro malim dioničarima koji su ostali. Ne sumnjam da Proficio ne vrijedi mnogo više od trenutne TK.

Onda, nitko ništa ne piše, skupština???

Preostali dioničari ljubomorno čuvaju svoje dionice za koje se nadaju da će kad tad pokazaati vrijednost. Btw bio sam prvi put na skupštini i čak mi se većinski pokazao skroz simpatičnim. Nema se tu šta puno dodati…puno toga ovisi o presudi za koju smo dobili obećanje od većinskog da će se boriti do kraja i iskoristiti sva raspoloživa pravna sredstva.

Cini se da postaju transparentniji, a ne misle nazad na Burzu.


Preostali dioničari ljubomorno čuvaju svoje dionice za koje se nadaju da će kad tad pokazaati vrijednost. Btw bio sam prvi put na skupštini i čak mi se većinski pokazao skroz simpatičnim. Nema se tu šta puno dodati…puno toga ovisi o presudi za koju smo dobili obećanje od većinskog da će se boriti do kraja i iskoristiti sva raspoloživa pravna sredstva.
.

Znači ne preostaje nam nego čekati od skupštine do skupštine , imamo dionice a ne znamo koliko vrijede..
Jesu se spominjala kakva ulaganja?hotel Rovinj?USA?
Jesu rekli zasto su napravili ovih 1000 u 1 a ne 100 kako se planiralo .. jeli spominjana dokapitalizacija?



Preostali dioničari ljubomorno čuvaju svoje dionice za koje se nadaju da će kad tad pokazaati vrijednost. Btw bio sam prvi put na skupštini i čak mi se većinski pokazao skroz simpatičnim. Nema se tu šta puno dodati…puno toga ovisi o presudi za koju smo dobili obećanje od većinskog da će se boriti do kraja i iskoristiti sva raspoloživa pravna sredstva.
.

Znači ne preostaje nam nego čekati od skupštine do skupštine , imamo dionice a ne znamo koliko vrijede..
Jesu se spominjala kakva ulaganja?hotel Rovinj?USA?
Jesu rekli zasto su napravili ovih 1000 u 1 a ne 100 kako se planiralo .. jeli spominjana dokapitalizacija?
[/quote]
Jesu spominjali ulaganje u USA uglavnom neka sitna lova s gubitkom.
Za hotel Rovinj su prvo imali suvlasničke probleme koje rješavaju i imaju probleme s dokumentacijom koju rješavaju , koliko sam ga ja shvatio (pošto je objašnjavao na engleskom) da taj projekt neće zaživjet 10 godina ili traje već 10 godina (moguće i jedno i drugo) .
Ovih 1000 u 1 nisu spominjali.
Naveli su moguću dokapitalizaciju .
Naveli su da ako izgube spor s državom da se ide u ameriku sudit , a to bi moglo koštat milijune eura (pa bi mogla biti dokapitalizacija).
I ona ulaganje u mađarskoj su završena sa 3 milijuna kuna gubitaka ( i potrošenih 15 godina).

Imaju li saznanja kada bi Ustavn sud trebao svoje odraditi?
LP i tnx na odgovoru


Imaju li saznanja kada bi Ustavn sud trebao svoje odraditi?
LP i tnx na odgovoru

Ja sam ih razumio da nemaju saznanja , barem se nisu pohvalili.

Mene vise zanima kako misle otkupljivati dionice, torbarenje?
Ionako su se rijesili najveceg broja – sada im je ostao mali broj dionicara.

New Report

Close