PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na ovu cijenu 5% povrata.Bolje kupit pbz nego oročiti u banci!


Na ovu cijenu 5% povrata.Bolje kupit pbz nego oročiti u banci!

Poslije dividende uvijek ili gotovo uvijek slijedi pad dionice veći od dividende, tako da me dividenda baš i ne raduje pretjerano.

Mislio sam inače bez obzira na cijenu. A danas je neko prebacio 2500 komada prije dividende.
To je dobra dionica ma koliko mi šutjeli o tome

Uvijek če biti dividende. Kako bi inače vlasnici došli do uloženog.[emo_namigusa]


To je dobra dionica ma koliko mi šutjeli o tome

hm, krenu li masovne presude kontra banaka, neće im biti lako:
http://www.vecernji.hr/hrvatska/nepravomocna-presuda-pbz-osjecaninu-mora-vratiti-183105-kuna-998149

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

pozdrav, je li bila isplata dividende, piše 14.04., ali ja još nisam vidio…ima li tko info?

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

..bija na poreznoj i pod prihode se računa UKUPAN promet na burzi..Pbz investor šalje poreznoj ukupan promet od PRODAJE dionica..tako da ima nas koji imamo 10 tak tisuća kuna na burzi a promet može bit i 500000 kuna..oni računaju promet pod prihode i zato san izgubija dječji doplatak…pogledajte ukupne prihode na poreznoj pa će te se začidit ko što se ja još nemogu načudit..

…moga pi past promet brokerima jer ispada da svi godišnje zaradiomo po prometu ogromne novce a uglavnom svi smo u gubitku..umjesto da se poreznoj šalje samo dobitak a ne PROMET…

EBRD prodaje dionice Privredne banke . Ko zna što to znači?[emo_zacudjen]

Nedaju se brokeri PBZ -a ..Zabinim….utakmica traje..

Pa, valjda im je PBZ dao svoje obveznice ko jamstvo za kredite koje su tamo uzeli po 0.000071 %..a nama prodali samo za 7 %.. …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

to znaci tromjesecni prosijek i ako bog da neka premijica i out mislim squeezout

Ne sviđa mi se porast cijene ako je na smješno malom prometu…
Nadam se da nije u pitanju neki fond koji si malo popravlja trenutnu cijenu…

Vjerojatno ide squeeze-out, večinski došao na 97%….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ako i ide, nejde po prosjeku zadnja 3 mjeseca..a po realnoj cijeni može ovo jako visoko..mogli ,bi na visine iz 2007.g…2000 kn.

Poslije dividende uvijek ili gotovo uvijek slijedi pad dionice veći od dividende, tako da me dividenda baš i ne raduje pretjerano.

ako si kupio na vrijeme i drzis godinama nemas taj problem.

primjer ERNT pogledaj cijenu prije 10 god..i divke zadnjih godina..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close