PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Graf sve govori

meni ovaj graf ništa ne govori (a zvučnici su uključeni 😉 šalim se ovdje ne vidim niti jednu candle figuru koja bi mi nešto rekla ili pokazala, ali kod pbz-a je to i za očekivati. Ovo nije dionica na kojoj možeš vježbati TA … jedino što se lijepo vidi je kako je nekadašnji support, sad postao resistance, što baš i nije bajno.

nego daj mi reci od kuda je ovaj graf?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ajme ljudi što ste nestrpljivi… pa znate kako je kod banaka, posebno ove… treba mudro čekati, kad potegne – a potegnut će jer banka dobro posluje – može se samo doobro zaraditi. Nije to građevinar ili brodar… čekajte do veljače + ili -, pa ćete vidjeti… uostalom, i sama Banka sada jeftino kupuje vlastite dionice i rekao bih da netko odatle i štopa cijenu. Pametno… [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mislim da je ovo sa limuna.

Nema ni jedne svijeće koja bi dala jasan zaokret trenda. Vidim par hammera, ali bez potvrde. Vidi se jedino otpor zadnjih par dana trgovanja na 1770.


Ajme ljudi što ste nestrpljivi… pa znate kako je kod banaka, posebno ove… treba mudro čekati, kad potegne – a potegnut će jer banka dobro posluje – može se samo doobro zaraditi. Nije to građevinar ili brodar… čekajte do veljače + ili -, pa ćete vidjeti… uostalom, i sama Banka sada jeftino kupuje vlastite dionice i rekao bih da netko odatle i štopa cijenu. Pametno… [smiley2]

Moje skromno mišljenje je da neće trebati čekati do veljače+. [smiley2]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

stjecanje vlastitih dionica je vjerojatno u svrhu nagrada članovima uprave i zaslužnim djelatnicima na kraju godine.
Možda su procijenili da im se sad isplati uzeti po ovoj cijeni, bolje nego nagodinu po 2000

SKORa-M-A[color=blue][/color]

To je to – kupi jeftino sad, poslije nećeš moći… pa valjda Banka zna koliko joj dionica vrijedi! ;;-)

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Kao neće biti više prilike [wink]

Na kojim razinama stoje prvi veliki nalozi za kupnju? 1500, 1600…1300? Anybody?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

S,

stjecanje vlastitih dionica je vjerojatno u svrhu nagrada članovima uprave i zaslužnim djelatnicima na kraju godine.

koliko onda misle nagradjivati ako su vec stekli skoro 10000 dionica ? [rolleyes]
da po 500 dionica daju imali bi potencijalnih 20 miljunasa ili makar bogatijih za milijun kuna [wink]

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/


Na kojim razinama stoje prvi veliki nalozi za kupnju? 1500, 1600…1300? Anybody?

Nema toga, kolega…. free float je ovdje iznimno mali i sve je manji jer Banka kupuje vlastite dionice. Ne moram vam reći što će onda biti s cijenom – kad oni to odluče.
A nalozi su vam sve sitni: od 1600 do 1650 nekih 400 i nešto komada na kupnji, a prodaja je svega oko 200 kom i to do 1750 i još oko 200 kom do 1800… ništa, bez panike, molim! [proud]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ništa, bez panike, molim! [proud]

Upravo tako kolega[proud]


tango: ” ništa, bez panike, molim! [proud] ” Upravo tako kolega[proud]

Tko paničari? Završiće godinu na 2000 kn.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Meni nije jasno koje su to budaletine sta prodaju na ovim cijenama??? sve nekivsitni nalozi do max. 10 komada..

Uvijek ima ljudi kojima treba lova za nešto – ili za blagdane ili za uplatiti skijanje ili za nešto što misle da im je bolja prilika, možda HT?… to je to.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ne pratim ovu temu baš, ali čini mi se da su ovo najniže cijene u više od godinu dana. Da imam slobodnog keša odmah bih uletio ovdje. Uz onakav FI, skorašnje formiranje naše vlade, postupno smirenje Kosova (dobro, ovo je dvojbeno 🙂 ), a i nadolazeće vrijeme, mislim da uskoro mora gore. Nažalost, bez mene.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

New Report

Close