OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim stvarno je skupo to čudo od dionice na 157 miliona tržišne kapitalizacije, ipak je tržišna kapitalizacija još uvijek veća od EBITDA…uskoro će EBIDTA biti veća od tržišne kapitalizacije pa će biti jeftino…


Mislim stvarno je skupo to čudo od dionice na 157 miliona tržišne kapitalizacije, ipak je tržišna kapitalizacija još uvijek veća od EBITDA…uskoro će EBIDTA biti veća od tržišne kapitalizacije pa će biti jeftino…

ova cijena OPTE na burzi nema puno veze s firmom nego s općom letargijom na ZSE jer je OPTE uspješno prošla PSN, izvršava uredno sve obaveze, radi s dobiti iz poslovanja, preuzela je/spojila se sa H1, a cijena joj je tek nešto viša od npr. dionice puljanke koja je u stečaju i kojoj se crno piše.
no to je ZSE i masa dobrih dionica je trenutno u sličnoj poziciji gdje cijene dionica na burzi uopće ne odražavaju realnu vrijednost kompanija

stiže još “robe” na ovo slabašno tržište

http://www.zse.hr/default.aspx?id=82300

Gdje je iduća potpora ?




Ovdje je formirano dno, još ako se stigne što akumulirati i zaokret, …… graf izgleda divno…..

Meni graf izgleda kao da će na 1,6kn. I nije mi baš divan.
[/quote]
Only for you će na 1.60 😅
Ni ne sumnjam da će ovdje biti najbolja zarada ikad za frajere i poneku zanimljivu frajericu.
Samo neki prodaju, nekima će ova vremena rasprodaje ostati u lijepom sjećanju…
[/quote]
kako je krenulo, kolega, trebati će vam brisanje sjećanja…
ako vam je lakše, nije ni meni svejedno gledati ovo danas, sve u portfelju pada

koma….dolazi još municije napadačima, a branitelji presušuju
http://www.zse.hr/default.aspx?id=82300

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Super, samo nek prodaju. Pokupio 2000 kom po 2.1, čekam sa još 2000 na 2.0, a ako padne ispod dokupit ću još. Po cijeni od 2 Kn ovo je P/E 4. Ajd nek mi netko kaže da ovo nije dobra prilika…

Bit će…….tu negdje……na ovoj cijeni……

17.6.2015 1,40 1,40 1,17 1,30 1,23 -8,45 82 217.229 267.462,42

Panika ha?

Tih 5.886t dionica je rasporedeno na 5 dionicara HPB 58,17%, Crosig 19,54%, Curkovic 13,8%, Sikirica 7,57% i Electromagic 0,92% + plus nesto sitno ostali
Tko ce tocno prodavati?

Jos me samo zanima ako netko zna kako je Electromagic bio uskocio u Top 10?

pernar:90 % dionica se neće prodavat..ako se onih 10% proda to je max 1 mil kuna..zanemarivo
..a mislim da i tih 10% neće niko prodavat jer znaju da sljedi ubrzo prodaja i novi nivoi cijena


Gdje je iduća potpora ?

1,75-1,60
ako to probije
1 kn do 2Q


Tih 5.886t dionica je rasporedeno na 5 dionicara HPB 58,17%, Crosig 19,54%, Curkovic 13,8%, Sikirica 7,57% i Electromagic 0,92% + plus nesto sitno ostali
Tko ce tocno prodavati?

Netko od njih je vjerojatno zatražio prebacivanje -C u -A seriju, vjerojatno ne samo fore radi nego da se riješi papirića tj. proda i dođe do keša

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close