OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Objavom natječaja morala bi svima biti poznata minimalna tražena cijena.
Nije li svugdje i uvijek tako ?

Pa zna se tko mora ponuditi paket na prodaju. Manjinski dionicari ne moraju i nisu dužni prodati svoje dionice. Male dioničare zanima konačna cijena, a ne “početna” cijena odnosno cijena iznad koje zainteresirani kupci moraju licitirati ne bi li se njihova ponuda uopće razmatrala u procesu prodaje. Tek tada, kada obvezujuća ponuda bude predana, tada će se uprava i NO očitovati o primjerenosti iste. I to je ono sto po Zakonu moraju znati manjinski dionicari.

Mak na konac.
Natječaj je javan.
Početna minimalna cijena ne bi trebala biti tajna, na javnom natječaju.
Što god da se licitira, početna cijena je oglašena. Pa i Cerp uvijek javno oglasi početnu cijenu.

Mak na konac.
Natječaj je javan.
Početna minimalna cijena ne bi trebala biti tajna, na javnom natječaju.
Što god da se licitira, početna cijena je oglašena. Pa i Cerp uvijek javno oglasi početnu cijenu.
@zločesta,
Da, procijenjena vrijednost je dio svakoga javnoga natječaja i javno je objavljena.

Tocno. Natjecaj, to da.
Ali nas zanima kad cemo znati sto pise u elaboratu.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Ako nećemo drugačije znati, znati ćemo po kretanju cijene dionice. Ima velikih igrača koji su bliže vatrici pa će se i dobre i loše stvari direktno i trenutno očitovati na cijeni.

To onda znaci da ce cijena na burzi biti koliko pise u elaboratu minus neki diskont cisto radi rizika i vremena cekanja. To ako cijena bude srednja ili visoka. Ako bude niska onda je moguca i premija. Vidjet cemo…

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

super. vi sto već prodali. ja bi ipak prvo skočio pa tek onda rekao hoop.

who dares, wins


super. vi sto već prodali. ja bi ipak prvo skočio pa tek onda rekao hoop.

Da je takva sigurica, svi mi ovdje bi i dalje udarali po kupnji ko ludi

Samo strpljivo, svi datumi su zadani i sve će se saznati kada dodje vrijeme za isto, naravno da će neki saznati i malo ranije.


Da je takva sigurica, svi mi ovdje bi i dalje udarali po kupnji ko ludi

Točno. Kao što je točno da bi u tom slučaju cijena dionice bila barem x2 ili x3.

Ignore: KressoM, delux

Druže verdi,
nisam prodao. Ne pada mi na pamet. Barem ne na 3 kn.:-)

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Nisam ni ja prodao niti 1 (jednu) dionicu.
Po meni je ovo 75% sigurno, a 25% ono drugo..;-)
Kako god bude. Don’t care.
Nije mi ovo niti prvo, a nadam se niti zadnje ulaganje. Nikad ne idem all in u jednu dionicu. Nastojim biti ‘LADAN.

Do sada niti jedna transakcija. Još će nas prebaciti u poseban režim u 13 sati 😉

Ignore: KressoM, delux

Nije to nista zabrinjavajuce.
Standardno letargicno trgovanje na burzi prije Uskrsa.
Da ne kazem zatisje pred buru.

New Report

Close