OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vratiti ce se oni kada ledo uzleti. Pa zarade.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ovdje smo dužni ispriku kolegi zorangutanu. Lijepo nam je rekao, i bio je u pravu.
Hvala mu. Neki su ga i poslušali.

Opa, bit ce novih prikljucaka

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1010360

Koliko vidim ViPnet je otkupio prava i na Ligu prvaka iduce godine i ponudio Sportklubu

Dodatno, vec sad se zna da je HRT izgubio i prava na kvale za Svjetsko 2020

Niti jedna serija, film ili dokumentarac nece biti okidac za ugovaranje usluge CTVa kao sto to moze biti nogomet..

Prema procjenama te pakete ima oko 20% Hrvata. Do 2020 se do sada ocekivalo 25%, a ovo bi moglo ubrzati stvari….ne moglo….ubrzat ce

Nije htjelo otvoriti topic u vrijeme prekrcavanja.Ovdje je perje letilo, 40 000 komada, u deset minuta, po bidu. Cijena 3,02 do 2,96.
Papira bilo ko’ salate.
Činilo se kao dogovoreni prekrcaj, lijevalo je kao iz špine..

Dobro je da ima i kupnje, brana na 3 se drži uredno, siguran sam da bi se i veća količina pokupila na tim razinama

Bida je bilo ko’ vojnici maleni….
Obzirom na raniju transakciju od 220 000 komada, po 3,04 kn čini mi se, izgleda da je sadašnja relevantna cijena velikih ulagača cca 3 kn.
Pa može sitno dolje, i vremenom gore.
Interesa uglavnom ne nedostaje.


Bida je bilo ko' vojnici maleni….
Obzirom na raniju transakciju od 220 000 komada, po 3,04 kn čini mi se, izgleda da je sadašnja relevantna cijena velikih ulagača cca 3 kn.
Pa može sitno dolje, i vremenom gore.
Interesa uglavnom ne nedostaje.

Baš gledam prodaju, do 3,30 kune na prodaji je naslagano preko 70.000 dionica pa bi to moglo i jače dolje kroz koji dan…

Ignore: KressoM, delux

S obzirom da se prije ne tako davno kupovalo po 1,30 kn ovo djeluje pre-skupo.

teško da će ispod 3kn..vrime prodaje optime je sve bliže



Bida je bilo ko' vojnici maleni….
Obzirom na raniju transakciju od 220 000 komada, po 3,04 kn čini mi se, izgleda da je sadašnja relevantna cijena velikih ulagača cca 3 kn.
Pa može sitno dolje, i vremenom gore.
Interesa uglavnom ne nedostaje.

Baš gledam prodaju, do 3,30 kune na prodaji je naslagano preko 70.000 dionica pa bi to moglo i jače dolje kroz koji dan…
[/quote]

Evo kreće….

Ignore: KressoM, delux

A lijepo sam vam govorio, se sjećate zločesti i Falco?

New Report

Close