OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Komentar na trgovinu obveznicama opte danas, pad 11%?

Pa nekom su trebali novci ili netko nekoga kajla… poslije je bilo bid-a na toj razini pa se ništa nije dogadjalo. Ja mislim da se želi spustiti cijena prodavatelja većih količina da ulete “igrači”.

Školski primjer strašila .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Deveti dioničar, skrbnički račun u Raiffesenbank je prodao 24 572 komada.
Nije neka količina, to je mogao i svaki od nas, ali nije lijepo za vidjeti.


Deveti dioničar, skrbnički račun u Raiffesenbank je prodao 24 572 komada.
Nije neka količina, to je mogao i svaki od nas, ali nije lijepo za vidjeti.

pa to vam cijelo vrijeme pišem, velikima je ovo dobra cijena za izaći, a malima za kupnju….mali po običaju misle da su u pravu….zato će i ostati mali ulagači

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Istina !



Deveti dioničar, skrbnički račun u Raiffesenbank je prodao 24 572 komada.
Nije neka količina, to je mogao i svaki od nas, ali nije lijepo za vidjeti.

pa to vam cijelo vrijeme pišem, velikima je ovo dobra cijena za izaći, a malima za kupnju….mali po običaju misle da su u pravu….zato će i ostati mali ulagači
[/quote]

Dragi moj Zorangutane,
Prije godinu dana Veliki ulagac je prodavao po 1,65. Ja kao Mali ulagac sam nasjeo i kupovao.
Danas je cijena 3,00 ili 3,20 svjedeno.
Ako je to tvoja definicija Malog i Velikog ulagaca, ja ju potpisujem zauvijek i ne zelim nikada postati Veliki ulagac

Kako je moguce da je sadasnja EV / EBITDA oko 5 skupo ?
Za 5 godina otplati sve dugove i cijenu dionice.

Inace se prodaju na EBITDA x 7. I jos je na pocetku restrukturiranja koje bi trebalo tek pokzati ucinak.
Niti su HT niti Marijan Hanzekovic ” mali igraci.”

Status Quo: Roll Over Lay Down



Deveti dioničar, skrbnički račun u Raiffesenbank je prodao 24 572 komada.
Nije neka količina, to je mogao i svaki od nas, ali nije lijepo za vidjeti.

pa to vam cijelo vrijeme pišem, velikima je ovo dobra cijena za izaći, a malima za kupnju….mali po običaju misle da su u pravu….zato će i ostati mali ulagači
[/quote]
na zse je već bezbroj puta dokazano da veliki i te kako griješe jer to nije njihov novac. plaća ide bez obzira na rezultate. oni samo vanjštinom liče na neke stručnjake dok su u biti ekipa kilavaca koja se fura na američke i ine stručnjake.

who dares, wins

O strucnjacima u fondovima svaki dan svjedocimo na primjeru Agrokora. Sjecate li se dokapitalizacije Leda ? Sa novcima od nasih mirovinskih fondova. Cijena sitnica. Oko 8000 kuna po dionici. A vidite sada. Koliko je ono ? 11 x manja.

Status Quo: Roll Over Lay Down



Deveti dioničar, skrbnički račun u Raiffesenbank je prodao 24 572 komada.
Nije neka količina, to je mogao i svaki od nas, ali nije lijepo za vidjeti.

pa to vam cijelo vrijeme pišem, velikima je ovo dobra cijena za izaći, a malima za kupnju….mali po običaju misle da su u pravu….zato će i ostati mali ulagači
[/quote]

po koliko je ono veliki merkur prodavao? etvarno je bio u pravu….

Mir i tisina danas. Protrgovano do sada komada nula. Ovdje smo svi manicno depresivni. Tako makar izgleda.

New Report

Close