OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo moji sisjedi uglavnom na OPTIMA..tako da se ne bojim za Optimu…vrijeme će donit još bolje rezultate i porast dionice…samo strpljenaj

OPTIMA ima vrhunsku akcije tokom ovog 12 mjeseca..to će se sigurno pokazat u sljedećem razdoblju mora da su ulovili dosta novih korisnika…u sljedćm izvješću mora bit povečenje korisnika

Čekaju se valjda niže razine da krene trgovina, ima tu sad veliki dodatni broj dionica koje se žele prodati pa ćemo vidjeti što će biti…

Svi sve znaju a nitko ili rijetko tko ovdje zna stanje u top 15-20-25 dal kupuju, prodaju, stanje skrbnickih i slicno. Sve veliki investitori.

@ havi

Baš tako…. Svi sve znaju, ali je činjenica da je trenutno OPTE slabo likvidna. To dali neki fond želi uletiti s 5 mil kn i dignut je na 5, 6 kn ili netko privatan sa 670 tkm želi prodat i brzinski van, i spustit je na kunu, to je netko kaj znaju samo oni, a na nama je da se tu nađemo ili ne nađemo kako nam paše. Sve ostalo je samo individualno mišljenje. Vrijeme će pokazati.


Čekaju se valjda niže razine da krene trgovina, ima tu sad veliki dodatni broj dionica koje se žele prodati pa ćemo vidjeti što će biti…

likvidnost uvijek drijema na višim razinama.

who dares, wins

Malo dokupa jučer i danas…..



Čekaju se valjda niže razine da krene trgovina, ima tu sad veliki dodatni broj dionica koje se žele prodati pa ćemo vidjeti što će biti…

likvidnost uvijek drijema na višim razinama.
[/quote]

Ne baš uvijek, ispod 2 kn lani su istrgovane stotine tisuća dionica OPTE

Ignore: KressoM, delux

To je Merkur O izlazio mislim….


OPTIMA ima vrhunsku akcije tokom ovog 12 mjeseca..to će se sigurno pokazat u sljedećem razdoblju mora da su ulovili dosta novih korisnika…u sljedćm izvješću mora bit povečenje korisnika


nekoliko godina bio u Optimi, jer su bili povoljniji 50% od HT, danas sam u VIP, ponudu je bilo nemoguće odbiti, tako da ovo o novim korisnicima, bojim se neće biti ostvarivo, ni drugi operateri ne spavaju, koliko će to utjecati na cijenu nemam pojma




Čekaju se valjda niže razine da krene trgovina, ima tu sad veliki dodatni broj dionica koje se žele prodati pa ćemo vidjeti što će biti…

likvidnost uvijek drijema na višim razinama.
[/quote]

Ne baš uvijek, ispod 2 kn lani su istrgovane stotine tisuća dionica OPTE
[/quote]
znam ali to nije ona klasična likvidnost sa puno aktera. ovdje je bio samo jedan ili čak dva. mislim da je i cerp nešto prodavao. njihove razloge prodaje ne znaju ni oni sami.

who dares, wins





Čekaju se valjda niže razine da krene trgovina, ima tu sad veliki dodatni broj dionica koje se žele prodati pa ćemo vidjeti što će biti…

likvidnost uvijek drijema na višim razinama.
[/quote]

Ne baš uvijek, ispod 2 kn lani su istrgovane stotine tisuća dionica OPTE
[/quote]
znam ali to nije ona klasična likvidnost sa puno aktera. ovdje je bio samo jedan ili čak dva. mislim da je i cerp nešto prodavao. njihove razloge prodaje ne znaju ni oni sami.
[/quote]

Poanta je u tome da su dioničari H1 dobili znatne količine dionica OPTE prilikom spajanja, a mnogi od njih žele se riješiti tih dionica što se vidi po pritisku na prodaji, tako da je moguće da će opet biti velikih prekrcaja oko 2 kn

Ignore: KressoM, delux

nije dobro omjer k/p je brutalan ….

[/quote]

Poanta je u tome da su dioničari H1 dobili znatne količine dionica OPTE prilikom spajanja, a mnogi od njih žele se riješiti tih dionica što se vidi po pritisku na prodaji, tako da je moguće da će opet biti velikih prekrcaja oko 2 kn
[/quote]

dobili su na poklon ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

H1 TELEKOM D.D./REDOVNA DIONICA H1TE-R-A

1. HPB 4.565.212 58,17
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.533.254 19,54
3. ELEKTROMAGIC D.O.O. 772.000 9,84
4. SIKIRICA ZORAN 594.074 7,57
5.JADRO – TRGOVINA D.D. 334.502 4,26
6.PLINACRO D.O.O. 22.170 0,28
7.NAVA BANKA D.D. U STEČAJU 8.021 0,10
8.HPB D.D. 6.958 0,09
9.PRIŠTOF ROBERT 5.125 0,07
10.POSMRTNA PRIPOMOĆ, UDRUGA ZA SOLIDARNU POSMRTNU PR 1.709 0,02

UKUPNO 7.843.025 99,93

New Report

Close