OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kojih drugih mreža? ako si potpisao za neku mrežu moraš ispoštovati ugovor na koliko si potpisao.

postoje i oni koji su na nekoj mrezi bez ugovora ili je istekao, a ovo sto airfire spominje bi moglo biti nesto kao sto je bilo sa rwe. prodavaci laziraju ugovore da bi dobili bonuse

Ulaze umirovljenicima sa spikom o pojeftinjenju i ovi potpišu … bolje i oni nego kriminalci koji ih opljačkaju …
Znam jedan primjer gdje se nakon drž-nedaj spike pojavio uredno potpisan ugovor (s brojem osobne) i rekli su da ukoliko neće biti zadovoljni cijenom i uslugom neka otkažu ugovor kad žele.. nakon dva mjeseca uredne (i povoljnije) usluge ovi zatrazili prekid i dobili sve papire bez penala i ostalog pa na kraju ostali

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Hahaha..

Iako da stvar bude zaista ironična, kao dioničar OPTE ne sviđa mi se njihov odnos prema našoj imovini, prigovore na računu koji su ispod 200-300kn odobravaju bez čitanja pa to muteži (kakvih ne fali u našoj državi) zloupotrebljavaju, ili npr. pošalješ prigovor na info@optima-telekom.hr te dobiješ automatizirani odgovor da ćeš dobiti odgovor od službe u roku 2 dana. Ako ga ne dobiješ onda se buniš pa ti još odobre nešto for free. U zakonu je navedeno da odgovor moraju dati u roku 14, a ne 2 dana, pa ne znam zašto se rasipaju.

Kad je sljedeća skupština da se i ja malo igram “aktivnog dioničarstva”? 🙂


Hahaha..

Iako da stvar bude zaista ironična, kao dioničar OPTE ne sviđa mi se njihov odnos prema našoj imovini, prigovore na računu koji su ispod 200-300kn odobravaju bez čitanja pa to muteži (kakvih ne fali u našoj državi) zloupotrebljavaju, ili npr. pošalješ prigovor na info@optima-telekom.hr te dobiješ automatizirani odgovor da ćeš dobiti odgovor od službe u roku 2 dana. Ako ga ne dobiješ onda se buniš pa ti još odobre nešto for free. U zakonu je navedeno da odgovor moraju dati u roku 14, a ne 2 dana, pa ne znam zašto se rasipaju.

Kad je sljedeća skupština da se i ja malo igram "aktivnog dioničarstva"? 🙂

Skupština je ozbiljna stvar i glavni organ komunikacije izmedju uprave i dionicara. Nije igrarija.

Ništa nije igrarija, mada se svi usput sjajno zabavljamo.
Na kraju dana, il’ si zaradio, ili nisi.

Oni kaj prodaju na 3.00…valjda misle da vrijedi manje.
Da mi je znati koliko manje vrijedi bio bih bogat.
Opet pritisci na prodaju…dokle lutko?

Vratiti ce se oni kada ledo uzleti. Pa zarade.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ovdje smo dužni ispriku kolegi zorangutanu. Lijepo nam je rekao, i bio je u pravu.
Hvala mu. Neki su ga i poslušali.

Opa, bit ce novih prikljucaka

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=1010360

Koliko vidim ViPnet je otkupio prava i na Ligu prvaka iduce godine i ponudio Sportklubu

Dodatno, vec sad se zna da je HRT izgubio i prava na kvale za Svjetsko 2020

Niti jedna serija, film ili dokumentarac nece biti okidac za ugovaranje usluge CTVa kao sto to moze biti nogomet..

Prema procjenama te pakete ima oko 20% Hrvata. Do 2020 se do sada ocekivalo 25%, a ovo bi moglo ubrzati stvari….ne moglo….ubrzat ce

Nije htjelo otvoriti topic u vrijeme prekrcavanja.Ovdje je perje letilo, 40 000 komada, u deset minuta, po bidu. Cijena 3,02 do 2,96.
Papira bilo ko’ salate.
Činilo se kao dogovoreni prekrcaj, lijevalo je kao iz špine..

Dobro je da ima i kupnje, brana na 3 se drži uredno, siguran sam da bi se i veća količina pokupila na tim razinama

Bida je bilo ko’ vojnici maleni….
Obzirom na raniju transakciju od 220 000 komada, po 3,04 kn čini mi se, izgleda da je sadašnja relevantna cijena velikih ulagača cca 3 kn.
Pa može sitno dolje, i vremenom gore.
Interesa uglavnom ne nedostaje.


Bida je bilo ko' vojnici maleni….
Obzirom na raniju transakciju od 220 000 komada, po 3,04 kn čini mi se, izgleda da je sadašnja relevantna cijena velikih ulagača cca 3 kn.
Pa može sitno dolje, i vremenom gore.
Interesa uglavnom ne nedostaje.

Baš gledam prodaju, do 3,30 kune na prodaji je naslagano preko 70.000 dionica pa bi to moglo i jače dolje kroz koji dan…

Ignore: KressoM, delux

S obzirom da se prije ne tako davno kupovalo po 1,30 kn ovo djeluje pre-skupo.

New Report

Close