OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


meni je najbitnije da ima kupaca po 2,85 koji će to pokupiti

kao da je stala ponuda/prodaja na 2,85 kn? idemo onda na 3 kn? 😉

Ignore: KressoM, delux

brisati…

Ignore: KressoM, delux

evo .. digli su 5 lipa vislje.

Rasprodaja na 2.9. 😀

na ovoj dionici gledamo tipično prebacivanje dionica sa više računa (druga imena) jednog vlasnika sa ciljem izlaska na većoj cijeni ! više puta već viđeno na drugim dionicama

Prijavite HANFI ako imate takva saznanja.


na ovoj dionici gledamo tipično prebacivanje dionica sa više računa (druga imena) jednog vlasnika sa ciljem izlaska na većoj cijeni ! više puta već viđeno na drugim dionicama

sve si pogrešno protumačio, ovakve teorije čitamo od 1,8 kn, a sada je skoro 3 ….cijena OPTE raste polako i stabilno tako da trejderi kad izađu mogu ponovo dobiti veće količine samo po skupljoj cijeni

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

i na 2.2 je bila rasprodaja, itd… itd…. itd…..


Prijavite HANFI ako imate takva saznanja.

ako je to tako, onda imaju pismeno odobrenje Hanfe

Gledam u SKDD opet nema promjena, možda sam ipak bio u pravu da se neki ‘manji’ zaigrao, pa sad rješeva pred 3 kune.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Gledam u SKDD opet nema promjena, možda sam ipak bio u pravu da se neki 'manji' zaigrao, pa sad rješeva pred 3 kune.

a iz čega si to zaključio kad zadnji u top 10 ima čak 737.000 dionica, pa recimo možda 11. dokupljuje i ima 700.000 komada? bez uvida u prvih 20 mjesta ne može se ništa zaključiti…

Ignore: KressoM, delux

Rekao sam možda a također sam i kukao što ne mogu po CD u Skdd… naravno da je vjerojatno netko veći jer sam manji napisao s navodnicima a to u prijevodu znači veći jer da sam napisao manji bez navodnika bio bi vaistinu malen.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Evo nas… posljednji na listi:

Gotovo pola dionica vrijedi više nego prije krize 2008.


Gledam u SKDD opet nema promjena, možda sam ipak bio u pravu da se neki 'manji' zaigrao, pa sad rješeva pred 3 kune.

konačno da još netko primjeti što se ovdje zbiva budući je vrlo prozirno a događa se ili se dogodilo na desetak drugih dionica (izbrojano) … zato savjet malim ulagaćima da paze na svoj teško stećeni novac… tko god malo pozornije poprati trgovanje po pojedinoj dionici shvatit će i sam…



Gledam u SKDD opet nema promjena, možda sam ipak bio u pravu da se neki 'manji' zaigrao, pa sad rješeva pred 3 kune.

konačno da još netko primjeti što se ovdje zbiva budući je vrlo prozirno a događa se ili se dogodilo na desetak drugih dionica (izbrojano) … zato savjet malim ulagaćima da paze na svoj teško stećeni novac… tko god malo pozornije poprati trgovanje po pojedinoj dionici shvatit će i sam…
[/quote]

Ništa posebno, osim da treba isključiti gledalicu i ne nasjedati na istjerivanje dimom.

opet se netko veći iskrcava, ne daju preko 3 kn i bok!

p.s. a gle ovog sa 81.000 na prodaji, iskrca li se taj po kupnji eto nas opet na 2,2 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close