OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


do danas povijesni minimum 1,61
danas je to već 1,56
Kada se uključiti u kupnju pitanje je sad.

U odbijanac ne vjerujem.Znaćo da slijedi zabijanac.

To znači da bi ti volio kupovat, i to na cijeni kao i svi ostali, a kad svi žele isto, onda se to ne može ostvarit zbog gužve u šesnaestercu.

u svakom slučaju dobro je da je cijena ovako zalomila, (cca 20%) očekujem barem još malo i za moj gust . vidim već se počelo kupit naloga na kupnji na 1 kn , možda će to i biti ali ne vjerujem opet tako brzo dok se ne izvrti ovaj pad sa 2 kn .
treba biti relan , cijena je u vrlo malom roku pala poprilično i sad se to treba malo zavrtiti.
očekujem uskoro ralje na kupnji.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Magma se tržila i ispod kune, tak da – strpljen-spašen! [emo_beztona]

mislim da je 1 kn izvjesna u skorije vrijeme, a ni pad ispod 1 kn više neće čuditi nikoga

Ignore: KressoM, delux



Magma se tržila i ispod kune, tak da – strpljen-spašen! [emo_beztona]

mislim da je 1 kn izvjesna u skorije vrijeme, a ni pad ispod 1 kn više neće čuditi nikoga
[/quote]

ne bih se kladio u ovo “skorije vrijeme “.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




Magma se tržila i ispod kune, tak da – strpljen-spašen! [emo_beztona]

mislim da je 1 kn izvjesna u skorije vrijeme, a ni pad ispod 1 kn više neće čuditi nikoga
[/quote]

ne bih se kladio u ovo "skorije vrijeme ".
[/quote]

To ti je, pajdo dragi, burza. I još k tome Zabregačka. A ne kladionica. [emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Magma se tržila i ispod kune, tak da – strpljen-spašen! [emo_beztona]

mislim da je 1 kn izvjesna u skorije vrijeme, a ni pad ispod 1 kn više neće čuditi nikoga
[/quote]

još bi i kolega sa 54 000 komada, mogao trgovati[emo_zacudjen]

p/ebitda 1. ima li jos koja dionica sa ovim omjerom.


p/ebitda 1. ima li jos koja dionica sa ovim omjerom.

pusti to[emo_smijeh], i izgleda da ce biti i ispod 1.
ako je mgma isla ipod kunu, mora da ce i opte, bar tako kazu [emo_smijeh]
salu na stranu, imam opte, odgovara mi pad, ne bi se htio vise mijesati u ove kvalitetne rasprave gore.

Imaju li HT i ZABA pravo prodati svoj dio ove godine npr…?

a tko im može zabraniti, ako to požele?


a tko im može zabraniti, ako to požele?

AZTN?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

baš tako do isteka datuma

svakim danom sve više odlazimo u povijest s cijenom

gledam nešto icf balanced od locusta investa je
19. Izvješće o strukturi ulaganja (nastavak)
Na dan 31. prosinca 2014. godine (nastavak)
Optima Telekom d.d. 187.143 1,34 251 2,64%
vodio ovo po tržišnoj cijeni od 1,34 kn. ta cijena nikad nije bila posebno ne na taj dan. isto toliko komada nisu imali ali to se da objasniti sa r-b koje tad još nisu bile zavedene.
sad ovo ili je neka greška ili…

who dares, wins

New Report

Close