OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pitanje je koja društva su dovela do tog zgubitka, iako da, informacija je na prvu ruku malo zbunjujuća

to je info stara dva i pol mjeseca jer je godišnje objavljeno na zse 12.2. čini mi se, uostalom riječ je o nekonsolidiranom izvješću koje iskazuje gubitak o cca 5M dok konsolidirani izvještaj koji je također već dva i pol mjeseca objavljen na zse iskazuje dobit od cca 19M….konsolidirani je onaj koji uzima u obzir sva povezana društva ako slučajno netko ne zna [emo_smijeh]


Ovo izgleda kao pred stečajem, i nakon PSN-a gubici.

@ Igor9
Loše ili malo manje loše, ali to su stari, već poznati podatci.
Sada se oko OPTE događaju neke nove igre, na nekim novim (mnogo nižim) cijenama.
Zanima me kome je to u interesu i kako će to završiti.
Pozdrav.

održana redovna glavna skupština

a izgleda da se zna i kakvo će bit izvješće u utorak [emo_smijesak]

Netko bjesomučno udara po asku. Ne kužim zašto ali udara.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ad 9. Predmet poslovanja društva dopunjuje se sljedećim djelatnostima:
*djelatnost knjigovodstvenih i računovodstvenih poslova

hoće da prevaziđu sami sebe?

who dares, wins

VIPnet-u zadnje vrijeme cvjetaju ruže, kada bi pobrao korisnike Optime, HT bi mu se mogao sakriti.Do korisnika bi mogao doći na lagan način, kupnjom 51% udjela za smiješnu cijenu….


VIPnet-u zadnje vrijeme cvjetaju ruže, kada bi pobrao korisnike Optime, HT bi mu se mogao sakriti.Do korisnika bi mogao doći na lagan način, kupnjom 51% udjela za smiješnu cijenu….

moje pjesme moji snovi … (iako imam opte)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


@ Igor9
Loše ili malo manje loše, ali to su stari, već poznati podatci.
Sada se oko OPTE događaju neke nove igre, na nekim novim (mnogo nižim) cijenama.
Zanima me kome je to u interesu i kako će to završiti.
Pozdrav.
sa novim dionicama. cijena ima novi restart..1,90-2,00 kn
Broj uvrštenih 63.556.808 vrijednost kompanije je ostala ista.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


VIPnet-u zadnje vrijeme cvjetaju ruže, kada bi pobrao korisnike Optime, HT bi mu se mogao sakriti.Do korisnika bi mogao doći na lagan način, kupnjom 51% udjela za smiješnu cijenu….

baš za to je ht ušao u vlasničku strukturu optime da ju jeftino preproda konkurenciji.[emo_vrtimise]

who dares, wins

da li može jeftinije? O da, da ;(

@verdi, pa ht nije niti imal izbora jel hoće ili neće ući u vlasničku strukturu, bitno mu je sam da izvuče neku pinku iz cijele te priče tj da ne popusi svu lovu. a i ja iskreno ne mislim da ce to ostat pod kapom ht, ovo kad odrade ak se nade neki kupac, zaba to proda i to je to

puno bolji potez bi im bio otjerati optimu u stečaj i na tržištu bi se našlo 200 000 klijenata bez operatera. dio bi prešao u ht. neko novi se više ne bi ni upuštao u tu avanturu. ht bo to bio samo jedan mali jednokratni trošak.

who dares, wins

@joda – iz godišnjeg “Zagrebačka banka d.d. je prenijela dio tražbine MCL-a u
iznosu od 68.870.920,00 kn na Hrvatski Telekom d.d. te je potonje Društvo u svojstvu novog vjerovnika dijela MCL tražbine dana 21. srpnja 2014. uredno podnijelo zahtjev za pretvaranje tog dijela MCL tražbine u temeljni kapital Društva”

ako ja dobro čitam, onda je zaba gledala kako da dio love izvuče, a HT je rekao da je spreman kupiti taj dug, tj stoji ovo što kaže verdi..oni su ušli, a nisu uvučeni..ostaje pitanje što će sa tim udjelom napraviti, graditi ili rušiti..

New Report

Close