OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislite da HT-ovi menadzeri mogu pozitivo utjecati na Optimu???
Kada ste zadnji put vidili nekakvi oblik marketinga, pokusavaju prodat svoje usluga na lijepe oci !!!

ovdje je samo jedno pitanje aktualno .. što će se prije dogoditi, dali će prodaja nadjačati kupnju ili obratno a sve ostalo mačku o rep do izvještaja za 1Q2015.

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Došli su u firmu s nekakvim ciljem

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/4vsgqMNR8tPrdiAzvfh8bw==.pdf

Stella već kratila pred par dana tako da je vjerojatno njenih ovih 10.000 danas … ostaje za vidjeti dali će kota 3 izdržati i 3. put ili se ide štengu ispod

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ohoho, postajemo i knjigovodstveni servis, sada će početi ostvarivati dobit[emo_smijesak]


Stella već kratila pred par dana tako da je vjerojatno njenih ovih 10.000 danas … ostaje za vidjeti dali će kota 3 izdržati i 3. put ili se ide štengu ispod

Poštovani kolega, želite li sudjelovati u obrani navedene kote ili ćete samo promatrati iz prikrajka? Ja ću malo pomoći (u obrani dakako) i moja pomoć nije nagovor ni na što.



Stella već kratila pred par dana tako da je vjerojatno njenih ovih 10.000 danas … ostaje za vidjeti dali će kota 3 izdržati i 3. put ili se ide štengu ispod

Poštovani kolega, želite li sudjelovati u obrani navedene kote ili ćete samo promatrati iz prikrajka? Ja ću malo pomoći (u obrani dakako) i moja pomoć nije nagovor ni na što.
[/quote]
Ja je branim tako što sam korisnik njihove usluge. A koja je jako upitne kvalitete. Jer inernet isporučuju u najboljem slućaju sa 50-60% od one koju plaćam. Tel. ne mogu dobit niti ni u jednoj varijanti flat. A kad im gledaš pakete izgledaju dosta jeftiniji ali u praksi su na kraju među najskupljima.
Toliko od dionićara i korisnika usluga Optime.

…ja sam koriski optima i prezadovoljan sam..

..majstor proda 1 dionicu po 3,04 da sroza cijenu na kraju dana..komedija




Stella već kratila pred par dana tako da je vjerojatno njenih ovih 10.000 danas … ostaje za vidjeti dali će kota 3 izdržati i 3. put ili se ide štengu ispod

Poštovani kolega, želite li sudjelovati u obrani navedene kote ili ćete samo promatrati iz prikrajka? Ja ću malo pomoći (u obrani dakako) i moja pomoć nije nagovor ni na što.
[/quote]
Ja je branim tako što sam korisnik njihove usluge. A koja je jako upitne kvalitete. Jer inernet isporučuju u najboljem slućaju sa 50-60% od one koju plaćam. Tel. ne mogu dobit niti ni u jednoj varijanti flat. A kad im gledaš pakete izgledaju dosta jeftiniji ali u praksi su na kraju među najskupljima.
Toliko od dionićara i korisnika usluga Optime.
[/quote]
osobno nemam takva iskustva, plaćam ih jeftinije 50% od bivšeg HT-a, ali i dionica je duplo jeftijija od kada sam zadnji puta prodao, zato se sada ne usudim više prodavati[emo_namigusa]

…dobro sada su i knjigovodstveni servis racunam i tu nekih 10m eura (smijeh)…

Koristim usluge Optima telekoma godinama, imam samo riječi hvale! Sada sam uzeo TO2 paket 10Mbps+telefon+ modem za 169kn i dobio poklon bon 350kn.Brzina na testu je bila između 9 i 10Mbps. Ovakve uvjete potpisujem bez razmišljanja. Veza je stabilna i uopće se ne sjećam da mi je ikada pukla. Kada mi je grom skurio modem za dva dana sam dobio novi.
Imam i nešto dionica OPTE-R-A, naravno u gubitku značajnijem i ne znam tko sada prodaje po 3kn, po nalozima se vidi da su to mali ulagači, kojom logikom se povode kada prodaju npr. 100komda po 3,10kn?????
Uvjeren sam da će “ovo” netko zavrtiti do 7-8-kn bez obzira na poslovanje, samo treba strpljivo čekati……

Irena Domjanovic nova članica uprave OT

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gWMqhADUHdLzAFfq4vS45g==.pdf

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close