OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Problem je danas bio što dio kupaca nije bio siguran u svoju kupnju, pa su odmah prodali, a Interkapital je vjerojatno završio. Indikativno je da su imali donji limit od 3 kune i ispod toga nije otišla niti jedna dionica.
Kad se smire i kupci, odbijanac slijedi.

Interkapital možda i je završio, ali pitanje je, da li je i “gazda” zavrršio (ili gazdarica)? [emo_namigusa]

A nagradno pitanje je, ako gazda idući tjedan nastavi paljbu, do kud mu seže artiljerija?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


A nagradno pitanje je, ako gazda idući tjedan nastavi paljbu, do kud mu seže artiljerija?

ima 1.600.000 dionica…ovim tempom to je još 16 dana brutalnog iskrcavanja
ali nagradna pitanja su neka druga:
1. zašto rasprodaje ovolike količine dionica na samom dnu cijene?
2. što to gazda zna da rasprodaje, a mali kupci na burzi ne znaju pa kupuju??
3. tko će dizati cijenu kad mali budu natrpani stotinama tisuća dionica i svi će čekati prodati čim cijena skoči 0,5 kn???

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ovdje su na 6 govorili da je mukte i da se pametno skuplja,a sad na 3 bezanija samo takva.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

indikativno je da je donja na 3,00

Postanite Eu-robovi

Po današnjoj rasprodaji prije bi rekao da je ista formirana do kraja mjeseca, a ne na količinu, što bi moglo značiti od ponedjeljka “tko je jamio, jamio”

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

bem vas u izračun,
kolko god da ima nemora značiti ništa,
svaki put prospe po bidu,bojim se da ne krene ovaj put i ispod 3,
a uvjerenja sam da dođe i na lipu, da bi majstori našli instrument kak da je prepolove,
sad već klecam sa sve 3 noge[emo_smijeh]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

obo je izgleda zadnjih 2000kom i nema vise ljudi sada mozemo polako gore nije nagovor na kupnju ni prodaju,sretno svima vidimo se na 4xx

Ovdje se cijena srusila sa ciljem. Nije ju rusio neki mali dionicar vec bivsi vlasnik.
Mozda covjek ima stvarno problema pa mu trebaju nofci. Skloniji sam tome da namjerno rusi a mozda i prodaje svojima u kompi da se ostali useru i prodaju svoje zabadava. Nemojte zaboraviti da je njegov ulaz u dionicu 10,00 kn. Ulaz i svih ostalih iz Psn je 10 kn.

danas bude velike promjene u top 10 ko se negdje iskipo

inter kapital povecao na 148909 to je cista manipulacija ja ih prijavljujem ponedjleljak ovo je cista manipulacija

Čista manipulacija tržištem. Otišlo 200.000 dionica a samo jedan usao u top 10 i to odvjetnicki ured. Bas me zanima koliko je odvjetnickih ureda uzelo ostalih 180.000 kom.
Bravo Matija, majstore!

Nije bitno zašto se iskipava, osnovno je pitanje da li mislite da Zaba želi izgubiti silne milijune, kao i HT, u firmi koja je počela raditi pozitivno.


inter kapital povecao na 148909 to je cista manipulacija ja ih prijavljujem ponedjleljak ovo je cista manipulacija

gazda je smanjio za još 100.000 komada! tebi još uvijek nije jasno da on dionice prebacuje na njih, a da ih oni onda rasprodaju na burzi?!? glavno da ti znaš o firmi više od gazde pa kupuješ dok on rasprodaje?!? [emo_zloban]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Po današnjoj rasprodaji prije bi rekao da je ista formirana do kraja mjeseca, a ne na količinu, što bi moglo značiti od ponedjeljka "tko je jamio, jamio"

Kako sada stvari stoje izgleda da je ovaj post bio vidovnjački[emo_smijesak]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ovih dana bi se ipak trebali vidjeti neki novi ulazi u top 10. u suprotnom ni sam ne znam šta da o tome mislim.

who dares, wins

New Report

Close