OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bilo je preočito da će uslijediti val prema 10-11 kn kn….
Tko je na vrijeme prepoznao,uspio je

opet pretjeruješ sa žesticama?!? [emo_smijeh]


evo male zamisli iz jave: recimo firma X duguje banci svotu novca Y, a ta ista banka ima dionica firme X u iznosu Z i vrijednosti T. Sto se desava ako banka otpise pola duga – pola Y? Naoko nista i gubitak banke NO portfelj banke Z i vrijednosti T raste a dobit se vadi kroz dividendu.

Mrki pripoznajjes li firmu X?

Cila poanta je dobit Z sto jeftinije i u postotku sto vise. Happy end je za banku jos najsladi : prodahe portfelj Z i vrijednosti 10 T jer je to profitabilna tvrtka koja nosi novac i nema dugova.


To ti ja niš nerazmeme vidim da se ljudi gore vesele kad netko iz TOPA10 uzme za 1000 EURA dionica.
Presmješno.

@tin1900
Samo limunada,proanaliziraj ask- do tih razina je čisto.

dati tisuću eura keša danas je ko nekad pet, šest…



evo male zamisli iz jave: recimo firma X duguje banci svotu novca Y, a ta ista banka ima dionica firme X u iznosu Z i vrijednosti T. Sto se desava ako banka otpise pola duga – pola Y? Naoko nista i gubitak banke NO portfelj banke Z i vrijednosti T raste a dobit se vadi kroz dividendu.

Mrki pripoznajjes li firmu X?

Cila poanta je dobit Z sto jeftinije i u postotku sto vise. Happy end je za banku jos najsladi : prodahe portfelj Z i vrijednosti 10 T jer je to profitabilna tvrtka koja nosi novac i nema dugova.


To ti ja niš nerazmeme vidim da se ljudi gore vesele kad netko iz TOPA10 uzme za 1000 EURA dionica.
Presmješno.
[/quote]

da za tisuću eura ko nekad 5,6 a ujedno cijena dionica 50 puta jeftinija.

Kaj je i gospon iz TOP10 nakon tisuću EUR rekal da vidimo dalje.Ne dela se to tako.Ili pare imaš ili nemaš a 20,30 tisuć EUR ma kaj buš s time u nekoj dionici. To ne znaći NIŠ.

čemu briga -svega 12-13 tisuća dionica je do 9 kn.
Može se počistiti u sat vremena.

Hakom pritisnuo Tele2: Investirajte ili se povucite!

Kaj ovi ne kupe OT?Svima bu moglo biti bolje!Ali nebuju.[emo_ljut]

“evo male zamisli iz jave: recimo firma X duguje banci svotu novca Y, a ta ista banka ima dionica firme X u iznosu Z i vrijednosti T. Sto se desava ako banka otpise pola duga – pola Y? Naoko nista i gubitak banke NO portfelj banke Z i vrijednosti T raste a dobit se vadi kroz dividendu.
Cila poanta je dobit Z sto jeftinije i u postotku sto vise. Happy end je za banku jos najslađi : prodat portfelj Z i vrijednosti 10xT jer je to profitabilna tvrtka koja nosi novac i nema dugova.”

Moran se citirat jer kad vidin koje stečajuše rastu a imaju negativne prinose i imat će ih još par godina … dobro je meni moj rodijak govorija šta je kupova na 40 Kn. Zašto maheri iz fondova ne bi srušili cjenu na 5 ili i na jednu kunu. Lako će ju vratit na 80 – 90. Bojin se da je to prava i jedina istina.

morati će investirati uz pomoć mogućih strateških partnera.

ja mislin da kad se ZABA dočepa večinskog udjela i što više dionica da ide otpis duga i prodaja firme.


Kaj je i gospon iz TOP10 nakon tisuću EUR rekal da vidimo dalje.Ne dela se to tako.Ili pare imaš ili nemaš a 20,30 tisuć EUR ma kaj buš s time u nekoj dionici. To ne znaći NIŠ.
dalje ti je da bu za par godina svatko htio veliki tv, super sliku, interaktivnu tv, super brzi internet i nemaš pojma kakva čuda osmišljavaju najbolje svjetske kompanije, a hoće li netko namjerno uništiti kompaniju neznam.

New Report

Close