OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

itekaku bude zanimljivo.kaj sanjas? pa sutra bu opet 5.5 kn i tako u nedogled prema par kuna: 2,3 kn

Pozdrav iz TOP10.
Mislin se ja kako to niko neće da me sluša i kupuje po ovin bagatelnin cijenama ispod 10 Kn. Pitam se kako to da niko ne kuzin, jesan li ja u zabludi?
Onda se sitin pa kome ću prodavat na novima oko 20 Kn?

@parchy
kada je potvrda na sudu??

Optima Telekom predao prijedlog za predstečajnu nagodbu

Pozdrav TOP 10!
Ma nisi u zabludi, ekipa je zaglavila u krivom redu…

Sinoć sam nakon duuugo vremena vidio probidžbeni spot na TV-u. Inače, na Optimi sam godinama i imam samo riječi hvale. Ove godine ni jedan račun mi nije bio veći od 165,00kn (telefon + flat internet) i bilo bi mi žao da Optima propadne (i zbog dionica koje imam i bilježim značajniji minus)))!!
ZABA tu može puno učiniti ako hoće (novi korisnici, nove usluge, financijska potpora, promidžba….)!!
Pretpostavljam da će i ovdje biti valova u kojima će se gubiti/dobivati i preko 100% u nekoliko dana, treba ih čekati i koristiti!!

Ovakvih postova sam se nagledao na INGRA-i prije dvije godine… isto tako je glavinjala oko 6-7 kuna… Onda ekipa zakuri priču, pa skoči 10% , somići navale, a ekipa se iskrca…. Sada su na istim razinama…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Nisu ni troskovi PSN maleni. Put do korisnika bi sada trebao biti laksi kada sud potvrdi nagodbu.

Ovi sto drze cijenu na 6,xx kuna valjda jos uvijek sumnjaju da PSN nece proci. Pitanje. Zasto onda ne prodaju za 1 kunu ili manje?

@munjiks
Nisu ni troskovi PSN maleni. Put do korisnika bi sada trebao biti laksi kada sud potvrdi nagodbu.

Ovi sto drze cijenu na 6,xx kuna valjda jos uvijek sumnjaju da PSN nece proci. Pitanje. Zasto onda ne prodaju za 1 kunu ili manje?
———————————————————–
kada je potvrda na sudu???

Prodati po kunu???, bid je jak ,neće prodavati niti po 5-6 kn…

Prema zakonu sud treba u roku od 15 dana sazvati rociste.

Igh je potvrdio kako se nakon uspjesne psn ipak moze ocekivati rast. Treba raditi i to je to. Druga je stvar sto bi svako htio kupiti za 1 kunu pa prodat za 100 kuna.


Prema zakonu sud treba u roku od 15 dana sazvati rociste.

Optima Telekom predao prijedlog za predstečajnu nagodbu

onda možemo svakog dana očekivati obavjest..

sada je jasno i zašto se postavljaju na bidu.

Svaki čas se ovdje može dogoditi značajan rast…..

Dnevni limiti trgovanja

Razred 3
Prosječna 6,22
Minimalna 4,67
Maksimalna 7,78


Prema zakonu sud treba u roku od 15 dana sazvati rociste.

Optima Telekom predao prijedlog za predstečajnu nagodbu

Ako su poslali obavjest 27.11.2013 ,znači da su predali 25 ili 26 .11.2013 ,danas je točno dva tijedna,onda bi trebala biti i obavjest na TS..
Na kojem linku se to može pogledati ,ako netko ima info….???

je ali mogu i uskoro vlasnici 60 milijuna novih dionica procijeniti da firma ne vrijedi puta 6 kn tj. preko 300 milijuna već puno manje.

ne mogu se odlučiti da liej ovo dobra razina za ući.
trend poslovanja će se promijeniti ali dugo će im trebati da se stabiliziraju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close