OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega Antisa je mislio na obveznicu od optime…OPTE-O-142A
tamo su se pojavila 2 nova naloga s nizom cijenom…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ZABA + 3674
RBA – 254

blesava zaba koja ima dug kupuje i kapital koji ne postoji?..

ovo je lijepo da ovi kupuju..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ZABA + 3674

blesava zaba koja ima dug kupuje i kapital koji ne postoji?..
ovo je lijepo da ovi kupuju..


Kupuje ZABA, ali zato da bi se ZABA-nim novcem podigla vrijednost dionica koje je netko prije toga kupio jeftinije kao fizička osoba…

Kupuje ZABA, ali zato da bi se ZABA-nim novcem podigla vrijednost dionica koje je netko prije toga kupio jeftinije kao fizička osoba…

Nema veze taj račun s Zabom kao bankom, to je skrbnički račun iz njega može biti bilo tko.
Da ima manipulacija to bi se radilo preko Zabinih fondova, AZ profit je ovdje izašao oko 40 kn.

Ta osoba iza skrbničkog računa je 2008g prodala sve što je imala MF-ovima iznad 100 kn i sada od njih kupila ispod 40 kn.
Tko ima takav utjecaj da može fondovima uvaljati dionice kad poželi i od njih kupovati po cijeni kakvoj želi?

Koji ovo luđak kupuje firmu bez booka?
[shocked]

Baja samara..
falit ce tu hartija.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Koji ovo luđak kupuje firmu bez booka?
[shocked]

kolega, sad ste mu sve rekli i odmah je prestao kupovat… [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ako Optima jednog dana počme poslovati pozitivno i nastavi s rastom tržišnog udjela, što će fondovi koji su previše izloženi HT-u morati kupovati radi diverzifikacije rizika?
Ako Optima za tri godine bude imala 100 mil dobiti, pokušajte pogoditi cijenu dionice?
Izvan top10 je manje od 280 000 dionica.
[wink]

Puno je tu ako..
Zato treba biti oprezan…
ne vjerujem u 100 milja dobiti jer bi to znacilo oko 200 milja ebita a to znaci oko 800 milja prihoda sto sumnjam

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Puno je tu ako..
Zato treba biti oprezan…
ne vjerujem u 100 milja dobiti jer bi to znacilo oko 200 milja ebita a to znaci oko 800 milja prihoda sto sumnjam

Cijenjeni kolega,
Koliki bi bio EBIT povrat na taj iznos? Nešto ste pričali o tome na HT pa nisam razumio.
Hvala,
Lp

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje


ZABA + 3674
RBA – 254

blesava zaba koja ima dug kupuje i kapital koji ne postoji?..

ovo je lijepo da ovi kupuju..

Jel’ ovo danas netko iz ZABE izgubio živce pa opalio po asku. [lol]

ja sam sad s osrednjeg prešao na debelo ovdje unutra, niti sanjao nisam da će mi biti ovako nizak prosjek ulaza.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



ZABA + 3674
RBA – 254

blesava zaba koja ima dug kupuje i kapital koji ne postoji?..

ovo je lijepo da ovi kupuju..

Jel’ ovo danas netko iz ZABE izgubio živce pa opalio po asku. [lol]
[/quote]

ZABA me uveseljavala na razinama 36,00 – 44,50 kn, rijetko je prošao koji dan a da nisam tržio OPTIMU

Po svemu sudeći lagano su se ponovo aktivirali na strani kupnje, znajući za dug a istovremeno i potencijal zanimljiva dionica kratkoročno-dugoročno, međutim – ako ZABA stane sa kupnjom 25,00 kn je lako dostižna brojka

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ima ovdje igrača koji akumulirajo pokoju tisućicu dionica ovdje..bar koliko je meni poznto, anisu iz zabe i sl nego čisto ljudi imaju para, a ovdje je izgledno zaraditi bar 50% u roku 6mj..

Neka budala pod Zaba skrbnickim kontinuirano skida sa aska lijepo i polagano..
FAliti ce tu hartija brzo ukoliko RBA Invest pretpostavljam ne krene sa prodajom.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close