OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



logično je da zaineteresirani kupac na burzi kupuje do 25% dionica jer će ih tu dobiti najjeftinije prije ponude

kakve bedastoće – pa neće Optimu kupiti sitni burekđija koji se bavi takvim stvarima?!
[/quote]

tako je bilo na Plivi

Na ovoj dionici ne prođe 15 minuta a da se ne pojave dvije analize temeljene na trenutnom broju naloga na asku i bidu i dvije transakcije od po 20 iljada kuna.
Hrvatska analitičarska elite trenutno je na Opte.
Wall Street na aparatima.




logično je da zaineteresirani kupac na burzi kupuje do 25% dionica jer će ih tu dobiti najjeftinije prije ponude

kakve bedastoće – pa neće Optimu kupiti sitni burekđija koji se bavi takvim stvarima?!
[/quote]

tako je bilo na Plivi
[/quote]
To bi značilo da treba pokupiti skoro sve dionice ispod top 10 dioničara. Nemoguće

*naimxs, ima se posuđenih 400k od 6. ADDIKO BANK D.D. i s time mogu šortat koliko god ih volja, pa čak i da se popuni gap na 3,20

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

A ti znaš jesu li ponudjene ili nisu. Ako sad netko spuca cijenu na 7 ili 15 kuna, kako će ih vratiti?

Ne shortas dionicu za koju je jasno da će biti preuzeta.

Molim javno moderatora da ukloni nečije zavrzlame u glavi i mokre snove.

hehe, ja znam što znam a ti bi volio znati ali ne znaš…hehee, što si neurozan ako si tako uvjeren da dobro radiš

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Stvarno su ljudi čudni…pohlepni…ljubomorni….
Pa toliko komentara stručnih nisam ni u knjigama pročitao….a ono sve domačice,brokeri ili ti ja znam što….
Pa tu se odvija prodaja firme! Točka.
Sad se je prodala jedna od najvećih kompanija ( TELE 2 ) i kupac te kompanije koji je inače kupio mnogo drugih manjih i sličnih firmi …. naravno da želi i hoće kupiti Optimu…
Nju želi kupiti i A1.
Nju bi i HT kupio da smije.
Znači da bi svi ovi igrači bili rado vlasnici Optime. To znači da Optima stvarno puno vrijedi.
A sigurno da će se na natječaju javiti i još netko….
E sad mi koji imamo nešto malo ovih dionica pametujemo….pa mi smo mali….
Tko želi prodati treba izači van i biti miran.Tko želi kupiti taj kupi i uživa….
Pa ovo nije ni počelo…sad će procjena ( 01.07.2019. ) , nakon toga polugodišnje izvješće ( puno više kvalitetnih ugovora je potpisano krajem 2018. ), i onda izlazi međunarodni natječaj za prodaju Optime ( 01.01.2020. )….nakon toga godišnje izvješće za 2019….
Naravno da do prodaje može doći i prije ovoga….
Na dionicama se gubi i dobija novac.Pogotovo ako se trguje svakodnevno.
Ali ovo je nešto drugo.Tu se čeka prodaja firme, kao što je bio slučaj kod Plive,Ine…
Najbolji su mi ovi koji daju ocijene…stvarno profesionalci .Naravno, negativne ocijene, i to i kad netko stavi link…Top


*naimxs, ima se posuđenih 400k od 6. ADDIKO BANK D.D. i s time mogu šortat koliko god ih volja, pa čak i da se popuni gap na 3,20

ako ne uleti netko ta tlane

zanimljivo, maknuti nalozi sa aska na obveznicama opte.

Ovako, virnula sam na graf.
Na 5 kn netko misli da mu je cijena povoljna, i revno kupuje.

@Barbosa
koliko je kolega naimxs uvjeren da dobro radi vidiš po tome da ga muči intra-day svijeća na grafu i da će zbog toga sastavljati prijavu!
hahahah

– kad se tržište uroti protiv tebe, država to tržište treba oštro kazniti


hehe, ja znam što znam a ti bi volio znati ali ne znaš…hehee, što si neurozan ako si tako uvjeren da dobro radiš


Netko je očito pokušao crtati veliku crvenu svijeću na tehničkoj, al mu se posao izjalovio. Zasad.

https://rast.hr/hr/trziste/zse/vrijednosnica/opte-r-a

Nabavit ćemo knjigu od danas i petka pa sastaviti prijavu.

podaci današnjeg trgovanja ne lažu…i govore da je danas iza 10h netko u 2 navrata sasuo po bidu cca pola dnevnog prometa (točnije 112.409 komada)..reklo bi se da netko revno prodaje
nakon toga se cijena oprezno počela oporavljati, još uvijek u iščekivanju nove rasprodaje većih količina.

New Report

Close